Connect with Us

Genta Ismajli në pritje të ëmbël/ Publikohet fotoja me barkun e rrumbullakosur

Showbizz

Genta Ismajli në pritje të ëmbël/ Publikohet fotoja me barkun e rrumbullakosur

Publikuar

-

Genta Ismajli dhe i fejuari i saj biznesmen Usta janë një nga çiftet më të komentuara së fundi në rrjetet sociale.

Ditën e djeshme u raportua se këngëtarja ishte në pritje të ëmbël. Emisioni i mëngjesit në televizionin T7, #gjesi,raporton se ka mësuar nga burime të afërta se Genta tashmë është shtatzënë në muajin e dytë.

Pas këtij lajmi, ditën e sotme kudo në rrjet po qarkullon një foto e Gentës me barkun e rrumbullakosur.  Ajo është parë në një dyqan të luleve në Zvicër, veshur me një fustan të zi ku vëmendje ka marrë barku i saj.

Ende nuk ka patur një reagim të këngëtares apo partnerit të saj në lidhje me shtatzëninë, gjithsesi të rejat i presim në ditët në vazhdim./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Përvëluese” si Tammy Hembrow/ Kjo është modelja që po “pushton” Instagramin

Publikuar

-

Nga

“Përvëluese” si Tammy Hembrow/ Kjo është modelja që po "pushton" Instagramin

Modelja seksi e fitnesit Tammy Hembrow nuk ndalet së publikuari foto provokative në rrjetet sociale. Ajo është bërë e njohur për shkak të formave të saj të rrumbullakosura.

Tammy numëron mbi 10 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan foto shumë të nxehta.

Gjithashtu australianja është nënë e dy fëmijëve, përkatësisht një djali dhe një vajze. CNA.al iu paraqet një galeri me fotot më seksi të bukuroshes australiane./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bisha e “Playboy”/ Lindsey Pelas, fantastike në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Bisha e “Playboy”/ Lindsey Pelas, fantastike në fotot e fundit

Lindsey Pelas është një nga modelet më të nxehta e revistës së famshme Playboy.

Modelja ka forma vërtetë bombastike dhe nuk ngurron aspak t’i ndajë me ndjekësit e saj të cilët çmenden pas saj. Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë herë për revistën Playboy. Në vitin 2018 ajo lancoi linjën e saj të produkteve të make up.Ajo ka treguar se të ekspozuarit të hireve të saj i ka sjellë shumë sukses pavarësisht se për këtë kritikohet shpesh herë në mediat rozë.

Ne kemi përzgjedhur fotot më shpërthyese të Lindsay Pelas të cilat do të mund t’i shikoni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Provokon me pozat e saj të nxehta/ Njihuni me modelen më seksi shqiptare

Publikuar

-

Nga

Provokon me pozat e saj të nxehta/ Njihuni me modelen më seksi shqiptare

Redona Koçi është një prej vajzave shqiptare më tërheqëse në rrjetet sociale. Ajo është cilësuar si “juristja më seksi në Shqipëri” dhe ka mijëra ndjekës në Instagram.

Krahas profesionit të saj ajo vazhdon edhe karrierën si modele, ku nuk mungojnë fotot me të brendshme që duket se janë të preferuarat e saj.Shpesh brunia joshëse poston foto të nxehta tek të cilat merr shumë komplimente.

Gjithashtu ka rrëfyer në intervista të ndryshme se ka meshkuj që i ofrojnë shumë para për një natë. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE