Connect with Us

“S’jam dhe s’do jem kurrë”/ Aktorja e famshme habit me përgjigjen mbi shtatzëninë

Showbizz

“S’jam dhe s’do jem kurrë”/ Aktorja e famshme habit me përgjigjen mbi shtatzëninë

Publikuar

-

“S’jam dhe s’do jem kurrë”/ Aktorja e famshme habit me përgjigjen mbi shtatzëninë

Aktorja Jennifer Garner ka mohuar se është në pritje të ëmbël. Dyshimet se ajo është shtatzënë nisën kur 48-vjeçarja postoi një video në “Instagram” nga ferma e saj në Locust Grove, Oklahoma.

E një ndjekës i komenton duke e pyetur: “A je shtatzënë?”. Ylli i “Hollyëood”-ut e ka lexuar këtë dhe ka vendosur që t’i përgjigjet menjëherë.

Ajo u shpreh se është nënë e tre fëmijëve të shëndetshëm dhe nuk dëshiron të bëjë më fëmijë të tjerë. “Unë jam 48-vjeç. Kam tre fëmijë të shëndetshëm, nuk jam dhe nuk do jem kurrë më shtatzënë,”- iu përgjigj prerazi aktorja.

LEXO EDHE:  Ai kthen përgjigje pas disa minutash?!/ Ja se çfarë do të thotë

Gjithashtu Jennifer Garner shtoi se mund të ketë fituar peshë gjatë periudhës së izolimit për shkak të COVID-19. “A kam fituar peshë gjatë COVID-19? Ndoshta, por kjo është histori tjetër,”- shtoi ajo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zeshkanja që do t’iu marrë mendjen me trupin e saj/ Fotot më tunduese të Steph Symonds

Publikuar

-

Nga

Zeshkanja që do t’iu marrë mendjen me trupin e saj/ Fotot më tunduese të Steph Symonds

Steph Symonds është padyshim një nga modelet më seksi të Instagramit.Zeshkanja nuk nguron në asnjë momenttë tregojë format e saj shpërthyese.

Steph reklamon më shumë bikini të firmave të njohura, falë të cilave ka arritur të fitojë shumë famë.

Symonds gjithashtu është një blogere që reklamon stilin e saj të jetesës. Asaj i pëlqen shumë të udhëtojë dhe të publikojë foto seksi nga udhëtimet.

LEXO EDHE:  “Më shpëtoi jetën”/Aktorja e “Game of Thrones” rrëfen periudhën e errët të jetës së saj

LEXO EDHE:  "Më shpëtoi jetën"/Aktorja e "Game of Thrones" rrëfen periudhën e errët të jetës së saj

Për më tepër shihni galerië e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina me trupin perfekt/ Fotot më joshëse të modeles së Instagramit

Publikuar

-

Nga

Bjondina me trupin perfekt/ Fotot më joshëse të modeles së Instagramit

Noele Nathalia është një nga influencueset më seksi të Instagramit. Ajo ka një numër prej 1 milionë ndjekësish në rrjetet sociale.

Bjondina ngre temperaturat në rrjet teksa pozon vetëm me të brendshme.

Linjat perfekte të trupit kanë bërë që ajo të etë shumë e famshme dhe të tërheqë një numër të madh fansash.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nxeh rrjetin me pozat provokuese/ Njihuni me modelen më s*ksi të momentit

Publikuar

-

Nga

Nxeh rrjetin me pozat provokuese/ Njihuni me modelen më s*ksi të momentit

Victoria Lane është një nga modelet më seksi të momentit. Bukuroshja amerikane ka një trup marramendës të cilin nuk nguron ta reklamojë në çdo foto.

Victoria ka një numër të madh ndjekësish me të cilët ndan pozat e saj të nxehta me të brendshme seksi.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Victoria Lane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE