Connect with Us

Bashkëpunuan për këngën “Digje sonte”/ Dhëndri i Stefi Priftit tregon tre “sekrete” për vjehrrin e tij

Showbizz

Bashkëpunuan për këngën “Digje sonte”/ Dhëndri i Stefi Priftit tregon tre “sekrete” për vjehrrin e tij

Publikuar

-

Bashkëpunuan për këngën “Digje sonte”/ Dhëndri i Stefi Priftit tregon tre “sekrete” për vjehrrin e tij

Stefi dhe Endri Prifti pak javë më parë sollën dy hite muzikore, “Digje sonte” një bashkëpunim me Gëzim Metën dhe “Aj aj aj”, një bashkëpunim me Gerta Mahmutaj dhe Herbert. Pjesë e këngës dhe klipit “Digje sonte” ishte Gëzim Meta, bashkëshorti i vajzës së Stefit.

Stefi Prifti ka treguar se arsyeja pse e përfshiu në këngë dhe në klip është sepse Gëzim Meta është një artist shumëdimensional dhe pjesa e repit është shkruar nga vetë ai.

Sot në një video surprizë në studion e “Rudinës”, dhëndri i Stefit tregoi tre “sekrete” për vjehrrin e tij të cilin e cilëson edhe si shok.

“Stefin përveçse vjehërr e kam edhe shok, kemi një marrëdhënie shumë të mirë bashkë. Do doja të kujtoja momentet e zgjimit në mengjes gjatë e karantines kur me zgjonte me telefon ose me ndonje story duke më bërë tag.
Stefi është shumë i kujdeshëm për shëndetin, unë dhe Maria marrim shumë këshilla. Sa herë na sheh që hamë ndonjë gjë, na thotë ju qofshi si i hani këto. Gjithashtu është shumë funny. Kur jemi në makinë Stefi hap sytë e thotë sa këmbët të rëndë ka ky djalë. Kur jemi për qejf me thotë makina mund të ecë edhe më ngadalë”, tregon Gëzim Meta./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mbi gjoksin e saj vendos logon” Unë votova”/ Modelja e njohur bën thirrje për votim me pozat topless

Publikuar

-

Nga

Mbi gjoksin e saj vendos logon” Unë votova”/ Modelja e njohur bën thirrje për votim me pozat topless

Ireland Baldwin ka përdorur platformën e saj për të inkurajuar ndjekësit e saj të japin votën e tyre në zgjedhjet e ardhshme.

25-vjeçarja ka pozuar topless duke mbuluar gjoksin e saj, me dy ngjitëse ku shkruhej “Unë votova”. Modelja shfaqet afër buzës së pishinës me një palë pantallona dhe mjaft e relaksuar.

Menjëherë pas këtyre fotove të publikuara në rrjetet sociale kanë vërshuar komënetet e shumta komplimentuese drejt modeles së njohur./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Adele i befason të gjithë/ Shfaqet në publik me 45 kilogramë më pak

Publikuar

-

Nga

Adele i befason të gjithë/ Shfaqet në publik me 45 kilogramë më pak

Këngëtarja me famë botërore, Adele i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj teksa është shfaqur me një pamje totalisht ndryshe në publik.

Ajo ka humbur 45 kilogramë dhe së shpejti pritet që këngëtarja të rikthehet në ekran.

32-vjeçarja do të drejtojë “Saturday Night Live” dhe është tejet e emocionuar.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë ajo përmes një postimi në Instagram, ku shkruan: “Edhe tre ditë kanë mbetur”. Ndërsa në promon e emisionit, këngëtarja shfaqet më elegante se kurrë, gati sa nuk njihet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Goca e fortë që nuk dorëzohet kollaj”/ Aurela Gaçe i bën urimin e veçantë Soni Malajt për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Soni Malaj feston ditëlindjen. Këngëtarja ka marrë urime të shumta nga kolegët e saj, ndër ta dhe Aurela Gaçe.

Aurela i ka dedikuar disa fjalë shumë të veçanta koleges nëpërmjet një postimi në Instastory ku i uron të qëndrojë sa më gjatë në skenë dhe mbi të gjitha të jetë një nënë e lumtur.

Sot ditëlindja e Sonit, kësaj gocës së fortë që nuk dorëzohet kollaj. Kësaj gocës që i këndoi dashurisë me baladat që ngelen nga më të bukurat në muzikën tonë. Ka ditëlindjen kjo goca që këngën e ka shoqëruar me kërcim dhe koreografi atëherë kur tek ne as nuk mendohej. Mami i Anës, edhe 100 vjeç. Qëndrofsh në skenë e qofshë një nënë e lumtur”, shkruan Aurela në urimin e saj për Soni Malajn.

LEXO TE PLOTE