Connect with Us

Të gjithë i akuzojnë për operacione plastike/ Fadil Berisha zbulon të vërtetën për Marina Vjollcën

Showbizz

Të gjithë i akuzojnë për operacione plastike/ Fadil Berisha zbulon të vërtetën për Marina Vjollcën

Publikuar

-

Marina Vjollca, sot është një nga moderatoret më seksi të ekranit. Mbrëmjen e kaluar ajo nisi sezonin e ri me emisionin “Klanifornia” dhe në qendër të vëmendjes ishte pamja e saj.

E veshur me një fustan të gjatë rozë, që tregonte në njërën anë këmbën e saj, dhe flokët bjondë të kapura lart bisht me baluke të gjata para, Marina dukej si një kukull Barbie.

Komentet kanë qenë të shumta në fotot e publikuara në rrjetet sociale, por vëmendjen e mori komenti i fotografit të famshëm Fadil Berisha, i cili e ka komplimentuar Marinën për fotografitë dhe rolin e modeles.

LEXO EDHE:  Fitorja e Netanjahut, mesazh i keq

“Modele e bukur dhe fotografi e bukur”, shkruan Fadil Berisha. Ndërkohë që moderatorja e vlerëson që një kompliment i tillë iu bë nga fotogarfi që ka realizuar sesione fotografie me ikonat e bukurisë në botë.

“Kur e thua ti zemra maaaal😍🙏🏼 te puth shum”, i shkruan moderatorja.

Komenti pasues i Fadil Berishës është ai që ka marrë të gjithë vëmendjen pasi në një kohë kur të gjithë i akuzojnë për operacione plastike, Fadili shkruan për Marina Vjollcën: “Te kam than kur te kam takuar per her te par je nje bukuri perfekte natyrale. Shum suksese ❤️❤️🥰”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Fifi nuk e fsheh më dashurinë/ Ndjek në rrjetet sociale vetëm njeriun që i ka “rrëmbyer” zemrën

Publikuar

-

Nga

Fifi nuk e fsheh më dashurinë/ Ndjek në rrjetet sociale vetëm njeriun që i ka "rrëmbyer" zemrën

Prej kohësh, këngëtarja Fifi ka folur rreth dashurisë dhe njeriut që i ka rrëmbyer zemrën.

“Krej cfarë dua në jetë është vëmendja jote dhe vetëm e jotja. Nëse duhet me luftu ka me luftu. Nëse duhet me u çmend ka me u çmend. Nëse duhet me u bë palaço kam me u bo palaço. Me të pa tu kesh, krejt i boj. Ama dorë nga ty nuk heq dot kollaj”, shkruante Fifi në një prej postimeve ku etiketoi dhe personin që i kishte rrëmbyer zemrën.

Por së fundi këngëtarja ka vemdosur të zgjidhë çdo enigmë dhe në rrjetet sociale ka vendosur të ndjekë vetëm personin e saj të zemrës, djalin me emrin Xhuljo.

LEXO EDHE:  Koment/Dita Ndërkombëtare e Gruas

LEXO EDHE:  “Do ta kisha fal burrin po të më tradhtonte me ty”/ Roza Lati publikon mesazhet me ndjekësen

Duket se këngëtarja ka vendosur ta bëjë publike këtë lidhje duke shuar të gjitha dyshimet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nga vendi i propozimit tek pushimet e para si çift/ Armina Mevlani nostalgjike, publikon fotot ndër vite me Zenin

Publikuar

-

Nga

Nga vendi i propozimit tek pushimet e para si çift/ Armina Mevlani nostalgjike, publikon fotot ndër vite me Zenin

Blogerja Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha po jetojnë dashurinë e tyre prej vitesh.

Ditën e sotme, blogerja është bërë paksa nostalgjike dhe ka ndarë disa foto ku shihet me Shkëlzenin pikërisht në përvjetoin e tyre të njohjes.

Në secilën prej fotove të publikuar fshihet një moment i veçantë. Nga darka romantike, momenti i propozimit, e deri tek pushimet e para si çift.

LEXO EDHE:  Foto/ Fotografi krijon miniatura me ushqimin

LEXO EDHE:  Foto/ Fotografi krijon miniatura me ushqimin

Kujtojmë se çifti kishte menduar të martohej verën e 2020-ës por për shkak të pandemisë planet e blogeres dhe juristit janë shtyrë për një moment më të përshtatshëm./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E kapi mat me bashkëshortin e saj/ Aktorja turke rreh modelen e njohur në mes të restorantit

Publikuar

-

Nga

E kapi mat me bashkëshortin e saj/ Aktorja turke rreh modelen e njohur në mes të restorantit

Aktorja e famshme turke Tuba Unsal rrezikon 1 vit burg për shkak të një skandali tradhtie që prej kohësh ka pushtuar mediat turke.  Modelja spanjolle, Elisabeth Mas Vall ka ngritur padi ndaj aktores pasi pretendon se ajo e ka rrahur në një restorant kur e kapi mat me bashkëshortin e saj.

Pak kohë më parë Elisabeth shkoi në një restorant për të folur me bashkëshortin e saj Caner Karaloglu, i cili e tradhtoi me aktoren turke. Por atje ajo pretendon se u dhunua si nga bashkëshorti, edhe nga e dashura e tij, aktorja Tuba Unsal.

Karaloglu rrezikon deri në 5 vite burg për sulm dhe fyerje, ndërsa Unsal rrezikon 1 vit burg. Në padinë e ngritur, modelja pretendon se aktorja e tërhoqi nga flokët dhe e goditi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE