Connect with Us

Kejvina Kthella guxon sërish/ Bën ndryshimin që askush që s’e priste

Showbizz

Kejvina Kthella guxon sërish/ Bën ndryshimin që askush që s’e priste

Publikuar

-

Kejvina Kthella guxon sërish/ Bën ndryshimin që askush që s’e priste

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të showbizit shqiptar.

Ndonëse vera ka mbaruar, bukuroshja bjonde vijon të ngrejë temepraturat me fotot e nxehta që publikon në rrjet.

Përveç fotove provokuese, ish-velina e “Xing me Ermalin” njihet si një natyrë guximtare që nuk ka frikë dhe nuk trembet kur bëhet fjalë për të bërë diçka ndryshe.

Sot ajo ka publikuar një foto ku duket krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, pasi vjen me një look krejt të ri.

LEXO EDHE:  WOW/ 30 fotot e Kejvina Kthellës që nuk duhen humbur

Kejvina shfaqet me flokët e gjata ngjyrë bojë qielli, ndërsa ndjekësit e kanë pëlqyer shumë look-un e saj të ri./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Publikuar

-

Nga

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Pak ditë më parë në mediat rozë qarkulloi lajmi për një koment që Dj i famshëm Snake kishte bërë në fotot seksi të moderatores Marina Vjollca.

Dj kishte komentuar një emoji duke treguar se moderatorja kishte qëlluar në shenjë me fotot, duke treguar njëkohësisht që i kishin pëlqyer shumë.

Por moderatorja nuk ka preferuar të përgjigjet duke ia lënë “seen” Dj të famshëm.

Por duket se Snake nuk dorëzohet pasi ka komentuar gjithashtu në videon e fundit të publikuar nga moderatorja.

LEXO EDHE:  Erion Dasho “bën për ujë të ftohtë” Veliajn/ Panairi i qofteve shkakton konfuzion, duhet vepruar

LEXO EDHE:  Pyetja 1 milion dollarëshe: A është gabim të flemë me flokë të lagur?

Snake e ka ngacmuar moderatoren duke i lënë në koment një emoji “yll” por sërish moderatorja ia ka lënë “seen”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Publikuar

-

Nga

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Capital T është një nga reperët më të komentuar dhe të suksesshëm të momentit.

Së fundi ai po shijon suksesin e albumit të tij “Skulpture” në të cilin ka shumë këngë hite dhe bashkëpunime me artsitë të njohur.

Reperi ka paralajmëruar një tjetër projekt që pritet ta sjellë së shpejti një duet me Alban Skënderaj, projekt i cili i bën bashkë dy artistët 7 vite pas duetit të parë.

LEXO EDHE:  WOW/ 30 fotot e Kejvina Kthellës që nuk duhen humbur

LEXO EDHE:  Moderatorja shqiptare ndryshon totalisht look/ Nuk është më brune!

Ndërkohë, së fundmi reperi përmes disa postimeve në rrjete sociale ka shprehur disa pakënaqësi ndaj kolegëve të tij, ndaj të cilëve ka përcjellë dhe një mesazh.  “Ju djema kopjoni shumë…biles herës tjetër boni tag,” shprehet Capital T, por duke mos përmendur emra./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Pak ditë më parë, ylli i televizionit Kim Kardashian, festoi 40 vjetorin e saj të lindjes.

Motrat e saj Kylie, Kourtney, Kendall dhe Khloe u kujdesën që të sillnin dhe një herë në kujtesën e saj të gjitha ditëlindjet e bukura që Kim ka festuar gjatë jetës së saj.

Së fundi bomba amerikane i ka lënë  të gjithë pa fjalë duke treguar format e saj bombastike me pozat seksi.

Me bikni super minimaliste, Kim tregoi dhe njëherë pikën më të fortë që e bëri një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  “Nuk doja t’i hyja biznesit”/ Zbërthehet Yuri Kim: Ja si e fillova diplomacinë

LEXO EDHE:  “Nuk doja t’i hyja biznesit”/ Zbërthehet Yuri Kim: Ja si e fillova diplomacinë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE