Connect with Us

Marina dhe Geti festojnë përvjetorin e martesës/ Moderatorja publikon momente intime nga krevati

Showbizz

Marina dhe Geti festojnë përvjetorin e martesës/ Moderatorja publikon momente intime nga krevati

Publikuar

-

Moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi janë një nga çiftet më të komentuara dhe të pëlqyera të showbizit.

Sot ata festojnë 3-vjetorin e tyre të martesës dhe nuk kanë nguruar që të ndajnë urimet dhe disa momente intime me njëri-tjetrin.

Marina ka zgjedhur ta rikujtojë këtë datë speciale me postimin e fundit në ‘Instagram’, ku shfaqet në krevat së bashku me Getoarin.

LEXO EDHE:  Video me prova përvëluese!/ Rama: “Presidenti nuk operon me shashka”

“Gëzuar përvjetorin për ne”, ka shkruar moderatorja krah videos ku duket se partneri i dhuron një puthje./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Rita Ora feston 30 vjetorin në shtëpi/ Këngëtarja merr urimin e veçantë nga mamaja e saj

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Rita Ora ka festuar ditën e djeshme 30 vjetorin e saj. Ndonëse në kushte pandemie, Rita ka vendosur ta festojë në mënyrën e saj këtë ditëlindje. Ajo ka marrë shumë urime në rrjetet socilae por ai që tërhoqi më shumë vëmendjen ishte dedikimi i Vera Orës, mamasë së Ritës. Ajo ka publikuar një foto të këngëtares kur ishte e vogël dhe krahas shkruan:

“Mami s’kishte asgjë kur u shpërngulëm në Mbretërinë e Bashkuar. S’mund të flisja gjuhën, kisha vetëm familjen time. Kualifikime për mjeke por jo punë!Pavarësisht çdo vështirësie me të cilën na përballi jeta, ne ia dolëm dhe ti shkëlqeve! Arrite të bëhesh shembulli i kaq shumë vajzave të tjera, duke i treguar se ëndrrat mund të bëhen realitet me shumë punë dhe vendosmëri. Të dua dhe të uroj gëzuar ditëlindjen Rita Pita! Urime ditëlindjen nana!”- shkroi ajo në postim.

LEXO EDHE:  Video me prova përvëluese!/ Rama: “Presidenti nuk operon me shashka”

LEXO EDHE:  Eni Cobani mbron Sokol Ballën: Urgjencë për ligjin e privatësisë

Megjithëse e kushtëzuar nga pandemia, Rita është veshur dhe zbukuruar dhe ka treguar atmosferën festive në shtëpinë e saj.

“Unë dhe torta dhe disa pantallona në të cilat s’mund të merrja frymë. Faleminderit për gjithë dashurinë. U ndje i çuditshëm fakti që s’bëra asgjë për ditëlindje, kështu që u vesha dhe hëngra tortë. Faleminderit për të gjithë dashurinë që më keni dhënë në ditën e lindjes. Ju jam kaq mirënjohëse të gjithëve ju. Sot do përfundoj pjesën tjetër të tortës për mëngjes, drekë dhe darkë.”- shkruan ajo me humor./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Georgina Rodriguez “tërbon” rrjetin/ Shfaq format me të brendshmet seksi

Publikuar

-

Nga

FOTO-Georgina Rodriguez “tërbon” rrjetin/ Shfaq format me të brendshmet seksi

Partnerja e Cristiano Ronlados, Georgina Rodriguez është një nga femrat më seksi e të komentuara të momentit.

Bukuroshja tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot e saj provokuese u tregon format e saj perfekte.

Ajo ushtrohet shumë në palestër dhe falë kësaj ka arritur të ketë një fizik marrmendës të cilin e shfaq shpesh në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me intimo dhe ndjekësit kanë vërshuar me komentet komplimentuese.

LEXO EDHE:  Video-“Kryemadhi kap mat Bashën dhe Metën/ Reagimi i papritur i presidentit”

LEXO EDHE:  Dalin pamjet/ Organizatorët e atentatit te Komuna e Parisit u arrestuan teksa flinin gjumë në hotel

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arbana Osmani hap garderobën/ Zbulon fiksimin e Eduardit

Publikuar

-

Nga

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të komentuara në mediat rozë.

Ata janë shumë aktivë në rrjetet sociale dhe shpeshherë na tregojnë se si e kalojnë jetën e përditshme.

Sot Arbana ka hapur garderobën e Eduartit dhe ka treguar fiksimin e tij për kapelat me kuaj. Në videon e publikuar në instastory, vihet re se Eduarti ka disa kapela njësoj me ngjyra të ndryshme dhe moderatorja e pyet se si mundet të ndodhë kjo gjë.

Më pas partneri i saj nxjerr nga dollapi edhe një palë çizme dhe tregon se ato i ka përdorur në ditëlindjen e aktorit Bes Kallaku.

LEXO EDHE:  “U ula dy herë në gjunjë”/ Nick tregon si i propozoi Priyanka-s për martesë

LEXO EDHE:  VIDEO-Vazhdon të bëjë seksin/ Olta Gixhari tregon “pasojat” e shtatzënisë

Kam për të shitur edhe një palë këpucë Guçi, i kam përdorur njëherë te ditëlindja e Bes Kallakut dhe nuk më bëjnë punë më”, thotë ai.

Ndërkohë, Arbana shkruan krahas videos: “Bes Kallaku ti shes, apo do i blesh ti? Të paktën të nxjerr lekët e mia”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE