Publikoi skandalin e makinës luksoze/ Gazetari sfidon publikisht Sandër Lleshajn

Sot, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, me një reagim publik dhe mediatik, i kompleksuar nga fakti i publikuar nga media që unë kam në pronësi dhe menaxhoj ka lëshuar një lumë akuzash ndaj CNA.al dhe meje personalisht. Me mjeshtërinë e një frike se mund të paditet penalisht, Zoti Lleshaj ka përdorur turpësisht gjuhën e një … Continue reading Publikoi skandalin e makinës luksoze/ Gazetari sfidon publikisht Sandër Lleshajn