Connect with Us

FOTOT- “Gozhduan” shqiptarët pas ekranit me format bombastike/ 10 moderatoret më seksi të sportit

Showbizz

FOTOT- “Gozhduan” shqiptarët pas ekranit me format bombastike/ 10 moderatoret më seksi të sportit

Publikuar

-

FOTOT- "Gozhduan" shqiptarët pas ekranit me format bombastike/ 10 moderatoret më seksi të sportit

Futbolli është një ndër sportet më të dashura jo vetëm për djemtë por edhe vajzat. Kemi parë mjaftueshëm tifoze të zjarrta të futbollit në vendin tonë, madje disa prej tyre u shfaqën në ekran dhe si prezantuese të rubrikave sportive.

Më poshtë po iu paraqesim një listë me moderatoret më seksi shqiptare ndër vite:

Marina Vjollca

Bukuroshja bjonde e ekranit e nisi aventurën e saj në televizion si velinë dhe sot është një nga moderatoret më të dashura për shqiptarët. Marina ka eksploruar shumë  në television, ku përveçse ka drejtuar shoë të ndryshëm televizivë, e kemi parë edhe si moderatore sporti kohë më parë, krah Edi Manushit në emisionin “Proçesi sportiv”.Por pas aventurës së gjatë në këtë emision, Marina u zhvendos në “Tv Klan”, ku drejtoi emisionin “Cest La vie” dhe së fundi “Klanifornia”.

Ilda Bejleri

Tashmë ajo është e cilësuar si një nga moderatoret më seksi të sportit, pasi prej vitesh e kemi parë në ekran vetëm në këtë profil. Ilda tërhoqi vëmendjen për pamjen e saj seksi ku më pas u bë shumë shpejt e mediave rozë.

Viola Spiro

Viola është një tjetër bukuroshe e ekranit që e nisi karrierën e sja në televiziion si velinë. Ajo u evidentua shumë shpejt për pamjen e saj dhe sot është një prej moderatoreve më të komentuara.

Lei Kraja

Leila Kraja u kthye në një shoëgirl pas pjesëmarrjes së saj në Dance With me, ku më pas u fut me këmbë të mbarë në televizion si një prezantuese sporti.

Bukuroshja shpesh herë nxeh rrjetin me pozat e saj provokuese dhe ndjekësit shpesh herë e provokojnë për shijet e saj në futboll.

Eva Murati

LEXO EDHE:  Kate Hudson tregon linjat e saj

Eva Murati përveç bukurisë së saj u vlerësua si një nga moderatore më të mira të sportit. Bukuroshja e ekranit gozhdoi pas ekranit shqiptarët me elokuencën e saj si dhe pamjen.

Alesia Bami

Si shumë prej moderatoreve edhe Alesia u bë e njohur për shqiptarët si velinë. Linjat e saj bombastike e bënë Alesian një nga fytyrat më të dashura të ekranit. Pas largimit nga Klani, Alesia vijoi me avneturën e re në television si një moderatore , ku e provoi fatin në shumë fusha edhe në atë të sportit.

Hygerta Sako

Hygerta Sako është një nga moderatoret më të mira të sportit shqiptare. Prej vitesh ajo ka qenë transmetuese e shumë ndeshjeve historike të futbollit. Futbolli është një nga pasionet e saj më të mëdha pasi ëhët rritur me atë frymë.

Elmira Sadrija

Elmira Sadrija është një prej prezantueseve që shpejt u bë një prej emrave të kërkuar të skenës.Sadrija shpejt arriti të bëhet prej personazheve më atraktive televizive, fillimisht në Klan Kosova. Ajo njihet dhe për postimet e saj në rrjetin social, Instagram. Elmira është përdoruese e rregulltë e Instagram, në të cilin poston fotografi tejet seksi.

Bora Zemani

Kohë më parë, Bora Zemani ishte një nga moderatoret më seksi të sportit. Por më pas u drejtua drejt një këndi tjetër televiziv që përfshin më shumë shown.

Vilma Masha

Vilma Masha është një nga gazetaret dhe moderatoret më të komentuara të futbollit. Një tjetër prezantuese e sportit e cila konsiderohet tejet seksi është  Vilma Masha. Ajo mund të mos ketë linja si të Ildës mirëpo shoqja e saj njëherësh kolegia, Vilma ka rrëmbyer po ashtu vëmendjen e publikut./ CNA.al

“E dashuruar me…”/ Marina Vjollca ndez sërish rrjetin me fotot seksi
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Meshkujt kërkojnë vajzat e paprekura/ Zhaku: “E virgjër nga poshtë e k*rvë nga…”

Publikuar

-

Nga

Meshkujt kërkojnë vajzat e paprekura/ Zhaku: “E virgjër nga poshtë e k*rvë nga…”

Inida Gjata, e njohur për publikun shqiptar si Zhaku, ka folur për meshkujt shqiptarë që kërkojnë për grua, femra të virgjëra.

E ftuar në Ftesë në 5 ajo është shprehur se nuk ka dëshiron të merret me këtë pjesë por mendon se janë pjesë e zgjedhjes personale.

Ajo gjithashtu tregon se kjo është mënyra se si rriten njerëzit në Shqipëri por shpreson se kjo të ndryshojë.

“Nuk dua të futem fare në këtë pjesë. Se i di që ka djem shqiptarë që ende mendojnë kështu. Por gjynah që e gjykojnë një femer nga virgjëria. Ajo mund të jetë e virgjër nga poshtë, por mund të jetë kur*ë nga lart. Është më shumë frika nga fjalët e komshies, se e njoh shoqërinë shqiptare shumë mire. Ashtu rriten njerëzit në Shqipëri. Mirëkuptimi im nuk do të thotë që s’dua që ky fenomen të ndryshojë. Por e shoh që për disa njerëz është e rëndësishme. Mosha mbi 40 vjeç i ka akoma këto mentalitete. Mendoj që brezi më i ri do të jetë më i hapur,” tha ndër të tjera Zhaku në emision./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Anxhela Peristeri u “shpall” fituese/ Era Rusi: Kjo është skandaloze

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Era Rusi është një nga konkurrentet e Fetivalit të  59 të Këngës. Këngëtarja ka folur përsa i përket lajmit të fundit që qarkulluar në media përsa i përket shpalljes së fitueses ende pa u zhvilluar Festivali.

E ftuar në “Abc-ja e mëngjesit” me moderatorin Alban Musa këngëtarja e cilësoi këtë ngjarje skandaloze, pasi sipas saj mediat janë bazuar tek një postim i marrë nga një profil personal në facebook.

“Personi që e ka bërë, e ka hedhur në facebook-un e tij personal, me një juri që e kishte zgjedhur vetë. Nuk mund të marrim për bazë çdo gjë që shkruhet nëpër facebook. Ishte një lojë mediatike dhe atij bravo i qoftë që i vuri në lojë. Kjo është skandaloze.“, tha Era./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Lufta” e dy motrave për një burrë/ Reagojnë binjaket: Nuk do shkojmë të dyja në shtrat me të

Publikuar

-

Nga

“Lufta” e dy motrave për një burrë/ Reagojnë binjaket: Nuk do shkojmë të dyja në shtrat me të

Spektakli Love Story nga Alketa Vejsiu ka tërhequr shumë vëmendjen e njerëzve. Në këtë spketakël 18 vajza konkurrojnë për të fituar zemrën e një mashkulli.

Ajo që ka tërehqur më shumë vëmendjen dhe që është komentuar pafund në mediat rozë është pjesëmarrja e dy motrave binjake të cilat kanë ardhur të fitojnë zemrën e Saimirt.

Pas prezantimit të tyre ka patur shumë reagime nga audience të cilët janë shprehur se është pak jashtë normales që dy motra binjkae të konkurrojnë për një mashkull.

Mbremjen e kaluar binjkat ekanë reaguar ndaj komenteve duke u shprehur:  “Nuk kemi ardhur këtu të bëjmë asgjë të ekzagjeruar, asnjë degradim asnjë puthje asnjë afrim sepse fundja jemi motra, jemi binjake. Jemi të lidhura jashtëzakonisht shumë dhe me siguri nuk do vijmë këtu të ndajmë të njëjtin mashkull. Mashkulli do të njihet, në qoftë se zemra nuk komandohet, nëse mua zemra ma bën trak siç thuhet në Itali, unë do të vendos të rri këtu dhe ta zgjas unë atë rrugë”, tha Albana gjatë takimit të parë.

LEXO EDHE:  Kate Hudson tregon linjat e saj

LEXO EDHE:  "Bomba" ruse që do t’iu lërë pa mend/ Fotot më të nxehta të bjondinës seksi

Ndërkohë, motra tjetër përforcoi atë që tha Albana, duke theksuar se fakti që ato kanë ardhur të dyja për një djalë, nuk do të thotë se do të shkojnë të dyja në shtrat me të.

“Kemi parë shumë shpejt reagimin e njerëzve pasi mbaruam spektaklin, nuk e prisnim. E mora si një gjë negative, fakti që kemi ardhur ne të dyja, motra binjake. Nuk kemi ardhur këtu që të frekuentojmë të dyja, që të shkojmë në shtrat të dyja me ty”, u shpreh binjakja tjetër Silvana./ CNA.al

LEXO TE PLOTE