Connect with Us

FOTOT-Me flokët bjondë dhe fustanin ngjitur pas trupit/ Fifi i la të gjithë gojëhapur

Showbizz

FOTOT-Me flokët bjondë dhe fustanin ngjitur pas trupit/ Fifi i la të gjithë gojëhapur

Publikuar

-

FOTOT-Me flokët bjondë dhe fustanin ngjitur pas trupit/ Fifi i la të gjithë gojëhapur

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Fifi, ka ndryshuar tërësisht pamjen pas rehabilitimit në qendrën e dobësimit.

Tashmë në profilin e saj shohim foto seksi ku këngëtarja nuk nguron të tregojë dhe rezultatet drastike të humbjes në peshë.

Së fundi ajo shfaqet ndryshe jo vetëm në trup, por është kthyer në bjonde. Ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me fustanin ngjyrë bojqiell, të ngjitur pas trupit si dhe me flokët bjondë me onde.

LEXO EDHE:  Mos e humbisni, ja si mund të humbni peshë pa shumë lodhje

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

Menjëherë fansat e saj kanë vërshuar me komente komplimentuese për këngëtaren dhe kilogramët e tepërt.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

“A ke oferta tani që je e hollë”/ Fifi flet pa dorashka
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Genta Ismajli në pritje të ëmbël/ Publikohet fotoja me barkun e rrumbullakosur

Publikuar

-

Nga

Genta Ismajli dhe i fejuari i saj biznesmen Usta janë një nga çiftet më të komentuara së fundi në rrjetet sociale.

Ditën e djeshme u raportua se këngëtarja ishte në pritje të ëmbël. Emisioni i mëngjesit në televizionin T7, #gjesi,raporton se ka mësuar nga burime të afërta se Genta tashmë është shtatzënë në muajin e dytë.Pas këtij lajmi, ditën e sotme kudo në rrjet po qarkullon një foto e Gentës me barkun e rrumbullakosur.  Ajo është parë në një dyqan të luleve në Zvicër, veshur me një fustan të zi ku vëmendje ka marrë barku i saj.

LEXO EDHE:  Kim Kardashian harron krizën në martesën e saj/ Shfaqet bombastike me bikini minimaliste nga Malibu

LEXO EDHE:  Këngëtarja shqiptare zgjedh ditën e sotme për të prezantuar vajzën e saj me një urim special

Ende nuk ka patur një reagim të këngëtares apo partnerit të saj në lidhje me shtatzëninë, gjithsesi të rejat i presim në ditët në vazhdim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Është shumë e lodhshme”/ Noizy flet për përplasjen me Encën

Publikuar

-

Nga

“Është shumë e lodhshme”/ Noizy flet për përplasjen me Encën

Noizy është një nga reperët më të mirë dhe të suksesshëm shqiptar. Ai ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes së mediave rozë për përplasje me personazhe të tjerë të showbizit.

I ftuar mbrëmjen e kaluar në emisionin NIN, Noizy ka rrëfyer shumë detaje nga jeta e tij private dhe sigurisht nuk u ka shpëtuar dhe pyetjeve rreth përplasjeve që ka patur me këngëtarët e tjerë. Të gjithë e mbajmë mend  përplasjen me këngëtaren Enca Haxhia dhe pas kaq shumë kohësh ai ka treguar arsyet pse ka ndodhur përplasja.“Enca ka qenë shumë e lodhshme pikë së pari, është shumë rob i lodhshëm, ka qenë kërkuese ka pasur gjëra pozitive të veta, por shumë e lodhshme, pastaj lindin problemet dhe mosmirënjohjet “, është shprehur ai. “Del në televizion dhe thotë un ashtu, nuk po them dil të flasësh për Noizyn që ai më ka bërë mua, por kur bëhet pyetja, përgjigju siç është për t’u përgjigjur”, përfundoi ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO- Me valle e këngë/ Brenda festës luksoze të partneres së Olsi Bylykut

Publikuar

-

Nga

Aktori i humorit Olsi Bylyku dhe partnerja e tij Egli Tako janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit.

Ditën e sotme, Egli Tako feston ditëlindjen dhe 23 vjetorin e saj e ka kaluar në shoqërinë e miqve më të mirë dhe sigurisht Olsit.

Egli ka organizuar një super festë, ku ka patur të ftuar përveç familjarëve, edhe shumë figura publike, si: Klea Huta, Elgit Doda, Fifi, Visjan Ukcenaj etj.Nga videot e publikuara në rrjetet sociale shihet se vajza e ditëlindjes është veshur me një fustan të ngushtë të bardhë, që i shkon shumë, kurse partneri i saj është veshur me të zeza, duke formuar kështu kombinimin më të bukur të mundshëm.

LEXO EDHE:  FOTO-Nora Istrefi nxeh rrjetin/ Shfaqet super në formë me bikini

LEXO EDHE:  Një nga prezantueset më seksi të sportit italian/ Fotot më fantastike të yllit të televizionit

Nën shoqërinë e muzikës,  festa ka zgjatur deri në orët e para të mëngjesit./ CNA.al


LEXO TE PLOTE