Connect with Us

“Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron”/ Dojna Mema publikon foton romantike me të dashurin

Showbizz

“Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron”/ Dojna Mema publikon foton romantike me të dashurin

Publikuar

-

“Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron”/ Dojna Mema publikon foton romantike me të dashurin

Dojna Mema është një nga moderatoret më të pëlqyera të ekranit. Për një kohë të gjatë Dojna e ka mbajtur larg vëmendjes së mediave jetën e saj private. Së fundi ajo ka vendosur që të tregojë vetëm pak detaje nga jeta e saj.

Dojna ka publikuar një foto ku shihet kapur dorëpërdorë me të dashurin ndonëse e ka mbajtur plotësisht të fshehtë imazhin e tij.

LEXO EDHE:  Pa u lodhur fare/ Bora Zemani zbulon si i hoqi kilogramët e tepërt në pak kohë

“Ne jete duhet te gjesh dike qe te dashuron, kujdeset per ty dhe te ben foto te bukura.P.s : kriteret e mesiperme nuk jane vendosur sipas rendesise ?”, shkruan Dojna krah fotove të publikuara në Instagram./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on

Moderatorja flet për largimin nga Top Channel/ Gjithçka ka një fillim dhe një fund
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Ledri, Lumi B dhe Gjiko në një bashkëpunim/ Detaji që i nxori “zbuluar”

Publikuar

-

Nga

Me shumë mundësi Ledri, Lumi B dhe gjiko do të vijnë me një bashkëpunim të ri.

Kjo u kuptua nga postimet e bëra së fundmi në faqet e tyre të Instagramit. Në story-n e postuar nga Gjiko duket treshja e cila ka nisur edhe xhirimet.Ende nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar nga asnjëri por mjafton të shohim videot që djemtë kanë postuar në rrjetet sociale për ta kuptuar.

LEXO EDHE:  Moderatorja e thotë troç/ “Intervista më e dobët ka qenë me Jasminën”

LEXO EDHE:  Dojna Mema feston ditëlindjen/ Partneri i dedikon fjalë zemre: E vogla ime

Të tre janë ndër këngetarët më të pëlqyer nga publiku dhe nëse po bashkëpunojnë për një këngë atëherë e sigurt që na pret një hit i vërtetë!/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kur fillon “Love Story”?/ Alketa Vejsiu zbulon surprizën

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

“Love Story” nisi si një ide dhe produksion i Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka. Edicionin e shkuar në qëndër ishte një “princ”dhe disa vajza të cilat përpiqeshin ti rrëmbenin zemrën.

Së fundmi Alketa ka bërë një bashkëbisedim online me ndjekësit e saj në Instagram ku është pyetur edhe në lidhje më edicionin e ri të “Love Story”. Ndjekësi ishtë kurioz se kur do të nisë love story dhe Alketa ka dhënë pak më shumë informacion. Risia është që pjesë e moderimit do të jetë edhe Eni Shehu. Jo vetëm kaq por emisioni do të jetë pjesë e ekranit 5 dite të javës si edhe prime time “prime”, ndërkohë që edicioni pritet të fillojë në tetor.

LEXO EDHE:  Dojna Mema feston ditëlindjen/ Partneri i dedikon fjalë zemre: E vogla ime

LEXO EDHE:  "Ngjyrat e verës time"/ Moderatorja shqiptare lë "pa fjalë" ndjekësit, poston foton seksi me bikiniKur fillon “Love story” dhe sa herë në javë do të jepet”, e pyet njëri nga ndjekësit.

“Në tetor jemi thuajse gati dhe kemi një kast fantastik. Do të jetë cdo ditë e henë-e premte me Eni Shehun si edhe prime si zakonisht”, është shprehur Alketa.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një prej modeleve më seksi shqiptare/ Tika Camaj poston foton “përvëluese”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tika Camaj është një modele shqiptare e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku edhe ka krijuar një karrierrë shumë të suksesshme.

Modelja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku poston shpesh herë foto provokuese.

Së fundmi ajo na ka treguar se ndodhet me pushime në Ibiza, Spanjë së bashku me partnerin e saj.

LEXO EDHE:  Dojna Mema feston ditëlindjen/ Partneri i dedikon fjalë zemre: E vogla ime

LEXO EDHE:  VIDEO-Ndodh në transmetim live/ Moderatorja shqiptare shpërthen në të shara: Pushoni o ua q**sha robtAjo ka postuar një foto me bikini shumë minimaliste, në një jaht luksoz. Foto e saj “bëri namin” në rrjet dhe ka marrë shumë komente.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE