Connect with Us

Me maskë dhe kapele/ Katy Perry shfaqet për herë të parë pas lindjes së vajzës

Showbizz

Me maskë dhe kapele/ Katy Perry shfaqet për herë të parë pas lindjes së vajzës

Publikuar

-

Pak javë më parë këngëtarja e famshme Katy Perry u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë të cilën e quajti Daisy. Sot Katy Perry është shfaqur për herë të parë pas linjdes teksa ka blerë disa pije në Santa Barbara.

Katy u shfaq e veshur me një fustan në ngjyrë jeshile teksa mbante ne duar pijet dhe telefonin e saj. Ajo ishte kujdesur të ruante privatësinë teksa kishte të vendosur maskën dhe një kapele që mbulonte fytyrën e saj. Megjithatë vëmendjen e ka marrë pesha e saj, duke treguar se pas lindjes ka ende punë për të bërë për t’iu kthyer peshës së mëparshme.

Kujtojmë se Katy ka treguar se ka qenë shumë e lumtur për këtë moment special në jetën e saj, të cilin e ka pritur me padurim./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Enrique Iglesias merr çmimin e rëndësishëm/ Shpallet artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave

Publikuar

-

Nga

Enrique Iglesias merr çmimin e rëndësishëm/ Shpallet artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave

Këngëtari me famë botërore, Enrique Iglesias është shpallur artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave, sipas Billboard Latin Music Awards 2020.

Edhe pse ky event do të mbahet nesër mbrëma, një prej fituesve është zbuluar para kohe. Enrique numëron më shumë se 40 hite, mbi 17 miliardë klikime dhe mbi 10 miliardë njerëz të pranishëm në koncertet e tij.

Në 2021 Enrique ka planifikuar një tur prej 25 shfaqjesh në Amerikë me Ricky Martin, megjithatë çdo gjë varet nga pandemia.

LEXO EDHE:  Fotot që flasin vetë/ Mesazhi i fortë i statujave më të famshme në botë

LEXO EDHE:  Vajza, me siguri shumë pak nga ju do të guxonin ta bënin atë që këngëtarja shqiptare bën në avion [VIDEO]

Gjatë një interviste në vitin 2018, Iglesias e kishte pranuar se një ditë dëshiron të ndalojë së realizuari turne dhe të fokusohet në familjen e tij. Këngëtari i njohur spanjoll tre fëmijë, Lucy, Nicholas dhe Marym, me partneren e tij prej 19 vjetësh, Anna Kournikova./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW- Irina Shayk “çmend” rrjetin/ Pozon tërësisht e zhveshur për Vogue

Publikuar

-

Nga

Irina Shayk i ka lënë të gjithë fansat e saj pa fjalë me setin e ri fotografik për  revistën e famshme “Vogue Czechoslovakia”.

Ajo ka pozuar tërësisht e zhveshur për kopertinën e revistës dhe këtë e ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram.

Modelja pozoi në kopshtin e gjelbërt të Donatella Versace-s, ku ka shkëlqyer me format e saj. Irina u kujdes t’i mbulonte pjesët intime, për të mbajtur gjallë kuriozitetin e lexuesëve të revistës.

LEXO EDHE:  Fotot që flasin vetë/ Mesazhi i fortë i statujave më të famshme në botë

LEXO EDHE:  Një konkurrente e fortë e Demi Rose dhe Anastasia Kvitko/ Kjo është modelja që “përvëlon” rrjetin me fotot e saj

Eshtë shumë e vështirë të gjej balancën mes të qenit nënë, një femër që punon dhe që mban shtëpinë. Ka ditë që zgjohem dhe them “Oh Zot, nuk di çfarë të bëj! Po rrëzohem!”- rrëfeu modelja më herët.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Nga Maite Perroni tek Susana Gonzales/ Aktoret më seksi meksikane që “gozhduan” shqiptarët pas ekranit

Publikuar

-

Nga

FOTOT- Nga Maite Perroni tek Susana Gonzales/ Aktoret më seksi meksikane që "gozhduan" shqiptarët pas ekranit

Telenovelat meksikane kanë magjepsur shqiptarët prej vitesh.

Të gjithë i kujtojmë telenovelat e famshme meksikane si “Teresa”, “Kujdes nga Ëngëlli”, “Rubi”, “Fytyra e Analias” apo shumë e shumë të tjera.

Aktoret më të bukura meksikane gozhduan pas ekranit ndjekësit jo vetëm me rolet e tyre por edhe me pamjen.

Teksa u kthyem pas në kohë gjatë një kërkimi në profilin e tyre në Instagram përzgjodhëm disa foto të emrave më të njohur dhe të dashur të telenovelave.

LEXO EDHE:  “Trup perfekt dhe e nxehtë si djalli”/ Fotot më “bombë” të modeles që po bën namin në rrjetet sociale

LEXO EDHE:  E akuzuan për operacione plastike/ Zemërohet modelja: Ndaloni së përdoruri fotot e mia

Për më tepër ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE