Connect with Us

Noizy nuk ndalet me surprizat/ Konfirmon bashkëpunimin me Dhurata Dorën

Showbizz

Noizy nuk ndalet me surprizat/ Konfirmon bashkëpunimin me Dhurata Dorën

Publikuar

-

Reperi i shumë hiteve, Noizy nuk resht së na surprizuari. Edhe pse gjatë verës ai solli shumë hite si “Adrenalinë”, “All dem talk”, “Digital love” , “Puerto Rico”, “Party turn up” dhe “Expensive touch”, duket se nuk do të ndalet.

Mbrëmjen e kaluar i ftuar në emisionin “NIN”, Noizy ka konfrimuar bashkëpunimin me këngëtaren Dhurata Dora.

Ai u shpreh se bashkëpunimet janë shtyrë për shkak të gjendjes së pandemisë por siguroi që do të vijnë shumë shpejt.

LEXO EDHE:  Nuk do ta besoni se kujt i kushtohet kënga e re e Jon Tarifës

Kujtojmë se Dhurata solli 2 këngë, njëra prej të cilave në bashkëpunim me Azet./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Melinda Ademi tregon të pasmet bombastike me bikini/ Fansat e akuzojnë për fotoshop: “Shikoji b*thën, shiko hijen”

Publikuar

-

Nga

Melinda Ademi tregon të pasmet bombastike me bikini/ Fansat e akuzojnë për fotoshop: “Shikoji b*thën, shiko hijen”

Reperja Melinda Ademi, pas suksesit me bashkëpunimin me reperin Gjiko, ka preferuar të bëjë disa ditë pushime në det.

Reperja është shumë e komentuar për format bombastike pasi i reklamon shpesh në profilin e saj.Së fundi ajo ka publikuar dy foto ku shfaqet me bikini dhe tregon të pasmet. Sigurisht në rrjet nuk kanë munguar as komentet ku e akuzojnë reperen për photoshop.

LEXO EDHE:  J.Lo dua një bashkëpunim me Rihannën

LEXO EDHE:  “Na bllokuan”/ Stresi zbulon se kush e ka sulmuar këngën e tij në Youtube

Njëri prej tyre i shkruan: “Shikojini hijen, shikojini b*thën, çfarë dallimi, photoshop baba.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sa shpenzoi Butrint Imeri për veshjen në klip/ Zbulohet çmimi marramendës

Publikuar

-

Nga

Butrint Imeri dhe Nora Istrefi pak ditë më parë publikuan klipn e tyre më të ri, “Dy zemra”. Dyshja u shfaqën më në formë se kurrë dhe të kuruar deri në detaje.

Teksa të gjithë u tërhoqën nga pamja e Norës në klip as Butrinti nuk mbeti pas. Duket se për këtë klip, këngëtari nuk është kursyer aspak. Ai gjithmonë është dalluar se shpenzon shuma të mëdha parash për veshjet.Butrinti, ka zgjedhur markën Balenciaga, Dior, Supreme etj. Sipas një faqeje në ‘Instagram‘ shqipcloset Butrint Imeri shpenzoi plot 1,827 euro vetëm në veshje për këngën e realizuar së fundi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me flokët bjondë dhe fustanin ngjitur pas trupit/ Fifi i la të gjithë gojëhapur

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Me flokët bjondë dhe fustanin ngjitur pas trupit/ Fifi i la të gjithë gojëhapur

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Fifi, ka ndryshuar tërësisht pamjen pas rehabilitimit në qendrën e dobësimit.

Tashmë në profilin e saj shohim foto seksi ku këngëtarja nuk nguron të tregojë dhe rezultatet drastike të humbjes në peshë.

Së fundi ajo shfaqet ndryshe jo vetëm në trup, por është kthyer në bjonde. Ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me fustanin ngjyrë bojqiell, të ngjitur pas trupit si dhe me flokët bjondë me onde.

LEXO EDHE:  “Na bllokuan”/ Stresi zbulon se kush e ka sulmuar këngën e tij në Youtube

LEXO EDHE:  “Na bllokuan”/ Stresi zbulon se kush e ka sulmuar këngën e tij në Youtube

 

 View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

Menjëherë fansat e saj kanë vërshuar me komente komplimentuese për këngëtaren dhe kilogramët e tepërt.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE