Connect with Us

Është një nga modelet më të bukura/ Fotot më përvëluese dhe magjepsëse të Lindsey Van Der Hoeven

Showbizz

Është një nga modelet më të bukura/ Fotot më përvëluese dhe magjepsëse të Lindsey Van Der Hoeven

Publikuar

-

Është një nga modelet më të bukura/ Fotot më përvëluese dhe magjepsëse të Lindsey Van Der Hoeven

Emri i saj i plotë është Lindsey Van Der Hoeven por është e njohur ndryshe si “Linnebel” në rrjetin social Instagram.

Ajo ka marrë një famë shumë të madhe falë linjave të saj perfekte që i ekspozon në çdo foto të saj me rroba banjo.

Lindsey numëron më shumë se 199 mijë ndjekës në Instagramm të cilët janë shumë aktivë me komentet në fotot e bukuroshes.

LEXO EDHE:  Një nga këngëtaret më seksi shqiptare/ Fotot më të nxehta të Anxhelina Hadërgjonaj

CNA.al ka përzgjedhur fotot më seksi të modeles Lindsey Van Der Hoeven./ CNA.al

Lindsey Van Der Hoeven
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Publikuar

-

Nga

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Pak ditë më parë në mediat rozë qarkulloi lajmi për një koment që Dj i famshëm Snake kishte bërë në fotot seksi të moderatores Marina Vjollca.

Dj kishte komentuar një emoji duke treguar se moderatorja kishte qëlluar në shenjë me fotot, duke treguar njëkohësisht që i kishin pëlqyer shumë.

Por moderatorja nuk ka preferuar të përgjigjet duke ia lënë “seen” Dj të famshëm.

Por duket se Snake nuk dorëzohet pasi ka komentuar gjithashtu në videon e fundit të publikuar nga moderatorja.

LEXO EDHE:  FOTOT-Si u veshën vajzat më të famshme të showbizit këtë javë/ Kombinimet që sugjerojnë yjet

LEXO EDHE:  Modelja më e kërkuar në Britani/ “Topless” në plazh

Snake e ka ngacmuar moderatoren duke i lënë në koment një emoji “yll” por sërish moderatorja ia ka lënë “seen”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Publikuar

-

Nga

Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Capital T është një nga reperët më të komentuar dhe të suksesshëm të momentit.

Së fundi ai po shijon suksesin e albumit të tij “Skulpture” në të cilin ka shumë këngë hite dhe bashkëpunime me artsitë të njohur.

Reperi ka paralajmëruar një tjetër projekt që pritet ta sjellë së shpejti një duet me Alban Skënderaj, projekt i cili i bën bashkë dy artistët 7 vite pas duetit të parë.

LEXO EDHE:  “Pa filtra dhe pa grim”/ Moderatorja e sportit ndan foto me bikini nga pushimet

LEXO EDHE:  Modelja më e kërkuar në Britani/ “Topless” në plazh

Ndërkohë, së fundmi reperi përmes disa postimeve në rrjete sociale ka shprehur disa pakënaqësi ndaj kolegëve të tij, ndaj të cilëve ka përcjellë dhe një mesazh.  “Ju djema kopjoni shumë…biles herës tjetër boni tag,” shprehet Capital T, por duke mos përmendur emra./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Me pozat seksi me tanga buzë detit/ Kjo është 40 vjeçarja Kim Kardashian

Pak ditë më parë, ylli i televizionit Kim Kardashian, festoi 40 vjetorin e saj të lindjes.

Motrat e saj Kylie, Kourtney, Kendall dhe Khloe u kujdesën që të sillnin dhe një herë në kujtesën e saj të gjitha ditëlindjet e bukura që Kim ka festuar gjatë jetës së saj.

Së fundi bomba amerikane i ka lënë  të gjithë pa fjalë duke treguar format e saj bombastike me pozat seksi.

Me bikni super minimaliste, Kim tregoi dhe njëherë pikën më të fortë që e bëri një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Një nga këngëtaret më seksi shqiptare/ Fotot më të nxehta të Anxhelina Hadërgjonaj

LEXO EDHE:  “Bisha” amerikane që tërbon meshkujt/ Fotot e fundit të Anastasias do t’iu lënë pa mend

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE