Connect with Us

FOTOT-Nënë e bijë duke u puthur në buzë/ Vajza e Ornella Mutit tejkalon çdo limit

Showbizz

FOTOT-Nënë e bijë duke u puthur në buzë/ Vajza e Ornella Mutit tejkalon çdo limit

Publikuar

-

FOTOT-Nënë e bijë duke u puthur në buzë/ Vajza e Ornella Mutit tejkalon çdo limit

Naike Rivelli, vajza e aktores Ornella Muti, së bashku me të ëmën kanë tronditur rrjetin me foton e fundit. Të dyja shfaqen duke u puthur në buzë dhe kaq ka mjaftuar që rrjeti të ndizet në komente.

Por nuk duhet të habitemi nga ky veprim pasi Naike tashmë është e njohur pikërisht për foto të guximshme ku nguron të dalë edhe nudo.

Naike ka nxjerrë në pah format trupore dhe falë tyre ka fituar vëmendjen e fansave të saj.

LEXO EDHE:  Pa grim, pa foto profesionale/ Leonora Jakupi shfaqet si rrallë herë më parë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Publikuar

-

Nga

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Pak ditë më parë në mediat rozë qarkulloi lajmi për një koment që Dj i famshëm Snake kishte bërë në fotot seksi të moderatores Marina Vjollca.

Dj kishte komentuar një emoji duke treguar se moderatorja kishte qëlluar në shenjë me fotot, duke treguar njëkohësisht që i kishin pëlqyer shumë.

Por moderatorja nuk ka preferuar të përgjigjet duke ia lënë “seen” Dj të famshëm.

Por duket se Snake nuk dorëzohet pasi ka komentuar gjithashtu në videon e fundit të publikuar nga moderatorja.

LEXO EDHE:  E dashura që të gjithë do ta donin/ Sara Hoxha shfaqet krah prindërve të ish partneres së Ledrit

LEXO EDHE:  Përfundon protesta e opozitës (Foto)

Snake e ka ngacmuar moderatoren duke i lënë në koment një emoji “yll” por sërish moderatorja ia ka lënë “seen”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Publikuar

-

Nga

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Capital T është një nga reperët më të komentuar dhe të suksesshëm të momentit.

Së fundi ai po shijon suksesin e albumit të tij “Skulpture” në të cilin ka shumë këngë hite dhe bashkëpunime me artsitë të njohur.

Reperi ka paralajmëruar një tjetër projekt që pritet ta sjellë së shpejti një duet me Alban Skënderaj, projekt i cili i bën bashkë dy artistët 7 vite pas duetit të parë.

LEXO EDHE:  Përfundon protesta e opozitës (Foto)

LEXO EDHE:  Pa grim, pa foto profesionale/ Leonora Jakupi shfaqet si rrallë herë më parë

Ndërkohë, së fundmi reperi përmes disa postimeve në rrjete sociale ka shprehur disa pakënaqësi ndaj kolegëve të tij, ndaj të cilëve ka përcjellë dhe një mesazh.  “Ju djema kopjoni shumë…biles herës tjetër boni tag,” shprehet Capital T, por duke mos përmendur emra./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Pak ditë më parë, ylli i televizionit Kim Kardashian, festoi 40 vjetorin e saj të lindjes.

Motrat e saj Kylie, Kourtney, Kendall dhe Khloe u kujdesën që të sillnin dhe një herë në kujtesën e saj të gjitha ditëlindjet e bukura që Kim ka festuar gjatë jetës së saj.

Së fundi bomba amerikane i ka lënë  të gjithë pa fjalë duke treguar format e saj bombastike me pozat seksi.

Me bikni super minimaliste, Kim tregoi dhe njëherë pikën më të fortë që e bëri një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Çifti Kallaku publikon fotot e para/ Fillon zyrtarisht dasma e tyre

LEXO EDHE:  Luana "nxeh" Instagramin, publikon fotot nga pushimet në Maldive me të dashurin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE