Connect with Us

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Mesude mbetet e paralizuar

Life Style

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Mesude mbetet e paralizuar

Publikuar

-

Ejlyl vendos të shpëtojë Mesuden/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”

Mesude pëson një incident duke bërë punët e shtëpisë. Ajo rrëshket nga shkallët dhe përfundon në spital. Feride dhe Toprak kurorëzohen në martesë. Në ditën e tyre më të rëndësishme ata mbledhin bashkë të afërmit dhe vajzat e jetimores.

Neriman bëhet dëshmitare e martesës së Ferides. Ejlyl mëson se e ëma ka përfunduar në spital. Ajo tronditet kur mëson se Mesude është paralizuar dhe e ka humbur foshnjën. Kemal përfiton nga gjendja e Mesudes për të bërë ligjin në shtëpi.

Ai nuk lejon mikeshat e Ejlylit të vizitojnë Mesuden. Kjo e fundit tani po e sheh fytyrën e vërtetë të Kemalit. Feride dhe Toprak shkojnë me muaj mjalti por gjërat nuk shkojnë siç kishin menduar./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Publikuar

-

Nga

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Pak ditë më parë në mediat rozë qarkulloi lajmi për një koment që Dj i famshëm Snake kishte bërë në fotot seksi të moderatores Marina Vjollca.

Dj kishte komentuar një emoji duke treguar se moderatorja kishte qëlluar në shenjë me fotot, duke treguar njëkohësisht që i kishin pëlqyer shumë.

Por moderatorja nuk ka preferuar të përgjigjet duke ia lënë “seen” Dj të famshëm.

Por duket se Snake nuk dorëzohet pasi ka komentuar gjithashtu në videon e fundit të publikuar nga moderatorja.

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral tenton vetëvrasjen në burg, Mert zgjohet nga koma

LEXO EDHE:  Nesër në serialin "Lule të vetmuara"/ Meral merr lajmin tronditës

Snake e ka ngacmuar moderatoren duke i lënë në koment një emoji “yll” por sërish moderatorja ia ka lënë “seen”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Publikuar

-

Nga

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Capital T është një nga reperët më të komentuar dhe të suksesshëm të momentit.

Së fundi ai po shijon suksesin e albumit të tij “Skulpture” në të cilin ka shumë këngë hite dhe bashkëpunime me artsitë të njohur.

Reperi ka paralajmëruar një tjetër projekt që pritet ta sjellë së shpejti një duet me Alban Skënderaj, projekt i cili i bën bashkë dy artistët 7 vite pas duetit të parë.

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral tenton vetëvrasjen në burg, Mert zgjohet nga koma

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Defne tenton të mbysë Xhemrenë në pishinë

Ndërkohë, së fundmi reperi përmes disa postimeve në rrjete sociale ka shprehur disa pakënaqësi ndaj kolegëve të tij, ndaj të cilëve ka përcjellë dhe një mesazh.  “Ju djema kopjoni shumë…biles herës tjetër boni tag,” shprehet Capital T, por duke mos përmendur emra./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Pak ditë më parë, ylli i televizionit Kim Kardashian, festoi 40 vjetorin e saj të lindjes.

Motrat e saj Kylie, Kourtney, Kendall dhe Khloe u kujdesën që të sillnin dhe një herë në kujtesën e saj të gjitha ditëlindjet e bukura që Kim ka festuar gjatë jetës së saj.

Së fundi bomba amerikane i ka lënë  të gjithë pa fjalë duke treguar format e saj bombastike me pozat seksi.

Me bikni super minimaliste, Kim tregoi dhe njëherë pikën më të fortë që e bëri një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre merr pasurinë dhe përzë Nazanin nga shtëpia

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Defne tenton të mbysë Xhemrenë në pishinë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE