Connect with Us

“A ke tradhtuar ndonjëherë?”/ Dojna Mema e thotë hapur: Zoti më vë proshuta tek sytë

Showbizz

“A ke tradhtuar ndonjëherë?”/ Dojna Mema e thotë hapur: Zoti më vë proshuta tek sytë

Publikuar

-

“A ke tradhtuar ndonjëherë?”/ Dojna Mema e thotë hapur: Zoti më vë proshuta tek sytë

Dojna Mema është një nga moderatoret më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit.  Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit e saj detaje nga jeta e saj private.

Madje së fundi publikoi një foto e kapur dorë për dore me partnerin e saj duke mos zbuluar asgjë më shumë.

LEXO EDHE:  Anjeza Maja "braktis" Edi Ramën?/ Moderatorja rikthehet sërish në programin e famshëm

Së fundi ndjekësit i kanë bërë pyetjen nëse ka tradhtuar ndonjëherë. Dojna nuk ka nguruar t’i përgjigjet pyetjes duke thënë: “Nuk kam tradhtuar kurrë sepse kur jam me dikë më vë Zoti proshuta tek sytë dhe nuk shoh askënd tjetër. Gjithashtu mesa di unë s’më ka tradhtuar njeri, shpresoj”./ CNA.al

“Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron”/ Dojna Mema publikon foton romantike me të dashurin
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Si dreqin më ka shpëtuar kjo”/ Adelina Ismaili pozicionohet në “sherrin” mes Dafinës dhe Taynës

Publikuar

-

Nga

“Si dreqin më ka shpëtuar kjo”/ Adelina Ismaili pozicionohet në “sherrin” mes Dafinës dhe Taynës

Prishja e miqësisë mes dy këngëtareve Dafina Zeqiri dhe Tayna është kthyer në qendër të vëmendjes.

Dy këngëtaret e kanë thumbuar njëra-tjetrën në rrjetet sociale duke lënë të kuptojnë se raporti i tyre miqësor është prishur.

Pas sherrit duket se Dafina ka nisur të ndjekë në rrjetet sociale “kundërshtaret” e Taynës, Melinda Ademin dhe Rina Balajn.

Por një tjetër personazh ka një mbështetje për njërën nga këngëtaret dhe kjo është kënëgtarja Adelina Ismaili.

Adelina ka publikuar në Instastoryn e saj një pjesë nga freestyle i Taynës në emisionin e Meriton Mjekiqit.

LEXO EDHE:  Anjeza Maja “braktis” Edi Ramën?/ Moderatorja rikthehet sërish në programin e famshëm

LEXO EDHE:  "Unë president, ti kryeministër"/ Rama i përgjigjet “flakë për flakë” Bashës

Krahas postit Adelina shkruan: “WOOOW! WOW! Si dreqin më paska shpëtuar kjo. Tjetër nivel. (Të flasim për komplekset, zemër)”.

Pas këtij postimi fansat kanë nisur të aludojnë se Adelina është pozicionuar në krah të reperes Tayna./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas propozimit për martesë/ Fjolla Morina nis me planet e dasmës

Publikuar

-

Nga

Pas propozimit për martesë/ Fjolla Morina nis me planet e dasmës

Këngëtarja Fjolla Morina pak javë më parë konfirmoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla.

Fjolla publikoi pamjet nga surpriza që Fisniku i kishte përgatitur ku shihej një buqetë e madhe më trëndafila dhe unaza e fejesës me diamante.

Krahas videos ajo tregonte që e kishte pranuar propozimin duke shkruar: “Unë thashë po”

Në një postim që ka bërë së fundmi në Instagram, Fjolla ka treguar se po bën planet për dasmën. Ajo shkruan se po diskuton idetë rreth dasmës që do të mbajë.

LEXO EDHE:  Shqipëria nën “pushtetin” e kanabisit dhe krimit/ Artan Hoxha i përgjigjet Lleshajt me prova dhe fakte

LEXO EDHE:  A duhet të japë dorëheqjen Lulzim Basha?/ Ja si përgjigjen shqiptarët

Kujtojmë që Fjolla ka qenë kryefjalë e mediave kohët e fundit, pasi u kap me dy pistoleta në pikën kufitare të Morinës.

Këngëtarja pranoi autorësinë e armëve duke thënë se i kishte harruar në çantë, ndërsa shoqërohej me partnerin Syla dhe shoferin Fitim Muji./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shëtitja e parë e Diellit në natyrë/ Arbana Osmani publikon momentin e bukur me të birin

Publikuar

-

Nga

Shëtitja e parë e Diellit në natyrë/ Arbana Osmani publikon momentin e bukur me të birin

Vetëm pak ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë djalin e dytë të cilin e pagëzuan me emrin Diell.

Edhe pas lindjes të Diellit, Arbana është shumë aktive në rrjetet sociale ku nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit një nga momentet më të bukura me të.

Moderatorja ka publikuar foton e parë nga shëtitja me të voglin dhe tregon se kjo foto e bukur është benefiti i të pasurit një artist në familje.

LEXO EDHE:  A duhet të japë dorëheqjen Lulzim Basha?/ Ja si përgjigjen shqiptarët

LEXO EDHE:  Shpërthen në të qeshura në mes të emisionit: Videoja e moderatores është fiksimi i ri i Instagram-it

“Benefitet e të pasurit një artist në familje: foto të bukura pa mundim”, ka shkruar Arbana krahas foto një dedikim për partnerin e saj Eduart Grishaj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE