Connect with Us

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Showbizz

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Publikuar

-

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Moderatorja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka shokuar  të gjithë teksa shfaqej brenda një arkivoli prej xhami të rrethuar me lule.

Konkurrentët e spektaklit “Tu si que vales”, kanë vendosur të sjellin një shfaqje të vogël në studio, duke përfshirë këtu edhe Maria De Filipin. E veshur me një kostum ngjyrë rozë, ajo u pa e shtrirë në arkivolin prej xhami.

Ndërsa, juria e emisionit janë shkrirë së qeshuri kur kanë parë moderatoren brenda arkivolit. Pas kësaj video menjëherë bëri xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet surpriza/ Jozefina Topalli pjesë e Miss Universe Albania

Publikuar

-

Nga

Zbulohet surpriza/ Jozefina Topalli pjesë e Miss Universe Albania

Producenti  Eduard Deda ka zbuluar surprizat e kompeticionit të bukurisë “Miss Universe Albania” që do të nbahet me datë 18 Shtator. Ai ka treguar se prezantues të këtij kompeticioni do të jenë Alaudin Hamitaj dhe dy ish-misset Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi. I ftuar në emisionin “Abc e mëngjesit” ai ka zbuluar se do të ketë edhe këngëtarë që do të performojnë si dhe një intervistë ekskluzive me Jozefina Topallin, e cila do të flasë në lidhje me forcën që atë e karakterizon në një vend maskilist si Shqipëria.“Spektakli do të prezantohet në Vizion+ dhe Klan Kosova. Prezantues do të jenë Alaudin Hamitaj, dy ish-misset Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi. Do të ketë një gjysmëfinale që do ta prezantoj Eni Shehu i ABC Neës bashkë me Eglantina Hosmanholla, e cila ka qenë e treta vjet në Miss Universe Kosova. Do të performojnë live Anxhela Peristeri, Mateu Frroku do të ketë numrin e tij, do të jetë një këngëtar me hitet e tij në Europë, është pak a shumë dhe DJ gjatë kohës që gocat do të sfilojnë me bikini. Do të jetë i ftuar special Flor Mumajesi, për herë të parë në një konkurs bukurie që Flori do të performojë, Klajdi Haruni dhe Bruno. Këto janë pak a shumë emrat që do të jenë në performancë. Pastaj do të jenë të ftuara të gjitha gocat e 7 viteve me radhë, të cilat do të kenë nga një numër, nga një pjesë, jo do të japin nga një çmim. Do të ketë edhe një surprizë, e cila do të jetë një intervistë ekskuzive me Jofina Topallin, e cila do të jetë në shoë për të fol për forcën e të bukurës, duke pasur parasysh që është një nga femrat më të forta në historinë e ktyre 20 viteve të fundit si në politikë dhe në atë çfarë ka arrit, të jesh kryetare parlamenti një zonjë në një vend maskilist, është gjë e rrallë dhe për këtë arsye do të kemi një intervistë me të”, rrëfeu Eduard Deda./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Noizy nuk ndalet me surprizat/ Konfirmon bashkëpunimin me Dhurata Dorën

Publikuar

-

Nga

Noizy nuk ndalet me surprizat/ Konfirmon bashkëpunimin me Dhurata Dorën

Reperi i shumë hiteve, Noizy nuk resht së na surprizuari. Edhe pse gjatë verës ai solli shumë hite si “Adrenalinë”, “All dem talk”, “Digital love” , “Puerto Rico”, “Party turn up” dhe “Expensive touch”, duket se nuk do të ndalet.

Mbrëmjen e kaluar i ftuar në emisionin “NIN”, Noizy ka konfrimuar bashkëpunimin me këngëtaren Dhurata Dora.Ai u shpreh se bashkëpunimet janë shtyrë për shkak të gjendjes së pandemisë por siguroi që do të vijnë shumë shpejt.

LEXO EDHE:  “Në Shqipëri mori vetëm një stilolaps nderimi”/ Moderatorja shqiptare flet për vështirësitë e diplomimit të motrës së saj

LEXO EDHE:  Nënë për të dytën herë! Moderatorja shqiptare në pritje të ëmbël, zbulon gjininë e bebit

Kujtojmë se Dhurata solli 2 këngë, njëra prej të cilave në bashkëpunim me Azet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Melinda Ademi tregon të pasmet bombastike me bikini/ Fansat e akuzojnë për fotoshop: “Shikoji b*thën, shiko hijen”

Publikuar

-

Nga

Melinda Ademi tregon të pasmet bombastike me bikini/ Fansat e akuzojnë për fotoshop: “Shikoji b*thën, shiko hijen”

Reperja Melinda Ademi, pas suksesit me bashkëpunimin me reperin Gjiko, ka preferuar të bëjë disa ditë pushime në det.

Reperja është shumë e komentuar për format bombastike pasi i reklamon shpesh në profilin e saj.Së fundi ajo ka publikuar dy foto ku shfaqet me bikini dhe tregon të pasmet. Sigurisht në rrjet nuk kanë munguar as komentet ku e akuzojnë reperen për photoshop.

LEXO EDHE:  “Shqiptarët më thonë që e kanë mësuar italishten nga unë”- moderatorja e njohur italiane rrëfen përshtypjet e saj për vendin tonë

LEXO EDHE:  “Jeni urdhëruar nga Rama”/ Lala jep detaje tronditëse për të arrestuarit e “Vol-vo 4”

Njëri prej tyre i shkruan: “Shikojini hijen, shikojini b*thën, çfarë dallimi, photoshop baba.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE