Connect with Us

Marina dhe Geti festojnë përvjetorin e martesës/ Moderatorja publikon momente intime nga krevati

Showbizz

Marina dhe Geti festojnë përvjetorin e martesës/ Moderatorja publikon momente intime nga krevati

Publikuar

-

Moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi janë një nga çiftet më të komentuara dhe të pëlqyera të showbizit.

Sot ata festojnë 3-vjetorin e tyre të martesës dhe nuk kanë nguruar që të ndajnë urimet dhe disa momente intime me njëri-tjetrin.

Marina ka zgjedhur ta rikujtojë këtë datë speciale me postimin e fundit në ‘Instagram’, ku shfaqet në krevat së bashku me Getoarin.

LEXO EDHE:  Mos e humbisni!/Kjo video do iu bëjë të lini duhanin

“Gëzuar përvjetorin për ne”, ka shkruar moderatorja krah videos ku duket se partneri i dhuron një puthje./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Publikohet lista/ Shpallen këngët pjesëmarrëse në festivalin e 59- të në RTSH

Publikuar

-

Nga

Publikohet lista/ Shpallen këngët pjesëmarrëse në festivalin e 59- të në RTSH

Ditën e sotme është shpallur lista e këngëve pjesëmarrëse në edicionin e 59- të të Festivalit të Këngës në RTSH.

Mësohet se komisioni për pranimin e këngëve është i përbërë nga Alma Bektashi, Jonida Maliqi, Agim Doçi, Klodian Qafoku dhe Eugent Bushpepa.

Pasi kanë dëgjuar të gjitha materialet muzikore, komisioni ka vendosur se cilat do të jenë këngët pjesëmarrëse në këtë edicion.

Konkretisht ata kanë vendosur që këngët pjesëmarrëse do të jenë:

Kam me t’ba me kajt- Sardi Strugaj

Peng- Devis Xherahu

Valixhja e kujtimeve- Orgesa Zaimi

Kush je ti dashuri- Festina Mejzini

LEXO EDHE:  E papritur!/ Brenda familjes mbretërore do ketë një dasëm homoseksualësh

LEXO EDHE:  VIDEO- Është vetëm 12 vjeç/ Juria e cilëson si Whitney Huston e ardhëshme

E morën botën- Franc Koruni

Pendesë- Inis Neziri

Më jep jetë- Gjergj Kaçinari

Nëse vdes- Durim Morina (Mirudi)

Tjerr- Evi Reçi

Vashëzo- Rosela Gjylbegu

Vallja e jetës- Klevis Bega (Kastro Ziso)

Do t’ja dal- Klinti Çollaku

Karma- Anxhela Peristeri

Si ajo- Ëendi Mancaku Ty- Fatos Shabani

Vajzë- Florent Abrashi

Njësoj- Enxhi Nasu

Ajo vajza- Kamela Islamaj

Zjarri im- Era Rusi

Jo- Erikson Lloshi

Më mbron- Xhesika Polo

Ora e jetës- Manjola Nallbani

E lirë- Giliola Haveriku

Nënë- Viktor Tahiraj

Vendi im- Agim Poshka

Meteor- Stefan Marena./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më në fund ja dolëm”/ Agron Llakaj rrëfen betejën e tij dhe të bashkëshortes me Covid-19

Publikuar

-

Nga

“Më në fund ja dolëm”/ Agron Llakaj rrëfen betejën e tij dhe të bashkëshortes me Covid-19

Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj, ka zbuluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina, kanë fituar betejën me Covid-19.

Ai ka rrëfyer se për 20 ditë ata kanë qenë të infektuar dhe tashmë kanë marrë përgjigjen se janë “negativ”.

Llakaj ka shkruar se beteja me Covid-19 për ta ka qenë relativisht e moderuar dhe se ja dolën falë kujdesit të jashtëzakonshëm të vajzës së tyre, Alikdës.

Në fund të shkrimit të tij, aktori iu ka bërë thirrje qytetarëve të respektojnë distancimin social, si dhe të vendosin maskat.

“Te dashur Miq! Me ne fund,pas nje beteje relativisht te moderuar me kovid 19, pas rreth 20 ditesh, ime shoqe Kostandina dhe une morem pergjigjen ‘negativ’ te tamponit. Ne ja dolem,me qetesi dhe pa panik…,ne mbeshtetje te njeri tjetrit por me kujdesin absolut dhe te vajzes tone Alkida,qe nuk mori parasysh rriskun per vete por na sherbeu deri ne momentin e kapercimit te situates.” Kush ka vajza,boten ka “ thote kenga.Falenderojme dhe shprehim mirenjohjen e thelle ndaj “Intermedica “, mikut tone dr Vasil Llajo dhe gjithe personelit te sherbimit qe ne dy jave ne menyre profesionale dhe njerezore na qendruan ne krye per cdo analize te nevojshme si pjese e protokollit. Ne menyre te vecante Dr Arian Mezini,edhe pse mik,njeriu qe na ndoqi ore pas ore deri ne rikthimin ne normalitet tonin…,mirenjohje pafund!Une rikthehem ne dashurine time Al Pazar dhe Fake Off me me shume deshire dhe pasion! Dhe ne fund dy fjale per te gjithe. Jeta e cdo njerit prej nesh eshte dhurata me e bukur qe Zoti na ka fal! Zoti ju ruajt dhe paci shendet ne familjet tuaja!Le te gezojme me njeri tjetrin per cdo dite qe Zoti na fal! Koha te duam dhe te mbeshtesim me shume njeri tjetrin ne kete lufte duke zbatuar protokollin e ISHP. Mos e neglizhoni masken ,distancimin fizik dhe social ,te cilat sjellin me pak njerez te infektuar! Zoti qoft me te gjithe Ne! Nje dite do jemi ne nje perqafim te madh”, ka shkruar Llakaj në postimin e tij./CNA.al

 

LEXO EDHE:  Video skandal në qeveri/ Kush është ministri i përgjuar?

LEXO EDHE:  Mos e humbisni!/Kjo video do iu bëjë të lini duhanin

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U “kap mat” me Robert Berishën në pushime/ Modelja e famshme zbulon a është në një lidhje dashurie

Publikuar

-

Nga

U "kap mat" me Robert Berishën në pushime/ Modelja e famshme zbulon a është në një lidhje dashurie

Pak muaj më parë, pas ndarjes nga nora Istrefi këngëtari Robert Berisha u kap mat me modelen Jessica Kadiu me të cilën ndodhej me pushime në Turqi. Ndonëse në atë kohë këngëtari e mohoi lidhjen me modelen, ajo bëri deklaratën bombë ku tregoi se ishte e dashuruar me Robertin dhe se kishin patur një lidhje së bashku.

Por pas kësaj ata gjatë verës u fotografuan në një pikë karburantesh rrugës për Shqipëri, krah njëri-tjetrit. Pas kësaj fotoje këngëtari i njohur tregoi se është beqar dhe tha me ironi se portalet flasin dhe dinë shumë për të.

LEXO EDHE:  “Dita më e bukur e jetës time”/ Martohet Bebe Rexha?

LEXO EDHE:  “Dita më e bukur e jetës time”/ Martohet Bebe Rexha?

Së fundi modelja ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram ku dhe ka treguar statusin e saj aktual.

Je beqare apo në një marrëdhënie?”, i shkruan fansi kurse ajo është përgjigjur  me një pyetje: “A konsiderohet dashuria me verën si një marrëdhënie?”, duke lënë të kuptohet se është single./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE