Connect with Us

Fjoralba Ponari nuk mund ta fshehë më/ Prezanton për herë të parë të dashurin

Showbizz

Fjoralba Ponari nuk mund ta fshehë më/ Prezanton për herë të parë të dashurin

Publikuar

-

Fjoralba Ponari nuk mund ta fshehë më/ Prezanton për herë të parë të dashurin

Moderatorja Fjoralba Ponari është një nga personazhet e ekranit më të komentuara, sidomos për jetën private.  Ajo ka rrëfyer kohë më parë se është në një lidhje dashurie por është treguar shumë e rezervuar përsa i përket ruajtjes së imazhit.

Së fundmi, Fjoralba ka postuar një foto krah tij. Ata shihen të përqafuar teksa kanë pozuar para pasqyrës, por edhe këtë herë ka preferuar ta ruajë imazhin e tij, duke vendosur një emoji zemër në fytyrë.

Kujtojmë që pak ditë më parë në një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram, moderatorja foli për partnerin e saj, teksa një ndjekës e pyeti lidhur me këtë.

LEXO EDHE:  FOTOT/Publikohet shtëpia marramendëse e Keira Knightley-t

Njëri prej ndjekësve e ka parë moderatoren me një djalë në rrugë, ndërsa nuk ka nguruar ta pyesë se për kë bëhet fjalë.  “Kush është ai çuni i gjatë dhe simpatik që ishte me ty sot? Je si beb live”, ka qenë komenti i ndjekësit, ndërsa moderatorja ia ka kthyer: “I dashur im dhe faleminderit.”/ CNA.al

“Ku e ke bosin e madh”/ Fjoralba Ponari i mbyll gojën ndjekësit
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pse po heshtin Kim Kardashian dhe Kaney West për divorcin?

Publikuar

-

Nga

Pse po heshtin Kim Kardashian dhe Kaney West për divorcin?

Kim Kardashian dhe reperi Kaney West kanë qenë në qendër të vëmendjes të mediave rozë pasi është raportuar se i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Pas kësaj thuhet se Kaney do të vendoset në Londër, ndërsa Kim do të vazhdojë t’i përkushtohet bizneseve të saj.

Gjithashtu mediat e huaja kanë raportuar se Kim dhe Kaney kanë hequr dorë edhe nga mundësia e fundit për të shpëtuar martesën e tyre, terapia në çift.

Por pse pas gjithë lajmeve që kanë qarkulluar në media dyshja nuk ka reaguar në asnjë mënyrë?

LEXO EDHE:  “Në mëngjes i shan njerëzit me “libër shpie”, në darkë u kërkon ndjesë”/ Paloka i “përvishet” Ramës: Frikacak, i ç’ekuilibruar

LEXO EDHE:  “Në mëngjes i shan njerëzit me “libër shpie”, në darkë u kërkon ndjesë”/ Paloka i “përvishet” Ramës: Frikacak, i ç’ekuilibruar

Së fundmi thuhet se te gjitha problemet dhe ajo që ka ndodhur mes tyre do transmetohet në episodet e fundit të “Keeping Up With the Kardashians”.

Page six shkruan se çdo arsye e ndarjes së tyre do ndahet me publikun në episodet e fundit të mbylljes përfundimtare të TKUWK./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nga dasma, bashkëshorti dhe shtatzënia/ Rrëfehet Eliona Pitarka

Publikuar

-

Nga

Aktorja Eliona Pitarka është një nga personazhet më të pëlqyera dhe aktive në rrjetet sociale. Së fundi Pitarka ka realizuar një intervistë me ndjekësit e saj ku ka zbuluar më shumë detaje rreth jetës private dhe shtatzënisë.

Ajo ka treguar se për shkak të Covid-19 nuk ka mundur të bëjë dasmë. Gjithashtu ka treguar se është në muajin e 8 të shtatzënisë.

LEXO EDHE:  “Në mëngjes i shan njerëzit me “libër shpie”, në darkë u kërkon ndjesë”/ Paloka i “përvishet” Ramës: Frikacak, i ç’ekuilibruar

LEXO EDHE:  “Në mëngjes i shan njerëzit me “libër shpie”, në darkë u kërkon ndjesë”/ Paloka i “përvishet” Ramës: Frikacak, i ç’ekuilibruar

Teksa e kanë pyetur se nëse ka menduar për emrin e vajzës, ajo ka zbuluar se këtë ia ka lënë në dorë bashkëshortit të saj.

Po nëse ju bën përshtypje pse e quajmë bashkëshorti, është sepse Eliona është martuar.

Përsa i përket shtatzënisë, ajo ka treguar se ka marrë 11 kilogramë dhe se shpreson që të ketë një lindje natyrale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Është maniak”/ Çfarë po kurdisin Fifi dhe Fatjoni i “Përputhen”?

Publikuar

-

Nga

“Është maniak”/ Çfarë po kurdisin Fifi dhe Fatjoni i “Përputhen”?

Dy ditë më parë, ish konkurrenti i emisionit “Përputhen” deklaroi me anë të një postimi në rrjetet sociale se kishte vendosur të largohej nga emisioni.

Pas përplasjes në studio me Erisin, Fatjoni reagoi në rrjet duke treguar se nuk donte të vazhdonte të ishte pjesë e emisionit.

Pas largimit Fatjoni duket se është angazhuar me projekte të reja dhe këtë sapo na e ka zbuluar këngëtarja Fifi.

Këngëtarja ka publikuar një video, ku këndon pak nga kënga më e re “Maniak”, ku duket se Fatjoni do të jetë pjesë e klipit.


LEXO EDHE:  FOTOT/Publikohet shtëpia marramendëse e Keira Knightley-t

LEXO EDHE:  Vajzat Kardashian janë të gjitha seksi

Fansat e saj janë habitur pasi Fifi i ka bërë tag Fatjonit dhe ka treguar se në klipin e ardhshëm të saj do të jetë pjesë edhe ai.

Në bashkëbisedimin me ndjekësit u pyet se pse i ka bërë tag Fationit.  “Sepse është maniak!”, u përgjigj Fifi./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE