Connect with Us

Sa shpenzoi Butrint Imeri për veshjen në klip/ Zbulohet çmimi marramendës

Showbizz

Sa shpenzoi Butrint Imeri për veshjen në klip/ Zbulohet çmimi marramendës

Publikuar

-

Butrint Imeri dhe Nora Istrefi pak ditë më parë publikuan klipn e tyre më të ri, “Dy zemra”. Dyshja u shfaqën më në formë se kurrë dhe të kuruar deri në detaje.

Teksa të gjithë u tërhoqën nga pamja e Norës në klip as Butrinti nuk mbeti pas. Duket se për këtë klip, këngëtari nuk është kursyer aspak. Ai gjithmonë është dalluar se shpenzon shuma të mëdha parash për veshjet.

LEXO EDHE:  Pornografi në klip, këngëtarja shqiptare reagon ashpër ndaj kritikëve: Nëse dua të jem…

Butrinti, ka zgjedhur markën Balenciaga, Dior, Supreme etj. Sipas një faqeje në ‘Instagram‘ shqipcloset Butrint Imeri shpenzoi plot 1,827 euro vetëm në veshje për këngën e realizuar së fundi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Me flokët bjondë dhe fustanin ngjitur pas trupit/ Fifi i la të gjithë gojëhapur

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Me flokët bjondë dhe fustanin ngjitur pas trupit/ Fifi i la të gjithë gojëhapur

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Fifi, ka ndryshuar tërësisht pamjen pas rehabilitimit në qendrën e dobësimit.

Tashmë në profilin e saj shohim foto seksi ku këngëtarja nuk nguron të tregojë dhe rezultatet drastike të humbjes në peshë.

Së fundi ajo shfaqet ndryshe jo vetëm në trup, por është kthyer në bjonde. Ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me fustanin ngjyrë bojqiell, të ngjitur pas trupit si dhe me flokët bjondë me onde.

LEXO EDHE:  Pa make-up dhe me veshjen super të çuditshme, Dua Lipën mezi e njohëm me këtë pamje

LEXO EDHE:  5 kombinime veshjesh për 5 ditët e ftohta që na presin këtë javë

 

 View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

Menjëherë fansat e saj kanë vërshuar me komente komplimentuese për këngëtaren dhe kilogramët e tepërt.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Genta Ismajli në pritje të ëmbël/ Publikohet fotoja me barkun e rrumbullakosur

Publikuar

-

Nga

Genta Ismajli dhe i fejuari i saj biznesmen Usta janë një nga çiftet më të komentuara së fundi në rrjetet sociale.

Ditën e djeshme u raportua se këngëtarja ishte në pritje të ëmbël. Emisioni i mëngjesit në televizionin T7, #gjesi,raporton se ka mësuar nga burime të afërta se Genta tashmë është shtatzënë në muajin e dytë.Pas këtij lajmi, ditën e sotme kudo në rrjet po qarkullon një foto e Gentës me barkun e rrumbullakosur.  Ajo është parë në një dyqan të luleve në Zvicër, veshur me një fustan të zi ku vëmendje ka marrë barku i saj.

LEXO EDHE:  Dimri po troket dhe na duhet patjetër kjo veshje në dollap për t’u shfaqur si një DIVA

LEXO EDHE:  Dimri po troket dhe na duhet patjetër kjo veshje në dollap për t’u shfaqur si një DIVA

Ende nuk ka patur një reagim të këngëtares apo partnerit të saj në lidhje me shtatzëninë, gjithsesi të rejat i presim në ditët në vazhdim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Është shumë e lodhshme”/ Noizy flet për përplasjen me Encën

Publikuar

-

Nga

“Është shumë e lodhshme”/ Noizy flet për përplasjen me Encën

Noizy është një nga reperët më të mirë dhe të suksesshëm shqiptar. Ai ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes së mediave rozë për përplasje me personazhe të tjerë të showbizit.

I ftuar mbrëmjen e kaluar në emisionin NIN, Noizy ka rrëfyer shumë detaje nga jeta e tij private dhe sigurisht nuk u ka shpëtuar dhe pyetjeve rreth përplasjeve që ka patur me këngëtarët e tjerë. Të gjithë e mbajmë mend  përplasjen me këngëtaren Enca Haxhia dhe pas kaq shumë kohësh ai ka treguar arsyet pse ka ndodhur përplasja.“Enca ka qenë shumë e lodhshme pikë së pari, është shumë rob i lodhshëm, ka qenë kërkuese ka pasur gjëra pozitive të veta, por shumë e lodhshme, pastaj lindin problemet dhe mosmirënjohjet “, është shprehur ai. “Del në televizion dhe thotë un ashtu, nuk po them dil të flasësh për Noizyn që ai më ka bërë mua, por kur bëhet pyetja, përgjigju siç është për t’u përgjigjur”, përfundoi ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE