Connect with Us

Modelja që nuk e njeh kompleksin/ Fotot e saj çmendin meshkujt

Showbizz

Modelja që nuk e njeh kompleksin/ Fotot e saj çmendin meshkujt

Publikuar

-

Modelja që nuk e njeh kompleksin/ Fotot e saj çmendin meshkujt

Mathilde Tantot është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka një numër prej 7.9 milionë ndjekësish në rrjetet sociale.

Mathilde është bërë shumë e njohur në rrjet falë fotove të saj që i kalojnë kufijtë e imagjinatës. Në llogarinë e saj ajo më së shumti publikon foto nudo dhe topless duke çmendur meshkujt.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më provokuese të Mathilde që do të mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Mezi merrja frymë nga trishtimi i thellë”/ Modelja e famshme flet për herë të parë pas humbjes së fëmijës

Publikuar

-

Nga

“Mezi merrja frymë nga trishtimi i thellë”/ Modelja e famshme flet për herë të parë pas humbjes së fëmijës

John Legend preku zemrat e të gjithëve teksa u ngjit në skenë në “Billboard Music Awards” vetëm pak ditë pas humbjes së fëmijës së tij të tretë.

Këngëtari i hitit “All of me” para se të performonte në skenë u shpreh se këngë që do të këndonte ishte një dedikim për bashkëshorten e tij, Chrissy Teigen.

Pas performancës ka postuar disa statuse në rrjetet sociale që janë shpërndarë edhe nga Chrissy në Instagram, e cila shkroi asokohe: “Po qëndrojmë në heshtje, por jemi mirë. Ju dua të gjithëve!” Ky ishte reagimi i parë i saj pas ngjarjes tragjike. Së fundmi, ka folur gjerë e gjatë rreth kësaj ngjarjeje tragjike, duke e përkufizuar si më të vështirën në jetën e saj.

Unë nuk kisha ide kur do të isha gati të shkruaj këtë. Një pjesë e imja mendoi se do të ishte herët, kur unë ende ndjeja vërtet dhimbjen e asaj që ndodhi. Mendova se do të ulesha në cep të dhomës time të gjumit me dritat e errëta, thjesht duke u menduar. Do të kisha një gotë verë të kuqe, komode me batanije dhe më në fund do të kisha shansin të adresoja çfarë ka ndodhur”, u shpreh ajo.

Ndërsa momentin tragjik, ajo e përshkruan kështu: “Pas disa netëve në spital, mjeku më tha se ishte koha për t’i thënë lamtumirë. Ai thjesht nuk do të mbijetonte dhe nëse do këmbëngulnim më shumë, as unë nuk do të mbijetoja. Më thanë që do t’i jepja lamtumirën në mëngjes. Qava pak në fillim, pastaj shpërtheva në lot, mezi merrja frymë nga trishtimi i thellë. M’u vendos oksigjeni në hundë dhe gojë dhe atje u realizua fotoja e parë që patë.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shpërngulen pak para lindjes së vajzës/ Sara publikon momentin e ëmbël me Ledrin në aeroport

Publikuar

-

Nga

Shpërngulen pak para lindjes së vajzës/ Sara publikon momentin e ëmbël me Ledrin në aeroport

Reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha kanë vendosur të shpërngulen në Gjermani vetëm pak kohë para lindjes së vajzës së tyre.

Sara ka publikuar së fundi në rrjetet sociale nëj foto shumë të ëmbël gjatë qëndrimit në aeroport.

Reperi është mbështetur tek Sara duke luajtur në telefon ndërsa ka vendosur ta ruajë këtë moment si kujtim .

Me siguri ky moment i ëmbël duhet të jetë ndër më të bukurit për dyshen që shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

LEXO EDHE:  FOTOT-Modelja nuk i lë vend imagjinatës/ Futbollistët “lënë kokën” pas saj

LEXO EDHE:  Selena Gomez rrëzohet nga froni! Ja kush është personi më i ndjekur në “Instagram”

Kujtojmë se pak para lindjes së vajzës, reperi Ledri i kushtoi një këngë të bijës të titulluar “Si baba”, e cila është pëlqyer shumë nga fansat dhe ka miliona klikime në Youtube./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Mendoja se dashuria ishte një ëndërr”/ Alfio Rrotani i bën Fatmës dedikimin romantik për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

“Mendoja se dashuria ishte një ëndërr”/ Alfio Rrotani i bën Fatmës dedikimin romantik për ditëlindje

Ditën e sotme moderatorja Fatma Methashani feston ditëlindjen. Sigurisht që në këtë ditë të veçantë nuk mudn të mungonte urimi dhe deikimi i Alfios për bashkëshorten e tij.

Shefi i kuzhinës ka publikuar një foto të bukur të familjes dhe krahas shkruan fjalët romantike për Fatmën.

Dikur mendoja qe dashuria ishte thjesht nje enderr, derisa u dashurova me ty!❤️ gezofsh dhe 100 ditlindje te lumtura djelli i shpirtit tone!”, shkruan krahas fotos Alfio.

LEXO EDHE:  Dyshohej se ishte lidhur me Noizy-n, modelja serbe i komenton reperit

LEXO EDHE:  “Zjarr” si Oriola Marashi/ Fotot e modeles që tërbuan shqiptarët

Kujtojmë se prej një periudhe të gjatë nuk e kemi parë Fatmën në ekran pasi ka vendosur që të gjithë kohën e saj t’ia kushtojë djalit të saj Noah./ CNA.al

LEXO TE PLOTE