Connect with Us

FOTOT-I dashuri i vrarë në atentat/ Historia e Fjolla Morinës, si u arrestua këngëtarja e hitit “F*cking Bitch”

Showbizz

FOTOT-I dashuri i vrarë në atentat/ Historia e Fjolla Morinës, si u arrestua këngëtarja e hitit “F*cking Bitch”

Publikuar

-

 “Arrest shtëpie” për Fjolla Morinën / Zbulohet arsyeja pse u lirua nga burgu

Këngëtarja kosovare Fjolla Morina është vënë në pranga nga policia kufitare në Morinë, pasi gjatë një kontrolli është gjetur një armë zjarri tip pistoletë dhe 23 fishekë, si dhe një pistoletë në dukje e dyshuar lodër çakmak.

Këngëtarja 34- vjecare po udhëtonte edhe me dy persona të tjerë, të cilët kanë rënë në prangat e policisë. Pistoleta tip “Zoraki”, me 23 fishekë u gjet në çantën e dorës, ndërsa në bagazh të automjetit u gjet një pistoletë tip çakmak.

Për të gjithë ata që nuk e mbajnë mend, Fjolla Morina pati bumin e saj të madh në muzikë me këngën “Fucking Bitch” (Fb).

Fjolla Morina  ka qenë në një lidhje dashurie në me të riun që u vra në një atentat në vitin 2017, Juxhin Dauti, së bashku me mikun e tij Ervin Dalipi. Ajo i kushtoi të ndjerit edhe një këngë që titullohet  “Si të jetoj”.

Dauti më herët ka qenë i akuzuar për vrasjen e Fation Banit, i cili u qëllua në mjetin e tij më 17 mars të 2012 në Vlorë. Nga akuza për vrasjen e Fatjon Banit, ai u shpall i pafajshëm, sakaq vrasja e Dautit mbetet edhe sot ende e pazbardhur nga policia.

LEXO EDHE:  Thyejnë orarin e karantinës dhe bëjnë sherr/ Arrestohen 2 të rinj në Durrës

Pak ditë më parë ajo publikoi një video ku tregonte dhuratën marramendëse një “Audi Q7” dhe lulet që i kishte dhuruar një mashkull misterioz./ CNA.al

Foto-Nuk e kishit parë asnjëherë kështu/ Fjolla Morina shkon në Gjykatë mbuluar nga koka tek këmbët
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Enrique Iglesias merr çmimin e rëndësishëm/ Shpallet artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave

Publikuar

-

Nga

Enrique Iglesias merr çmimin e rëndësishëm/ Shpallet artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave

Këngëtari me famë botërore, Enrique Iglesias është shpallur artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave, sipas Billboard Latin Music Awards 2020.

Edhe pse ky event do të mbahet nesër mbrëma, një prej fituesve është zbuluar para kohe. Enrique numëron më shumë se 40 hite, mbi 17 miliardë klikime dhe mbi 10 miliardë njerëz të pranishëm në koncertet e tij.

Në 2021 Enrique ka planifikuar një tur prej 25 shfaqjesh në Amerikë me Ricky Martin, megjithatë çdo gjë varet nga pandemia.

LEXO EDHE:  Sulmoi vëllain dhe nipin/ Arrestohet 43-vjeçari

LEXO EDHE:  FOTO/ Zaimina Vasjari vishet si Batman

Gjatë një interviste në vitin 2018, Iglesias e kishte pranuar se një ditë dëshiron të ndalojë së realizuari turne dhe të fokusohet në familjen e tij. Këngëtari i njohur spanjoll tre fëmijë, Lucy, Nicholas dhe Marym, me partneren e tij prej 19 vjetësh, Anna Kournikova./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW- Irina Shayk “çmend” rrjetin/ Pozon tërësisht e zhveshur për Vogue

Publikuar

-

Nga

Irina Shayk i ka lënë të gjithë fansat e saj pa fjalë me setin e ri fotografik për  revistën e famshme “Vogue Czechoslovakia”.

Ajo ka pozuar tërësisht e zhveshur për kopertinën e revistës dhe këtë e ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram.

Modelja pozoi në kopshtin e gjelbërt të Donatella Versace-s, ku ka shkëlqyer me format e saj. Irina u kujdes t’i mbulonte pjesët intime, për të mbajtur gjallë kuriozitetin e lexuesëve të revistës.

LEXO EDHE:  FOTO/ Zaimina Vasjari vishet si Batman

LEXO EDHE:  Arrestohen dy persona me lende plasese

Eshtë shumë e vështirë të gjej balancën mes të qenit nënë, një femër që punon dhe që mban shtëpinë. Ka ditë që zgjohem dhe them “Oh Zot, nuk di çfarë të bëj! Po rrëzohem!”- rrëfeu modelja më herët.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Nga Maite Perroni tek Susana Gonzales/ Aktoret më seksi meksikane që “gozhduan” shqiptarët pas ekranit

Publikuar

-

Nga

FOTOT- Nga Maite Perroni tek Susana Gonzales/ Aktoret më seksi meksikane që "gozhduan" shqiptarët pas ekranit

Telenovelat meksikane kanë magjepsur shqiptarët prej vitesh.

Të gjithë i kujtojmë telenovelat e famshme meksikane si “Teresa”, “Kujdes nga Ëngëlli”, “Rubi”, “Fytyra e Analias” apo shumë e shumë të tjera.

Aktoret më të bukura meksikane gozhduan pas ekranit ndjekësit jo vetëm me rolet e tyre por edhe me pamjen.

Teksa u kthyem pas në kohë gjatë një kërkimi në profilin e tyre në Instagram përzgjodhëm disa foto të emrave më të njohur dhe të dashur të telenovelave.

LEXO EDHE:  VIDEO/ Shan gazetaret dhe lë studion. Çfarë ndodhi me Çiljetën?

LEXO EDHE:  FOTO/ Zaimina Vasjari vishet si Batman

Për më tepër ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE