Connect with Us

E shtrirë në shtrat vetëm me të brendshme/ Ylli i televizionit provokon ndjekësit

Showbizz

E shtrirë në shtrat vetëm me të brendshme/ Ylli i televizionit provokon ndjekësit

Publikuar

-

E shtrirë në shtrat vetëm me të brendshme/ Ylli i televizionit provokon ndjekësit

Ylli i televizionit, Lauren Goodger ka çmendur ndjekësit e saj me format tejet shpërthyese. Lauren ka provokuar meshkujt teksa pozon e shtrirë në shtrat vetëm me të brendshme.

Menjëherë pas publikimit të fotos komentuesit kanë vërshuar me komplimentat e tyre, duke nxjerrë edhe një herë në pah linjat e saj perfekte.

Kujtojmë se modelja është komentuar shumë për operacionet plastike, por duket se nuk i interesojnë shumë që shumica e ndjekësve e sulmojnë për këtë arsye.

LEXO EDHE:  “Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lauren Goodger (@laurengoodger) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Një person hyn në shtëpinë e saj/ Këngëtarja e famshme e frikësuar: “Do ti këpusë kokën burrit tim”

Publikuar

-

Nga

Një person hyn në shtëpinë e saj/ Këngëtarja e famshme e frikësuar: “Do ti këpusë kokën burrit tim”

Këngëtarja Katy Perry është shprehur se ndihet shumë e frikësuar pasi një burrë ka hyrë në oborrin e shtëpisë së saj. Për këtë arsye ajo ka kërkuar një urdhër ndalimi për personin që e ka sulmuar dhe e ka përndjekur.

Ky urdhër është një masë sigurie për familjen e saj, bashkëshortin Oralndo Bloom, djalin e tij Flyn si dhe për vajzën e porsalindur Daisyn.Në dokumentet e gjykatës thuhet se këngëtarja ka marrë urdhrin kundër një burri të quajtur, William, i cili shkeli në pronën e saj.Katy ka treguar se personi në fjalë ka kaluar gardhin e shtëpisë së saj në Beverly Hills në 8 shtator, ndërkohë që ajo ndodhej brenda bashkë me Orlandon dhe Daisyn. “William” ka kërcënuar edhe më parë Orlandon në “Tëitter” dhe Katy ka pranuar se ndihet e rrezikuar për shkak të tij.

LEXO EDHE:  Si ia dalin modelet t’i zhdukin puçrrat brenda natës

LEXO EDHE:  Gruaja seksi e futbollistit të njohur/ Fotot më të nxehta të modeles më të kërkuar të momentit

“Ëilliam ka bërë kërcënime në Tëitter duke shkruar se dëshiron t’i këpusë qafën Orlandos dhe më ka sharë mua në postime të ndryshme. Ai ka hyrë në pronën time dhe përbën një rrezik të vërtetë për të gjithë ne”, ka thënë Katy sipas dokumenteve të gjykatës.“Jam shumë e frikësuar se ai mund të ketë armë me vete. Jam e frikësuar për sigurinë time, të partnerit tim, fëmijës sim të sapolindur, familjes dhe miqve tanë”, është shprehur këngëtarja. Ky urdhër ndalimi ndaj burrit në fjalë do jetë i përkohshëm./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në hapat e të atit/ Vajza e Niko Peleshit: Dua t’i futem politikës

Publikuar

-

Nga

Në hapat e të atit/ Vajza e Niko Peleshit: Dua t’i futem politikës

Vajza e Niko Peleshit, Aleksia Peleshi është mjaft e komentuar në mediat rozë. Që në adoleshencë ajo u bë pjesë e një reviste italiane si modele ndërkohë që ka shkruar edhe një libër me poezi.

Aleksia është në përfundim të gjimnazit dhe ndjekësit në Instagram janë bërë kuriozë të dinë se çfarë rruge ajo do të ndjekë.Aleksia ka dhënë një përgjigje në Instastory për të gjithë, e cila ka ngjallur shumë reagime. Bukuroshja ka thënë se ndoshta një ditë do të ndjekë hapat e të atit.

LEXO EDHE:  Regjisori i famshëm martohet me modelen e Instagramit 20 vite më të re

LEXO EDHE:  Të pasme dhe gjoks bombastik/ Kjo është modelja që do t’iu “vjedhë” zemrën me fotot e saj

“Po studioj biznes digjital, dizajn dhe inovacion. Në të njëjtën kohë, do mundohem të nis biznesin tim online pasi shkolla ime të ndihmon të krijosh biznesin tënd ndërkohë që je duke studiuar. Pas studimeve, dua t’i futem politikës”, ka shkruar ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Emily Ratajkowski e akuzon hapur për abuzim seksual/ Reagon fotografi: “Kush e beson një vajzë që ka kërcyer nudo në klip”

Publikuar

-

Nga

Emily Ratajkowski e akuzon hapur për abuzim seksual/ Reagon fotografi: "Kush e beson një vajzë që ka kërcyer nudo në klip”

Modelja e famshme Emily Ratajkowski ka akuzuar fotografin Jonathan Leder për abuzim seksual dhe se ai e ka përdhunuar gjatë realizimit të një seti fotografik në shtëpinë e tij në vitin 2012. 29-vjeçarja shkruan se kishte shkuar në shtëpinë e Leder për një sesion fotografik për një revistë të quajtur Darius.

Ratajkowski shprehet se me të arritur në shtëpinë e Leder, ishte befasuar kur zbuloi se do të pozonte e veshur vetëm me të brendshme. Në përpjekje për tu dukur e pjekur, ajo pranoi edhe verën e kuqe që ai i ofroi gjatë mbrëmjes.

Pasi u fotografua me të brendshme, Ratajkowski pretendon se Leder i kërkoi të zhvishet: “Le ta provojmë lakuriq tani”.

“Në sekondën që unë hoqa rrobat, një pjesë e imja u veçua. Fillova të dal jashtë vetes. Blici i tij ishte aq i ndritshëm dhe unë kisha pirë aq shumë verë, saqë pika të zeza gjigante po zgjeroheshin dhe dilnin para syve të mi”.Më vonë, kur artistja e grimit që ishte e pranishme për xhirimin shkoi për të fjetur, Ratajkoëski, e cila thotë se ishte “shumë, shumë e dehur”, u mbështoll nën një batanije në divan bashkë me fotografin, i cili nisi ta pyeste për të dashurit e saj ndërsa shikonte teksa modelja fërkonte këmbët e saj për t’i ngrohur.

LEXO EDHE:  Foto/Bikinit që po çmendin rrjetin

LEXO EDHE:  Foto/Bikinit që po çmendin rrjetin

“Ai më tha se i pëlqente ajo gjëja që po bëja me këmbët. Shumica e asaj që erdhi më pas ishte një turbullirë përveç ndjenjës. Nuk mbaj mend të jemi puthur, por mbaj mend që gishtat e tij papritmas ishin brenda meje”, pohon ajo. “Gjithnjë e më fort dhe shtynte dhe shtynte sikur askush nuk më kishte prekur më parë ose nuk më ka prekur që atëherë. Kjo me të vërtetë më dhembi. Unë e çova dorën time në mënyrë instiktive tek kyçi i tij dhe nxora gishtat e tij nga unë me forcë. Nuk thashë asnjë fjalë. Ai u ngrit papritmas dhe u turr i heshtur në errësirën e shkallëve”.

Por nga ana tjetër fotografi ka mohuar  pretendimet e Ratajkowski-t, duke i thënë gazetarit se pyetjet ishin shumë fëmijënore për t’u përgjigjur. Duke iu referuar xhirimeve lakuriq dhe topless që Ratajkowski ka bërë në vitet kur ka punuar me të, Leder vazhdoi: “A e dini për kë po flasim apo jo? Kjo është ajo vajza që kërceu lakuriq në videon e Robin Thicke në atë kohë. Ju vërtet dëshironi që dikush të besojë se ajo ishte një viktimë”?, është shprehur ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE