Connect with Us

Horoskopi i ditës, 13 shtator 2020

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 13 shtator 2020

Publikuar

-

Horoskopi i ditës, 25 tetor 2020

DASHI 21. mars – 20. prill

Jeni duke jetuar një situatë paradoksale. Venusi do të ketë ndikim të favorshëm, por gjithsesi duket se nuk e gjeni veten në dashuri. Kujdes duhet të tregoni lidhur me agresivitetin, të cilin duhet ta mbani nën kontroll. Fundjava do të nisë me polemika të shumta.
DEMI 21. prill – 21. maj

Kjo e shtunë nuk do të jetë kritike për dashurinë, por me kalimin e orëve situata mund të tensionohet. Ndërsa në punë, më në fund do të nisë të lëvizë diçka. Sa i takon shëndetit, mundohuni që të tregoni kujdes.

BINJAKET 22. maj – 21. qershor

Në dashuri do të ketë përmirësim të ndjeshëm. Nga ana tjetër, duhet të përqendroheni tek personat që keni pranë dhe ti lini debatet. Mundohuni që në punë, të jeni më të përpiktë. Mbrëmja parashikohet mjaft e këndshme.

GAFORRJA 22. qershor – 22. korrik

Ju pret një ditë e mbushur me emocione të shumta, e cila duhet shfrytëzuar në maksimum. Keni një dëshirë të madhe për tu dashuruar, ndaj shfrytëzojeni në maksimum. Vetëkontrolli, do të jetë sfida më e madhe e kësaj dite.

LUANI 23. korrik – 22. gusht

Venusi do të jetë i pranishëm në shenjën tuaj, duke favorizuar dashurinë. Në familje, duhet të menaxhoni mirë raportet. Parashikohen miqësi intriguese të cilat duhen kultivuar. Sa i takon punës, nuk duhet të nënvlerësoni propozimet e reja për bashkëpunim.

VIRGJERESHA 23. gusht – 23. shtator

Hëna do të ketë ndikim të mirë në shenjën tuaj dhe takimet do të jenë mjaft të favorizuara. Ka shumë çështje burokratike të mbetura pezull, të cilat do të arrini ti menaxhoni më së miri.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 26 janar 2018

PESHORJA 24. shtator – 23. tetor

Diçka nuk do të ecë në drejtimin e duhur gjatë kësaj të shtune. Mundohuni që ti zgjidhni kundërshtitë sa më parë, në mënyrë që të shmangni debatet. Kjo ditë do ju gjejë të tensionuar, ndaj mundohuni që të ruani qetësinë.

AKREPI 24. tetor – 22. nëntor

Kjo e shtunë do të jetë mjaft e favorshme për lidhjet e konsoliduara. Nëse ka diçka që ka mbetur pezull, mundohuni që të mos ushqeni më shumë polemika, pasi do të jeni nervoz. Sa i takon shëndetit, mundohuni që të rikuperoni forcën dhe kurajon.

SHIGJETARI 23. nëntor – 21. dhjetor

Dita do të jetë e favorshme, por nëse duhet të bëni një takim në dashuri, situata do të jetë edhe më mirë të dielën, shkruan noa.al. Mundohuni që të mbani nën kontroll nervozizmin.

BRICJAPI 22. dhjetor – 20. janar

Ju pret një e shtunë disi e tensionuar, ndaj bëni kujdes ndaj komplikimeve me të cilat do të përballeni. Ankthi dhe frika se mos gaboni, mund të shtojnë më shumë zënkat. Në punë, do të përballeni me një moment tensioni. Bëni durim, dhe mos u dorëzoni menjëherë.

UJORI 21. janar – 19. shkurt

E shtuna do të jetë nën ritmin e duhur, por nga java në vijim, mund të hasni në probleme me paratë. Ndiheni të lodhur, ndaj mbani larg personat që ju mërzisin.

PESHQIT 20. shkurt – 20. mars

Në dashuri ndiheni më të fortë krahasuar me ditët e fundit. Hëna favorizon takimet. Çiftet të cilat janë përballur me debate, duhet të gjejnë ekuilibrin. Stresi dhe tensionet do të mbeten të pranishme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Njihuni me 4 shenjat më me fat të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Njihuni me 4 shenjat më me fat të horoskopit

Bricjapi

Është ndër të paktat shenjat e zodiakut që përballen me pengesat dhe vështirësitë pa ju dridhur qerpiku. Ndonëse janë njerëz punëtorë, që u shmangen konflikteve, edhe kur gjenden përballë situatave të tillë, falë inteligjencës natyrale dhe fatit, ia dalin gjithmonë mbanë. Për aq kohë sa nuk përfshiheni shumë emocionalisht në këto sfida, do të keni mjaftueshëm fat për t’i çuar në vijën e finishit.

Akrepi

Shenja e errët e zodiakut, ajo misteriozja që vetëm “pickon” njerëzit dhe i “helmon” ata me fjalë. Edhe pse shquheni për qasjen tuaj jo fort pozitive, në situatat më të vështira duket sikur fati troket pikërisht në derën tuaj. Kjo gjë ju ka ndihmuar t’ua hidhni paq shumë situava pa u sforcuar. Epo kot nuk thoni, është fati..s’ke ç’i bën.

Peshorja

LEXO EDHE:   Horoskopi i ditës, 22 maj 2018

LEXO EDHE:   Horoskopi i ditës, 22 maj 2018

Njihet si shenja më optimiste e zodiakut. Nuk bën kurrë plane dhe çuditërisht gjërat i shkojnë gjithmonë ashtu siç dëshiron. Është një ndër shenjat më të përkëdhelura të fatit, edhe pse nuk është kurrë në kërkim të tij. Duhet të falenderoni planetin tuaj, Venusin, i cili bën që ju të keni shumë fat në jetë.

Shigjetari

Është po aq faltum sa tre shenjat paraardhëse, në mos pak më shumë. Ia dilni të kaloni me sukses çdo sfidë, çdo situatë të vështirë pa u munduar fare. Duket sikur fati është gjithmonë në anën tuaj dhe ju mbron gjithmonë. Urojmë të zgjasë për shumë kohë e gjitha kjo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme, zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme, zbuloni surprizat që ju presin

Dashi

Sot do të jeni shumë këmbëngulës dhe kokëfortë. Në një nivel sentimental, këshilla është që të keni kujdes dhe t’i kushtoni vëmendje.

Demi

Këshilla për ju është që të filloni të mendoni për të ardhmen në një mënyrë më të qëndrueshme , sepse gjithçka rreth jush ka ndryshuar! Ka punë për tu revolucionarizuar dhe jeta juaj të riprogramohet.

Binjakët

Dita e sotme do t’ju japë më shumë stabilitet . Këshilla është të shikojmë me optimizëm të ardhmen dhe veçanërisht në dhjetor.

Gaforrja

Dita e sotme ju sheh të menduar dhe do të duhet të mendoni me kujdes se çfarë të bëni. Në dashuri dhe në familje, disa hutime mund të rishfaqen vëmendja!

Luani

Sot do të gjeni energji të mirë dhe forcë të mirë . Më në fund ndjen se mund të thuash atë që mendon!

Virgjëresha

Dita e sotme do të jetë shumë interesante, falë hënës që nuk do të jetë më në kundërshtim.

Peshorja

Ju jeni pak i trishtuar dhe nervoz dhe sipas horoskopit të Paolo Fox gjërat nuk do të përmirësohen midis sot dhe nesër. Tani është e nevojshme të gjesh rolin dhe identitetin tënd.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 1 mars 2020

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 13 maj 2020

Akrepi

Këshilla për ju është të parashikoni kohën , sepse ditët e fundjavës mund të jenë pak të lodhshme. Sot mund të ndiheni të nënshtruar , kështu që do të ishte më mirë të jeni të kujdesshëm!

Shigjetari

Ju jeni plot gjallëri, forcë dhe forcë ; Gjithashtu pasioni zgjohet nga këta yje . Tani të gjithë Shigjetarët do të duhet të kuptojnë se çfarë ndjejnë me të vërtetë.

Bricjapi

Sot mund të ndiheni pak të trazuar, ndërsa nga e Shtuna do të jeni në gjendje të shëroheni. Emocionet gjithashtu mund të jenë paksa konfliktuale , prandaj nevojitet kujdes.

Ujori

Në këtë kohë është e rëndësishme të bësh diçka ndryshe. Ju jeni në një gjendje transformimi të madh që do të jetë pozitiv me kalimin e kohës, për sa kohë që keni ide të qarta tani.

Peshqit

Fundjava tjetër do të jetë shumë e rëndësishme për ju dhe idetë tuaja do t’u paraqiten të gjithë njerëzve që mund t’ju japin diçka më shumë. Energjia në punë dhe në marrëdhëniet me të tjerët.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 28 tetor 2020

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 28 tetor 2020

Dashi
Do tu gjeni përgjigjen disa pyetjeve, dhe papritur do të nxirrni një shumë parash ose do të përfundoni një traktativë bisnesi e cila mund të rrisë të ardhurat tuaja. Jeta në çift e kënaqshme.

Demi
Fati do të jetë në dorën tuaj por nëqoftëse edhe ju do të dini të lëvizni me mprehtësi dhe zgjuarsi sipas disa strategjive, të paktën nëse keni aktivetet të pavarur profesional.

Binjakët
Në qoftë se dikush tenton t’ju pengojë, tregohuni të zgjuar dhe të vendosur, bëni gjithçka me qetësi dhe gjithçka do të shkojë mirë. Duket disi më e komplikuar fusha sentimentale.

Gaforrja
Gjeometritë yjore ju favorizojnë. Keni një imagjinatë që është për tu adhuruar, por vlen të theksohet se ruani me po aq fanatizëm edhe aspketin praktik të gjërave. Një takim magjik do të rihapë portat e zemrës.

Luani
Profesionalisht po rilindin disa kontraste të pazgjidhura më parë, duke vënë në dukje vështirësinë e dialogut me disa persona. Ndjenjat janë të thella, por nuk ndjeheni i vlerësuar nga partneri.

Virgjëresha
Shumë pozitive dhe e kënaqshëm është ana profesionale dhe financiare. Marsi nxjerr në pah hiret tuaja, ndërsa Hëna e favorshme, shton numrin e adhuruesve që ju vijnë rrotull.

Peshorja
Do të gjeni zgjidhjen e një problemi praktik, ndoshta nga ana financiare, që do të sjellë harmoni edhe në shtëpinë tuaj. Afërdita garanton atmosferë shumë të këndshme në dashuri.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 29 maj 2018

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 4 dhjetor 2018

Akrepi
Asgjë nuk do t’ju duket e lehtë dhe e thjeshtë sot, duke filluar që nga mardhëniet shoqërore. Në qoftë se keni një lidhje sentimentale është mirë të dyfishoni vëmendjen tuaj ndaj partnerit.

Shigjetari
Në punë mund t’ju qëllojë një rast mjaf i mirë për tu vlerësuar me maturi. Yjet nxisin kuriozitetin tuaj duke iu shtyrë në interesa të reja, ju bëjnë të disponueshëm për takime të reja.

Bricjapi
Një ditë plot kontraste në planetesh në shenjën tuaj, do të bëjë që edhe ju vetë të jeni shpesh kontradiktorë në marrjen e vendimeve. Ruajtja e qetësisë është vërtet një imperativ.

Ujori
Është një periudhë e artë dhe në këtë aspekt nuk përjashtohen edhe këto ditë të vjeshte. Në punë nuk do t’ju mungojnë idetë, projektet, intuita dhe ai fat aq i madh që ndihmon të guximshmit.

Peshqit
Do të tregoni entuziazëm të madh në punë, duke dhënë plotësisht veten tuaj, duke treguar zotësinë dhe talentin që nuk ju mungon. Një mbrëmje e këndshme me miqtë është ajo që do të mbyllë ditën.

LEXO TE PLOTE