Connect with Us

“Do t’i shpoj gomat e makinës dhe do ta thyej xhamin”/ Fansat paralajmërojnë Anxhela Peristerin

Showbizz

“Do t’i shpoj gomat e makinës dhe do ta thyej xhamin”/ Fansat paralajmërojnë Anxhela Peristerin

Publikuar

-

“Do t’i shpoj gomat e makinës dhe do ta thyej xhamin”/ Fansat paralajmërojnë Anxhela Peristerin

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të pëlqyera të publikut shqiptar. Së fundi ajo ka tërhequr vëmendjen e publikut me pamjen e saj ku shfaqet me bikini dhe natyrale.

Por duke qenë se këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale nuk mungojnë as temat e ndryshme për të cilat ajo diskuton dhe kërkon mendimin e ndjekësve të saj.

Së fundi ajo ka publikuar një video sondazh duke drejtuar pyetjen: “A t’i bëj buzët kështu apo jo?”

Sipas rezultateve të sondazhit mbi 60 % e ndjekësve kanë shprehur mendimin e tyre për jo, por si përforcim të përgjigjes, Anxhela ka publikuar disa nga mesazhet epike të fansave që i kanë dërguar në privat.

Njëri prej tyre e “kërcënon” se nëse ajo i bën buzët nuk do të dëgjojë më asnjë këngë të saj.

LEXO EDHE:  Me brinjë dhe dorë të thyer: Këngëtarja e famshme përfundon në spital pas lëndimeve të rënda

Një tjetër i shkruan se do të largohet nga Instagrami i saj nëse ajo bën buzët.

Ndërsa komenti më pikant që i është dërguar këngëtares është: “Shumë të mira i ke siç janë pastaj këtë pyetje më mirë bëja atij që ti puth se neve çfarëdo të themi shih me sy e plas me zemër.”

Sigurisht këngëtarja meqë është korçare ka dhe nga ata që i shkruajnë se nëse bën buzët, kur të shkojë në Korçë do t’i shpojnë gomat e makinës dhe do ti thyejnë xhamin.

Këto kanë qenë komentet më epike të fansave që e duan Anxhelën ashtu siç është, pa asnjë ndryshim./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Enrique Iglesias merr çmimin e rëndësishëm/ Shpallet artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave

Publikuar

-

Nga

Enrique Iglesias merr çmimin e rëndësishëm/ Shpallet artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave

Këngëtari me famë botërore, Enrique Iglesias është shpallur artisti më i mirë latin i të gjitha kohërave, sipas Billboard Latin Music Awards 2020.

Edhe pse ky event do të mbahet nesër mbrëma, një prej fituesve është zbuluar para kohe. Enrique numëron më shumë se 40 hite, mbi 17 miliardë klikime dhe mbi 10 miliardë njerëz të pranishëm në koncertet e tij.

Në 2021 Enrique ka planifikuar një tur prej 25 shfaqjesh në Amerikë me Ricky Martin, megjithatë çdo gjë varet nga pandemia.

LEXO EDHE:  VIDEO-Ekspozon gjoksin dhe prezanton “burrin” e ri/ Enca çmend ndjekësit

LEXO EDHE:  Ishte për bukuri, këngëtarja nuk njihet më pas ndërhyrjeve të shumta në fytyrë

Gjatë një interviste në vitin 2018, Iglesias e kishte pranuar se një ditë dëshiron të ndalojë së realizuari turne dhe të fokusohet në familjen e tij. Këngëtari i njohur spanjoll tre fëmijë, Lucy, Nicholas dhe Marym, me partneren e tij prej 19 vjetësh, Anna Kournikova./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW- Irina Shayk “çmend” rrjetin/ Pozon tërësisht e zhveshur për Vogue

Publikuar

-

Nga

Irina Shayk i ka lënë të gjithë fansat e saj pa fjalë me setin e ri fotografik për  revistën e famshme “Vogue Czechoslovakia”.

Ajo ka pozuar tërësisht e zhveshur për kopertinën e revistës dhe këtë e ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram.

Modelja pozoi në kopshtin e gjelbërt të Donatella Versace-s, ku ka shkëlqyer me format e saj. Irina u kujdes t’i mbulonte pjesët intime, për të mbajtur gjallë kuriozitetin e lexuesëve të revistës.

LEXO EDHE:  A e di ku bie Shqipëria? Këngëtarja e famshme jo vetëm që e di, por foli dhe shqip

LEXO EDHE:  “Po ngrinim dhe qeshëm gjithë natën!” Këngëtarja shqiptare rrëfen takimin me Karl Lagerfeld

Eshtë shumë e vështirë të gjej balancën mes të qenit nënë, një femër që punon dhe që mban shtëpinë. Ka ditë që zgjohem dhe them “Oh Zot, nuk di çfarë të bëj! Po rrëzohem!”- rrëfeu modelja më herët.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Nga Maite Perroni tek Susana Gonzales/ Aktoret më seksi meksikane që “gozhduan” shqiptarët pas ekranit

Publikuar

-

Nga

FOTOT- Nga Maite Perroni tek Susana Gonzales/ Aktoret më seksi meksikane që "gozhduan" shqiptarët pas ekranit

Telenovelat meksikane kanë magjepsur shqiptarët prej vitesh.

Të gjithë i kujtojmë telenovelat e famshme meksikane si “Teresa”, “Kujdes nga Ëngëlli”, “Rubi”, “Fytyra e Analias” apo shumë e shumë të tjera.

Aktoret më të bukura meksikane gozhduan pas ekranit ndjekësit jo vetëm me rolet e tyre por edhe me pamjen.

Teksa u kthyem pas në kohë gjatë një kërkimi në profilin e tyre në Instagram përzgjodhëm disa foto të emrave më të njohur dhe të dashur të telenovelave.

LEXO EDHE:  “Po ngrinim dhe qeshëm gjithë natën!” Këngëtarja shqiptare rrëfen takimin me Karl Lagerfeld

LEXO EDHE:  Operacion anti-drogë në Kurbin/ 6 të arrestuar, mes tyre edhe një polic

Për më tepër ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE