Connect with Us

Edhe Georgina?/ Detaji në foton seksi që do të zhgënjejë fansat

Showbizz

Edhe Georgina?/ Detaji në foton seksi që do të zhgënjejë fansat

Publikuar

-

Georgina Rodriguez komentohet në mediat rozë si një vajzat më seksi. Partnerja e yllit të futbollit, ka publikuar së fundi një foto ku shafqet super shpërthyese me format e saj.

Me bikini, bombastike, Georgina na la pa fjalë deri në momentin që kapëm këtë detaj.

Por nëse të gjithë po i mbani sytë tek linjat e saj, hidhini një sy këmbës së saj. A nuk ju duket shumë e “stërmadhe”? Apo mos ndoshta është këndi i fotografisë?

LEXO EDHE:  VIDEO-Georgina Rodriguez shkund rrjetin/ Tund të pasmet bombë para 19 milionë ndjekësve

Ndoshta shumë prej jush do të zhgënjehen kur të mësojnë se ajo përdor photoshop dhe kjo foto dëshmon edhe një herë që jo gjithçka që shihni në rrjetet sociale është e vërtetë.

Pas personazheve të famshëm qëndron një skuadër e tërë që punon që ata të shfaqen të përsosur, por detaje si këto të bëjnë të kuptosh që bota virtuale është një gënjeshtër./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Fifi nuk e fsheh më dashurinë/ Ndjek në rrjetet sociale vetëm njeriun që i ka “rrëmbyer” zemrën

Publikuar

-

Nga

Fifi nuk e fsheh më dashurinë/ Ndjek në rrjetet sociale vetëm njeriun që i ka "rrëmbyer" zemrën

Prej kohësh, këngëtarja Fifi ka folur rreth dashurisë dhe njeriut që i ka rrëmbyer zemrën.

“Krej cfarë dua në jetë është vëmendja jote dhe vetëm e jotja. Nëse duhet me luftu ka me luftu. Nëse duhet me u çmend ka me u çmend. Nëse duhet me u bë palaço kam me u bo palaço. Me të pa tu kesh, krejt i boj. Ama dorë nga ty nuk heq dot kollaj”, shkruante Fifi në një prej postimeve ku etiketoi dhe personin që i kishte rrëmbyer zemrën.

Por së fundi këngëtarja ka vemdosur të zgjidhë çdo enigmë dhe në rrjetet sociale ka vendosur të ndjekë vetëm personin e saj të zemrës, djalin me emrin Xhuljo.

LEXO EDHE:  Georgina Rodriguez i dhuron poza seksi Cristiano Ronaldos/ Tregon format “bombë” me bikini

LEXO EDHE:  FOTOT/ Një "bombë" si Georgina Rodriguez/ Partnerja e Cristiano Ronaldos provokon nga palestra

Duket se këngëtarja ka vendosur ta bëjë publike këtë lidhje duke shuar të gjitha dyshimet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nga vendi i propozimit tek pushimet e para si çift/ Armina Mevlani nostalgjike, publikon fotot ndër vite me Zenin

Publikuar

-

Nga

Nga vendi i propozimit tek pushimet e para si çift/ Armina Mevlani nostalgjike, publikon fotot ndër vite me Zenin

Blogerja Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha po jetojnë dashurinë e tyre prej vitesh.

Ditën e sotme, blogerja është bërë paksa nostalgjike dhe ka ndarë disa foto ku shihet me Shkëlzenin pikërisht në përvjetoin e tyre të njohjes.

Në secilën prej fotove të publikuar fshihet një moment i veçantë. Nga darka romantike, momenti i propozimit, e deri tek pushimet e para si çift.

LEXO EDHE:  Mariah Carey fotoshopohet kokë e këmbë

LEXO EDHE:  FOTOT-Një bishë e vërtetë/ Georgina Rodriguez tregon format super seksi

Kujtojmë se çifti kishte menduar të martohej verën e 2020-ës por për shkak të pandemisë planet e blogeres dhe juristit janë shtyrë për një moment më të përshtatshëm./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E kapi mat me bashkëshortin e saj/ Aktorja turke rreh modelen e njohur në mes të restorantit

Publikuar

-

Nga

E kapi mat me bashkëshortin e saj/ Aktorja turke rreh modelen e njohur në mes të restorantit

Aktorja e famshme turke Tuba Unsal rrezikon 1 vit burg për shkak të një skandali tradhtie që prej kohësh ka pushtuar mediat turke.  Modelja spanjolle, Elisabeth Mas Vall ka ngritur padi ndaj aktores pasi pretendon se ajo e ka rrahur në një restorant kur e kapi mat me bashkëshortin e saj.

Pak kohë më parë Elisabeth shkoi në një restorant për të folur me bashkëshortin e saj Caner Karaloglu, i cili e tradhtoi me aktoren turke. Por atje ajo pretendon se u dhunua si nga bashkëshorti, edhe nga e dashura e tij, aktorja Tuba Unsal.

Karaloglu rrezikon deri në 5 vite burg për sulm dhe fyerje, ndërsa Unsal rrezikon 1 vit burg. Në padinë e ngritur, modelja pretendon se aktorja e tërhoqi nga flokët dhe e goditi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE