Connect with Us

FOTOT- “Gozhduan” shqiptarët pas ekranit me format bombastike/ 10 moderatoret më seksi të sportit

Showbizz

FOTOT- “Gozhduan” shqiptarët pas ekranit me format bombastike/ 10 moderatoret më seksi të sportit

Publikuar

-

FOTOT- "Gozhduan" shqiptarët pas ekranit me format bombastike/ 10 moderatoret më seksi të sportit

Futbolli është një ndër sportet më të dashura jo vetëm për djemtë por edhe vajzat. Kemi parë mjaftueshëm tifoze të zjarrta të futbollit në vendin tonë, madje disa prej tyre u shfaqën në ekran dhe si prezantuese të rubrikave sportive.

Më poshtë po iu paraqesim një listë me moderatoret më seksi shqiptare ndër vite:

Marina Vjollca

Bukuroshja bjonde e ekranit e nisi aventurën e saj në televizion si velinë dhe sot është një nga moderatoret më të dashura për shqiptarët. Marina ka eksploruar shumë  në television, ku përveçse ka drejtuar shoë të ndryshëm televizivë, e kemi parë edhe si moderatore sporti kohë më parë, krah Edi Manushit në emisionin “Proçesi sportiv”.Por pas aventurës së gjatë në këtë emision, Marina u zhvendos në “Tv Klan”, ku drejtoi emisionin “Cest La vie” dhe së fundi “Klanifornia”.

Ilda Bejleri

Tashmë ajo është e cilësuar si një nga moderatoret më seksi të sportit, pasi prej vitesh e kemi parë në ekran vetëm në këtë profil. Ilda tërhoqi vëmendjen për pamjen e saj seksi ku më pas u bë shumë shpejt e mediave rozë.

Viola Spiro

Viola është një tjetër bukuroshe e ekranit që e nisi karrierën e sja në televiziion si velinë. Ajo u evidentua shumë shpejt për pamjen e saj dhe sot është një prej moderatoreve më të komentuara.

Lei Kraja

Leila Kraja u kthye në një shoëgirl pas pjesëmarrjes së saj në Dance With me, ku më pas u fut me këmbë të mbarë në televizion si një prezantuese sporti.

Bukuroshja shpesh herë nxeh rrjetin me pozat e saj provokuese dhe ndjekësit shpesh herë e provokojnë për shijet e saj në futboll.

Eva Murati

LEXO EDHE:  “Çfarë i ke bërë Marinës së ëmbël dhe të mirë”/ Luana i bën komentin epik të motrës pas ndryshimit të pamjes

Eva Murati përveç bukurisë së saj u vlerësua si një nga moderatore më të mira të sportit. Bukuroshja e ekranit gozhdoi pas ekranit shqiptarët me elokuencën e saj si dhe pamjen.

Alesia Bami

Si shumë prej moderatoreve edhe Alesia u bë e njohur për shqiptarët si velinë. Linjat e saj bombastike e bënë Alesian një nga fytyrat më të dashura të ekranit. Pas largimit nga Klani, Alesia vijoi me avneturën e re në television si një moderatore , ku e provoi fatin në shumë fusha edhe në atë të sportit.

Hygerta Sako

Hygerta Sako është një nga moderatoret më të mira të sportit shqiptare. Prej vitesh ajo ka qenë transmetuese e shumë ndeshjeve historike të futbollit. Futbolli është një nga pasionet e saj më të mëdha pasi ëhët rritur me atë frymë.

Elmira Sadrija

Elmira Sadrija është një prej prezantueseve që shpejt u bë një prej emrave të kërkuar të skenës.Sadrija shpejt arriti të bëhet prej personazheve më atraktive televizive, fillimisht në Klan Kosova. Ajo njihet dhe për postimet e saj në rrjetin social, Instagram. Elmira është përdoruese e rregulltë e Instagram, në të cilin poston fotografi tejet seksi.

Bora Zemani

Kohë më parë, Bora Zemani ishte një nga moderatoret më seksi të sportit. Por më pas u drejtua drejt një këndi tjetër televiziv që përfshin më shumë shown.

Vilma Masha

Vilma Masha është një nga gazetaret dhe moderatoret më të komentuara të futbollit. Një tjetër prezantuese e sportit e cila konsiderohet tejet seksi është  Vilma Masha. Ajo mund të mos ketë linja si të Ildës mirëpo shoqja e saj njëherësh kolegia, Vilma ka rrëmbyer po ashtu vëmendjen e publikut./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do t’iu “nxehë” me fotot e saj

Publikuar

-

Nga

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do t’iu "nxehë" me fotot e saj

Olga Loera është një nga modelet më shpërthyese në Instagram. Ajo është kthyer në një nga vajzat më të ndjekura dhe tërheqëse të rrjeteve sociale.

Loera është bërë e njohur teksa publikon foto të ndryshme provokuese me bikini dhe nuk mungojnë as fotot ku shfaqet tërësisht e zhveshur, duke çmendur meshkujt.

Bjondina ka një numër të madh ndjekësish të cilët komentojnë pafund në fotot e saj.

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me format e saj/ Njihuni me Tiffany Keller, vajza që po pushton rrjetin

LEXO EDHE:  Provokon me pozat me bikini/ Njihuni me sportisten më s*ksi të Instagramit

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Olgës që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përvëlon me fotot seksi/ Njihuni me “bombën” e fitnesit

Publikuar

-

Nga

Përvëlon me fotot seksi/ Njihuni me “bombën” e fitnesit

Giamma Cool është një modele fitnesi dhe influncuese në rrjetet sociale. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram, rreth 2.1 milionë.

Cool publikon shpesh foto shumë provokuese ku nuk resht së treguar format e saj shpërthyese. Ajo rekalmon trupin e saj marramendës me bikini.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Giamma që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U largua pasi e sulmuan në studio/ Lediana merr vendimin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Konkurrentja e emisionit “Përputhen”, Lediana Prengaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë pasi u gjykua dhe u sulmua në studio nga konkurrentët e tjerë të cilët mendonin se kishte ardhur për famë.

Moderatorja Bora Zemani u kritikua gjithashtu nga ndjekësit për mënyrën e sjelljes së saj me Ledianën si dhe tonin e zërit.

Lediana kërkoi një pauzë për të marrë veten nga të gjitha gjërat që kishin ndodhur pasi nuk ndihej gati për të qenë pjesë e emisionit.

LEXO EDHE:  FOTOT-Kylie Jenner kthehet në bjonde/ Por sytë e fansave mbetën në një vend tjetër

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me format e saj/ Njihuni me Tiffany Keller, vajza që po pushton rrjetin

Por teksa të gjithë mendonin se ajo do të largohej, Lediana i ka befasuar të gjithë me vendimin e saj. Gjatë një interviste me ndjekësit në rrjetet sociale, ajo është pyetur nëse do të rikthehet në emision, dhe përgjigjia e saj ka qenë: “Po”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE