Connect with Us

Melinda Ademi tregon të pasmet bombastike me bikini/ Fansat e akuzojnë për fotoshop: “Shikoji b*thën, shiko hijen”

Showbizz

Melinda Ademi tregon të pasmet bombastike me bikini/ Fansat e akuzojnë për fotoshop: “Shikoji b*thën, shiko hijen”

Publikuar

-

Melinda Ademi tregon të pasmet bombastike me bikini/ Fansat e akuzojnë për fotoshop: “Shikoji b*thën, shiko hijen”

Reperja Melinda Ademi, pas suksesit me bashkëpunimin me reperin Gjiko, ka preferuar të bëjë disa ditë pushime në det.

Reperja është shumë e komentuar për format bombastike pasi i reklamon shpesh në profilin e saj.

Së fundi ajo ka publikuar dy foto ku shfaqet me bikini dhe tregon të pasmet. Sigurisht në rrjet nuk kanë munguar as komentet ku e akuzojnë reperen për photoshop.

Njëri prej tyre i shkruan: “Shikojini hijen, shikojini b*thën, çfarë dallimi, photoshop baba.”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Sa shpenzoi Butrint Imeri për veshjen në klip/ Zbulohet çmimi marramendës

Publikuar

-

Nga

Butrint Imeri dhe Nora Istrefi pak ditë më parë publikuan klipn e tyre më të ri, “Dy zemra”. Dyshja u shfaqën më në formë se kurrë dhe të kuruar deri në detaje.

Teksa të gjithë u tërhoqën nga pamja e Norës në klip as Butrinti nuk mbeti pas. Duket se për këtë klip, këngëtari nuk është kursyer aspak. Ai gjithmonë është dalluar se shpenzon shuma të mëdha parash për veshjet.Butrinti, ka zgjedhur markën Balenciaga, Dior, Supreme etj. Sipas një faqeje në ‘Instagram‘ shqipcloset Butrint Imeri shpenzoi plot 1,827 euro vetëm në veshje për këngën e realizuar së fundi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me flokët bjondë dhe fustanin ngjitur pas trupit/ Fifi i la të gjithë gojëhapur

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Me flokët bjondë dhe fustanin ngjitur pas trupit/ Fifi i la të gjithë gojëhapur

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Fifi, ka ndryshuar tërësisht pamjen pas rehabilitimit në qendrën e dobësimit.

Tashmë në profilin e saj shohim foto seksi ku këngëtarja nuk nguron të tregojë dhe rezultatet drastike të humbjes në peshë.

Së fundi ajo shfaqet ndryshe jo vetëm në trup, por është kthyer në bjonde. Ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me fustanin ngjyrë bojqiell, të ngjitur pas trupit si dhe me flokët bjondë me onde.

LEXO EDHE:  Tërbon meshkujt me format e saj/ Përvëluese dhe shpërthyese, fotot e modeles s*ksi të Instagramit

LEXO EDHE:  Tërbon meshkujt me format e saj/ Përvëluese dhe shpërthyese, fotot e modeles s*ksi të Instagramit

 

 View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

Menjëherë fansat e saj kanë vërshuar me komente komplimentuese për këngëtaren dhe kilogramët e tepërt.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Genta Ismajli në pritje të ëmbël/ Publikohet fotoja me barkun e rrumbullakosur

Publikuar

-

Nga

Genta Ismajli dhe i fejuari i saj biznesmen Usta janë një nga çiftet më të komentuara së fundi në rrjetet sociale.

Ditën e djeshme u raportua se këngëtarja ishte në pritje të ëmbël. Emisioni i mëngjesit në televizionin T7, #gjesi,raporton se ka mësuar nga burime të afërta se Genta tashmë është shtatzënë në muajin e dytë.Pas këtij lajmi, ditën e sotme kudo në rrjet po qarkullon një foto e Gentës me barkun e rrumbullakosur.  Ajo është parë në një dyqan të luleve në Zvicër, veshur me një fustan të zi ku vëmendje ka marrë barku i saj.

LEXO EDHE:  Ndër të parat që pozoi nudo dhe pushtoi kopertinat e revistës Playboy/ Fotot më magjepsëse të Belen Rodriguez

LEXO EDHE:  Çmend me format e saj/ Kjo është modelja shqiptare që po bën namin në pasarelat botërore

Ende nuk ka patur një reagim të këngëtares apo partnerit të saj në lidhje me shtatzëninë, gjithsesi të rejat i presim në ditët në vazhdim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE