Connect with Us

“A ke folur me Canin se plasëm?”/ Moderatorja jep përgjigjen që askush nuk e priste

Showbizz

“A ke folur me Canin se plasëm?”/ Moderatorja jep përgjigjen që askush nuk e priste

Publikuar

-

“A ke folur me Canin se plasëm?”/ Moderatorja jep përgjigjen që askush nuk e priste

Gjithçka nisi me një koment në rrjetet sociale. Moderatorja e sportit, Eva Murati komentoi  në një nga fotot e aktorit të famshëm Can Yaman dhe ky i fundit iu përgjigj duke e falenduar me emojin e yllit.

Kjo nxiti dhe më shumë kureshtjen e fansave të cilët vërshuan në rrjet me pyetjen që po i mundon të gjithë.

“A ka folur moderatorja me Canin”, kjo është pyetja që duan të dinë shumica e ndjekësve. Por teksa prisnim që ajo të zbulonte diçka Eva i habiti të gjithë duke u përgjigjur: “Ky është një sekret që nuk do e tregojë kurrë. E di që më doni”, është përgjigjur moderatorja, duke i lënë fansat të vazhdojnë të aludojnë për raportin e saj me aktorin e famshëm./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

40 vjetori befasues i Kim Kardashian/ Biznesmenia zbulon të veçantat e kësaj ditëlindjeje

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, Kim Kardashian festoi 40 vjetorin e saj të lindjes. Familja e famshme Kardashian dhe Jenner e zbukuruan ditëlindjen e saj duke sjellë të gjitha ditëlindjet e Kim në një ditë të vetme.

Motrat e Kim, Khloe, Kourtney, Kendall dhe Kylie ishin kujdesur të sillnin çdo detaj të gjitha ditëlindjeve më të bukura që kishte festuar ylli i KUËTK.

Në një postim tejet të gjatë Kim tregoi pak nga festa dhe falenderoi familjen e saj për të gjithë surprizën dhe që e bënë ditëlindjen e saj më të veçantë.

E tëra çfarë mund të them është WOW! Mamaja dhe motrat e mia më dhanë festën më epike të ditëlindjes që ishte aq e veçantë në zemrën time. Ne e treguam atë në E si një speciale, kështu që ju nuk e keni idenë se si e kemi festuar. Ju e dini që unë jam një person sentimental dhe kjo ditëlindje ishte më e veçanta. Ata rikrijuan të gjitha ditëlindjet e mia të veçanta gjatë gjithë jetës sime nga shikimi i të gjitha videove tona të vjetra në shtëpi.

Ata krijuan përsëri festën, Të njëjtat tullumbace, e njëjta tortë, gjithçka! Videoja e babait tim regjistroi dhe dokumentoi tërë jetën tonë kështu që ata treguan secilën nga videot e ditëlindjeve të mia në një ekran të madh pas festës. Hyra në dhomën e festës time të parë të ditëlindjes me të njëjtat poni dhe të njëjtën tortë, dhe babai im më uroi ditëlindjen e 1. Pastaj ndërsa hyra në dhomë përfundova në ditëlindjen time të dytë, pastaj në ditëlindjen time të katërt duke çuar në ditëlindjen time të 10-të ku motrat e mia bënë të njëjtën vallëzim të saktë që bënë për mua kur u bëra 10 vjeç. Më pas morëm festën time të 16-të të ditëlindjes dhe makina ime ekzaktësisht e njëjtë ishte atje duke më pritur me të njëjtat balona me të njëjtën tortë.

Pas një kohe u hapën perdet dhe dolën vajzat e shërbimit të shisheve që ishin motrat e mia dhe ato krijuan klubin e natës Tao, ku kalova të gjitha të 30-tat e mia duke festat e ditëlindjes. Secili dhe çdo detaj që ishte në këtë festë ishte kaq i veçantë dhe unë jam përgjithmonë mirënjohëse familjes time që u mblodhën për të festuar 40 vjetorin tim. Pastaj arritëm në festën time të ditëlindjes së 16-të dhe makina ime e saktë ishte aty duke më pritur me të njëjtat tullumbace me të njëjtën tortë. Pas pak u hapën perdet dhe dolën vajzat e shërbimit të shisheve që në fakt ishin motrat e mia dhe ato krijuan atmosferen ne klubin e natës Tao, ku kalova të 30-tat e mia.

Secili dhe çdo detaj që hyri në këtë ishte kaq i veçantë dhe unë jam përgjithmonë mirënjohës familjes time që morra kohë për ta vendosur këtë së bashku për të festuar që bëra 40 vjeç.  Mezi pres të ndaj shumë më shumë fotografi dhe video ditëlindjesh me ju djema së shpejti dhe falënderoj secilin dhe të gjithë ju që zgjatën dëshirën për ditëlindje … @mindyëeisspër bashkimin e gjithë kësaj. Ju ishit atje duke mbledhur të gjitha festat e mia të ditëlindjes që kur isha një vajzë e vogël.”, shkruan Kim Kardashian në postimin e saj./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Jennifer Aniston kundër Kaney West/ Iu bën thirrje ndjekësve të mos e votojnë në zgjedhjet e ardhshme

Publikuar

-

Nga

Jennifer Aniston kundër Kaney West/ Iu bën thirrje ndjekësve të mos e votojnë në zgjedhjet e ardhshme

Aktorja e famshme e Holliwoodit, Jennifer Aniston iu ka bërë thirrje ndjekësve të marrin seriozisht zgjedhjet e ardhshme presidenciale, si dhe i inkurajoi që të mos votojnë për Kaney West. Ylli i “Friends” zbuloi se ka zgjedhur të votojë për Joe Biden dhe Kamala Harris për të ndihmuar për të ardhmen e vendit.

“Tani për tani, disa burra në pushtet po vendosin se çfarë mund të bëjnë dhe çfarë nuk mund të bëjnë gratë me trupat e tyre. Presidenti ynë aktual ka vendosur që racizmi nuk është çështje. Ai e ka injoruar vazhdimisht dhe publikisht shkencën … shumë njerëz kanë vdekur.”, tha aktorja.

Ndërsa iu kërkoi fansave të tregoheshin të përgjegjshëm përsa i përket votës së tyre, ajo shtoi: “E gjitha kjo nuk ka të bëjë me një kandidat ose me një çështje të vetme, ka të bëjë me të ardhmen e vendit dhe botës. Votoni për të drejtat e barabarta të njeriut, për dashurinë dhe mirësjelljen. PS – A nuk është qesharake të votosh Kanye. Nuk di si ta them ndryshe. Ju lutem jini përgjegjës.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Melinda Ademi i jep fund lidhjes me menaxherin/ Nis bashkëjetesën me partnerin e saj të ri

Publikuar

-

Nga

Reperja Melinda Ademi është një nga vajzat e showbizit që gjithnjë është komentuar në mediat rozë për jetën e saj private.

Reperja është përfolur për një lidhje dashurie menaxherin e labelit “Panda”, Faton Aliu, rreth një vit më parë. Melinda ka qenë nën menaxhimin e këtij labeli, por duket se tashmë çdo gjë ka ndryshuar.

Sipas “n’Zoom”, reperja i ka dhënë fund marrëdhënies me Fatonin dhe bashkëpunimit me “Panda”.

Reperja ka vendosur të jetë nën menaxhimin e “RedBox”, aty ku flitet se ka filluar një lidhje me menaxherin e kompanisë, Granit Muhaxheri.

LEXO EDHE:  “Ezel” baba për herë të parë/ Zbulohet emri që ka menduar për të bijën

LEXO EDHE:  E mbani mend Sinanin tek 'Shtëpiake'?/ Nuk do ta njihni pas ndryshimit drastik

Madje Melinda dhe Graniti kanë filluar bashkëjetesën në Prishtinë, duke marrë kështu hapa më seriozë në lidhjen e tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE