Connect with Us

Robert Berisha nostalgji për adoleshencën/ Ja si dukej këngëtari 26 vite më parë

Showbizz

Robert Berisha nostalgji për adoleshencën/ Ja si dukej këngëtari 26 vite më parë

Publikuar

-

Robert Berisha nostalgji për adoleshencën/ Ja si dukej këngëtari 26 vite më parë

Robert Berisha është cilësuar si nga meshkujt më seksi të shoëbizit. Këngëtari është bërë paksa nostalgjik dhe ka ndarë me ndjekëist një foto të rrallë të 26 viteve më parë.

“1994 me snap”, ka shkruar Roberti krah postimit në Instagram. Në këtë foto vihet re edhe ndryshimi që Roberti ka pësuar gjatë gjithë këtyre viteve. Ky kujtim e ka bërë mjaft nostalgjik Berishën për fëmijërinë dhe adoleshencën e tij.

LEXO EDHE:  Foto/ Roma e mbuluar me dëborë

Kujtojmë se pas ndarjes nga Nora Istrefi, është komentuar shumë rreth jetës private si dhe për lidhjen me modelen Jessica Kadiu.

Gjithashtu ai së fundi realizoi ëndrrën e tij më të madhe duke realizuar një emision të tijin, “Robi plaket kur do vetë”, i cili do të fillojë së shpejti transmetimin./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ish-konkurenti i “Përputhen” nuk kursehet ndaj produksionit/ “Janë mashtruesa”

Publikuar

-

Nga

“Më ka kërcënuar”/ Konkurrentja e Përputhen bën deklaratën e fortë

Që prej daljes nga emisioni i dashurisë “Përputhen”, ish-konkurenti Eri Aga ka hedhur një sërë akuzash ndaj produksionit.

Edhe ditën e sotme ai ka ngritur akuza ndaj produksionit, teksa është pyetur për situatën e Andi Shehut me Tea Trifonin, të cilët dolën çift nga emisioni pavarësisht se kishin lidhje me dy ish-konkurentë të tjerë.

LEXO EDHE:  Zaimina “nxeh” Instagramin, pozon foton me bikini dhe të gjithë e kemi zili

LEXO EDHE:  Kardashian-et tregojnë edhe një herë që dinë t’i bëjnë njerëzit të kthejnë kokën kudo që shkelin

Eri i dha të drejtë Andit, ndërsa deklaron në Instastory se produksioni i “Përputhen” mashtron.

Kjo nuk është hera e parë që ai i ngre këto akuza dhe në mbështetje të tij kanë dalë edhe disa protagonistë të tjerë të emisionit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Provokuese dhe sensuale/ Luana Vjollca nxeh rrjetin me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca është një ndër personazhet më të pëlyer të publikut shqiptar. Ajo shpesh herë poston foto hot në instagram e saj.

Ditën e sotme moderatorja shihet e veshur me një palë rroba banjo ngjyrë gold ku ka veshur edhe një këshimë të verdhë sipër.

Si gjithmon Luana di si ti tërbojë ndjekësit e saj, në përshkrimin e saj ajo i ka pyetur: Si keni qenë?

LEXO EDHE:  FOTO/Kjo është zonjusha seksi e ditës së sotme

LEXO EDHE:  Na kishte munguar! Këngëtari i njohur kthehet pas kaq vitesh në skenën shqiptare

Në fotot e publikuara ajo shihet shumë provokuese dhe sensuale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Vetëm me bikini, Jasmina çmend rrjetin/ Bën lëvizje provokuese

Publikuar

-

Nga

Jasmin Kadriu është një nga vajzat më seksi të momentit. Ish konkurrentja e Përputhen nuk ndalet së provokuari ndjekësit në rrjetet sociale.

Jasmin ka publikuar një video ku shfaqet duke kërcyer në mënyrë shumë provokuese.

Ish konkurrentja bën lëvizje provokuese teksa shihet e veshur vetëm me bikini.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE