Connect with Us

FOTOT-Kejvina, Oriola apo Luana?/ Çfarë i bashkon tre femrat “më fatale” të showbizit

Showbizz

FOTOT-Kejvina, Oriola apo Luana?/ Çfarë i bashkon tre femrat “më fatale” të showbizit

Publikuar

-

Luana Vjollca , Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë vajzat më seksi të showbizit. Edhe pse në fusha të ndryshme, Kejvina dhe Oriola si modele dhe Luana një moderatore duke se kanë shumë të përbashkëta.

Së fundi moderatorja Luana Vjollca ka realizuar një set fotografik si imazh i një prej kompanive më të mëdha të modës, “Guess”, po ashtu edhe Kejvina pak kohë më parë u bë një nga modelet dhe imazh i “Guess”.

Luana Vjollca
Kejvina Kthella

Por nuk mbetet pa u përmendur as fakti se modelja shumë bombastike Oriola Marashi ka qenë një nga të parat modele që u bë pjesë e kësaj komapnie si modele, madje ishte pjesë e pasarelave në një nga eventet e “Guess”.

LEXO EDHE:  Modelja më seksi e palestrës/ Fotot e fundit të Ana Cheri që po marrosin meshkujt
Oriola Marashi

Por ju do thoni çfarë i bashkon tjetër modelet përveçse kanë qenë pjesë e të njëjtës kompani.

Bukuroshet kanë realizuar disa sete fotografike në kohë të ndryshme ku shfqen me të njëtin stil. Me flokët me onde, veshjet bardhë e zi dhe pozat seksi.

Kejvina Kthella
Luana Vjollca
Oriola Marashi

Të treja shfaqen tejet seksi, ekspozojnë format dhe janë pothuajse njësoj, por zgjedhja se kujt i shkon më shumë ky look ju mbetet ju.

Për më tepër ne kemi përzgjehdur fotot që mund t’i shihni në galerinë e mëpsohtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Enrique Iglesias merr çmimin e rëndësishëm/ Shpallet artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave

Publikuar

-

Nga

Enrique Iglesias merr çmimin e rëndësishëm/ Shpallet artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave

Këngëtari me famë botërore, Enrique Iglesias është shpallur artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave, sipas Billboard Latin Music Awards 2020.

Edhe pse ky event do të mbahet nesër mbrëma, një prej fituesve është zbuluar para kohe. Enrique numëron më shumë se 40 hite, mbi 17 miliardë klikime dhe mbi 10 miliardë njerëz të pranishëm në koncertet e tij.

Në 2021 Enrique ka planifikuar një tur prej 25 shfaqjesh në Amerikë me Ricky Martin, megjithatë çdo gjë varet nga pandemia.

LEXO EDHE:  Fotot/ Rama heq rrethimin e Kryeministrisë, e mbulon me llamarina

LEXO EDHE:  Joshëse dhe shumë provokuese/ Kjo është bukuroshja bjonde që po ndez Instagramin

Gjatë një interviste në vitin 2018, Iglesias e kishte pranuar se një ditë dëshiron të ndalojë së realizuari turne dhe të fokusohet në familjen e tij. Këngëtari i njohur spanjoll tre fëmijë, Lucy, Nicholas dhe Marym, me partneren e tij prej 19 vjetësh, Anna Kournikova./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW- Irina Shayk “çmend” rrjetin/ Pozon tërësisht e zhveshur për Vogue

Publikuar

-

Nga

Irina Shayk i ka lënë të gjithë fansat e saj pa fjalë me setin e ri fotografik për  revistën e famshme “Vogue Czechoslovakia”.

Ajo ka pozuar tërësisht e zhveshur për kopertinën e revistës dhe këtë e ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram.

Modelja pozoi në kopshtin e gjelbërt të Donatella Versace-s, ku ka shkëlqyer me format e saj. Irina u kujdes t’i mbulonte pjesët intime, për të mbajtur gjallë kuriozitetin e lexuesëve të revistës.

LEXO EDHE:  Fotot/ Rama heq rrethimin e Kryeministrisë, e mbulon me llamarina

LEXO EDHE:  Joshëse dhe shumë provokuese/ Kjo është bukuroshja bjonde që po ndez Instagramin

Eshtë shumë e vështirë të gjej balancën mes të qenit nënë, një femër që punon dhe që mban shtëpinë. Ka ditë që zgjohem dhe them “Oh Zot, nuk di çfarë të bëj! Po rrëzohem!”- rrëfeu modelja më herët.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Nga Maite Perroni tek Susana Gonzales/ Aktoret më seksi meksikane që “gozhduan” shqiptarët pas ekranit

Publikuar

-

Nga

FOTOT- Nga Maite Perroni tek Susana Gonzales/ Aktoret më seksi meksikane që "gozhduan" shqiptarët pas ekranit

Telenovelat meksikane kanë magjepsur shqiptarët prej vitesh.

Të gjithë i kujtojmë telenovelat e famshme meksikane si “Teresa”, “Kujdes nga Ëngëlli”, “Rubi”, “Fytyra e Analias” apo shumë e shumë të tjera.

Aktoret më të bukura meksikane gozhduan pas ekranit ndjekësit jo vetëm me rolet e tyre por edhe me pamjen.

Teksa u kthyem pas në kohë gjatë një kërkimi në profilin e tyre në Instagram përzgjodhëm disa foto të emrave më të njohur dhe të dashur të telenovelave.

LEXO EDHE:  Modelja më seksi e palestrës/ Fotot e fundit të Ana Cheri që po marrosin meshkujt

LEXO EDHE:  “Duke marrë rreze dielli nga ballkoni”/ Moderatorja e sportit tregon linjat “bombë”

Për më tepër ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE