Connect with Us

“Trima dhe trimëresha bëhuni të fortë”/ Endri dhe Stefi japin mesazhin kurajues për të gjithë nxënësit

Showbizz

“Trima dhe trimëresha bëhuni të fortë”/ Endri dhe Stefi japin mesazhin kurajues për të gjithë nxënësit

Publikuar

-

“Trima dhe trimëresha bëhuni të fortë”/ Endri dhe Stefi japin mesazhin kurajues për të gjithë nxënësit

Sot ka nisur viti i ri shkollor, një vit ndryshe nga të tjerët. Nxënësit do të nisin shkollën me turne dhe me masa kundër Covid-19.

Por si çdo herë atmosfera është e njëjtë, rrugët gumëzhijnë nga zërat e fëmijëve të cilët sot nisin aventurën, ndoshta më të vështirën.

Dy vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi Prifti iu kanë uruar sukese dhe shëndet të gjithëve nxënësve të cilin nisin sot vitin e ri shkollor.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Endri dhe Stefi iu kanë dhënë kurajo dhe mesazhin e duhur me të cilin duhet të nisin këtë vit.

LEXO EDHE:  Rama merr mesazh të rëndësishëm që në mëngjes/Për çfarë e urojnë

“Sot fillon sezoni shkollor ne gjith vendin . Nje sezon shkollor si asnjehere tjeter me masa parandaluese . Endri & Stefi Ju urojme te gjitheve te kini shendetin mbi te gjitha dhe shume suksese ne kete vit shkollor te veshtire . Te beheni te forte , trima dhe trimeresha ????????”, shkruajnë vëllezërit Prifti./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Endri Prifti (@endripriftiofficial) on

“Po e pres me padurim”/ Endri Prifti zbulon detaje të reja të hitit të radhës
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Dafina Zeqiri shuan kuriozitetin e fansave/ Publikon fotot nga fëmijëria

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të pëlqyera të momentit. Ajo është komentuar shpesh në media për stilin dhe pamjen e saj.

Së fundi Dafina ka vendosur të shuajë kuriozitetin e të gjithëve, duke treguar disa foto nga fëmijëria, duke zbuluar se si ka qenë në klasën e dytë dhe të gjashtë.

LEXO EDHE:  Kryeministri Rama uron Fitër Bajramin me anë të një fotografie

LEXO EDHE:  Dita e Pashkëve!/ Mesazhi i Gramoz Ruçit për besimtarët ortodoksë

Duket se Dafina ka ruajtur të njëtën buzëqeshje si nga fëmijëria.Kujtojmë se këngëtarja po shijon sukseset e hiteve të njëpasnjëshme nga Albumi, “Dafinë Mo”j, në të cilin ka përfshirë edhe bashkëpunime me shumë artistë të njohur shqiptarë.

Por më i veçanti është dueti që ka bërë me nënën e saj./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-WOW-Me flokët e prera shkurt/ Xhensila Myrtezaj mahnit me pamjen e re

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dashura dhe të njohura të showbizit shqiptar.

Pas hitit me reperin Lumi B, duket se këngëtarja ka përgatitur një tjetër surprizë për fansat e saj.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, ku ka mahnitur të gjithë ndjekësit me pamjen e re.

LEXO EDHE:  “Këtu ç’armatosem”/ Julian Deda zbulon pikën e tij të dobët

LEXO EDHE:  “Me moshën vjen eksperienca, sidomos në shtrat”/ Bebe Rexha publikon “foton e guximshme”E mbuluar me gurë të shëndritshëm në pjesën e sipërme, me flokët e prera shkurt, Xhensila duket shumë ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

“Durim”, shkruan ajo krahas fotos, duke nënkuptuar se një projekt është rrugës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Prej muajsh të ndarë/ A mendon më Ledjana për Mevlanin?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe pse tashmë u bënë kohë që janë ndarë, fansat nuk reshtin së pyeturi Ledjanën në lidhje me Mevlanin. Së fundi Ledjana ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit, ku një prej tyre e pyet nëse mendon për Mevlanin.

Ledjana është shprehur se nga mëngjesi deri në darkë është aktive me punë dhe nuk ka kohë të mendojë për askënd.Ajo shton se ka shumë persona që i ka larg për momentin dhe nuk di se kë të mendojë më përpara.

LEXO EDHE:  VIDEO-Pritjes i erdhi fundi/ Endri dhe Stefi Prifti publikojnë hitin e verës, “Digje sonte”

LEXO EDHE:  Troshani kthehet “Kardinal” në Shqipëri/ Mesazhi: Shëndet e mend për të mirën e të gjithë vëllezërve

Unë nga mëngjesi deri në darkë e aktivizoj veten me punë dhe angazhime në mënyrë që të mos kem kohë për të menduar për askënd. Hmmm nëse do të ishte si thua ti fatkeqësisht të gjithë personat që i dua ikam larg për momentin. Ndaj se di kë të mendoj më përpara”, shkruan Ledjana./ CNA.al

LEXO TE PLOTE