Connect with Us

“Sa e mirë jam”/ Ronela Hajati publikon foto me bikini, flet me superlativa për veten

Showbizz

“Sa e mirë jam”/ Ronela Hajati publikon foto me bikini, flet me superlativa për veten

Publikuar

-

“Sa e mirë jam”/ Ronela Hajati publikon foto me bikini, flet me superlativa për veten

Ronela Hajati është një nga këngëtaret që gjithnjë është komentuar për ndryshimet e shumta në pamjen e saj si dhe për daljet ekstarvagante në klipet e saj.

Këngëtarja shumë e dashur i ka “çmendur” të gjithë fansat e saj me foton e fundit. Ajo i ka vënë flakën Instagramit teksa ka publikuar disa foto me bikini dhe me poza seksi.

LEXO EDHE:  FOTOT-Provokon me pozat e saj tunduese/ Aida Offi, modelja me linjat perfekte

Ronela shihet mjaft në formë, ndërsa deklaron se është shumë e mirë dhe për këtë po bie dakord me perëndinë.

“Unë duke rënë dakort me perëndinë se sa e mirë jam, kiss e ki”, shkruan ajo krahas fotos./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Poza të nxehta me bikini/ Fotot më provokuese të modeles amerikane

Publikuar

-

Nga

Tiffany Keller është një nga modelet më tunduese të Instagramit.

Modelja ka linja perfekte dhe një trup mjaft të tonifikuar.

Ajo shpesh ndan në rrjetet sociale foto ku shfaqet me bikini.

Tiffany është gjithashtu ambasadore e markave të njohura ku reklamon produkte dhe veshje të ndryshme.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Antonela po i shkon pas Mevlanit?/ Arjan Konomi e nxjerr zbuluar

Publikuar

-

Nga

Antonela po i shkon pas Mevlanit?/ Arjan Konomi e nxjerr zbuluar

Në puntatën e kaluar të Përputhen, Antonela zbuloi se kishte gatui një projket muzikor, duke treguar kështu se mes saj dhe Arsimit nuk kishte asnjë lidhje dashurie por thjesht një bashkëpunim.

Opinionisti Arjan Konomi nuk e ka  besuar aspak justifikimin e Antonelës dhe duke e pyetur konkurrentetn ka zbuluar dhe një tjetër sekret.

Konomi e pyet nëse këngën e ka realizuar në të njëjtën studio me Mevlanin, ajo përgjigjet po, duke e bërë të dyshojë edhe më shumë për arsyet e këtij bashkëpunimi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Antonela po përgatitet për këngën e re/ Por nuk keni dëgjuar akoma të vjetrën

Publikuar

-

Nga

Antonela po përgatitet për këngën e re/ Por nuk keni dëgjuar akoma të vjetrën

Antonela Berisha është një nga konkurrentet më shpërthyese të Përputhen.

Në episodin e kaluar të Përputhen ajo zbuloi se së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Antonela u shpreh se ish konkurrenti Arsim Abduli do të jetë bashkëpuntori i saj pasi do të jetë figurant në klip.

Ndërkohë që presim këngën e re, kujtojmë se ajo vite më parë ka patur një këngë tjetër që tiutllohet “Koha Kalon”.

LEXO EDHE:  Format e saj po “çmendin” rrjetin/ 30 fotot “shpërthyese” të Wanda Nara

LEXO EDHE:  Erla Mëhilli më në formë se kurrë/ Publikon foto me bikini nga pushimet

Nëse jeni kurioz ta dëgjoni Antonelën duke kënduar shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE