Connect with Us

Me kapelen e kapitenit dhe linja “super bombë” me bikini/ Moderatorja e sportit nuk lë vend për koment

Showbizz

Me kapelen e kapitenit dhe linja “super bombë” me bikini/ Moderatorja e sportit nuk lë vend për koment

Publikuar

-

Moderatorja shumë seksi e sportit, Eva Murati po shijon ditët e nxehta të Shtatorit në bregdet. Bukuroshja e ekranit ka treguar linjat e saj bombastike teksa pozon me bikini.

Së fundi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë disa foto ku shfaqet me bikini e shtrirë mbi një kamardare teksa në kokë kishte vendosur një kapele kapiteni.

Padyshim që Eva është kapitenja më seksi që kemi parë deri më tani. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas propozimit për martesë/ Fjolla Morina publikon foton me partnerin, i bën deklaratën e dashurisë

Publikuar

-

Nga

Pas propozimit për martesë/ Fjolla Morina publikon foton me partnerin, i bën deklaratën e dashurisë

Pak ditë më parë, Fjolla Morina ndau me ndjekësit e saj lajmin se kishte marrë propozimin për martesë nga partneri i saj, biznesmeni Fisnik Syla.

Pas kësaj ajo ka publikuar një foto ku shfaqet krah tij dhe i bën një deklaratë dashurie partnerit të saj.

“Thonë që “ Në dashuri fiton kush ikën”. Nuk është e vërtetë. Në dashuri fiton ai/ajo që rri. Dashuria nuk është e lehtë! Në dashuri duhet të dish të ndash dhimbjen, pasjonin, vuajtjet . Ndonjëherë dashuria vë në dyshim gjithçka që ti ke besuar por kur dashuria është e vërtet atëherë ajo është në gjendje të superoj çdo vështirësi çdo pengesë sepse dashuria fiton mbi gjithçka. Në çdo pengesë fituam njëri-tjetrin.Të dua🤍 @fisnik.sylaa💎”, shkruan ajo krahas fotos ku shfaqet me të fejuarin e saj.

LEXO EDHE:  Luana Vjollca një “bombë” me bikini/ Ekspozon format “shpërtheyse”

LEXO EDHE:  Çmend ndjekësit me fotot e saj me bikini/ Leila Kraja, një nga moderatoret më të bukura shqiptare

Kujtojmë se Fjolla ndodhet në arrest shtëpie pasi në makinën e saj u gjetën armë dhe fishekë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Flinte në stolat e parkut/ Modelja i vë “flakën” rrjetit me fotot e saj super provokative

Publikuar

-

Nga

Flinte në stolat e parkut/ Modelja i vë "flakën" rrjetit me fotot e saj super provokative

Pothuajse një vit më parë Safarii jetonte në makinën e saj dhe flinte në stolat e një parku. Ajo punonte si një striptiste në një klub nate por paratë që fitonte nuk i dilnin për për të siguruar jetesën.

Pas një viti ajo fitonte rreth 100.000 dollarë dhe po jeton në apartamnetin e saj. Këto ditë, Safarii është një krijuese e përmbajtjeve të njohura në IsMyGirl, një platformë e rritur për mediat sociale ku njerëzit paguajnë një tarifë në këmbim të qasjes në video private, foto, livestreams dhe biseda me përdoruesit.

Safarii, emri i saj profesional tha se më së shumti i bënte video vetes duke kërcyer para kamerës ndërkohë që flet dhe me ndjekësit e saj. Gjithashtu perfeormon me të brendshme shumë seksi. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Italianja më seksi e Instagramit/ Kjo është modelja që çmend futbollistët

Publikuar

-

Nga

Italianja më seksi e Instagramit/ Kjo është modelja që çmend futbollistët

Elisa de Panicis është një modele italiane shumë e përfolur në mediat e huaja. Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shown Grande Fratello dhe së fundi si e dashura e mbrojtësit të Milanit, Teo Hernandez.

Elisa dhuron poza mjaft të nxehta për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, pasi tashmë është bërë e njohur dhe si modele.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më magjepsëse të Elisa de Panicis që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE