Connect with Us

Horoskopi i ditës, 10 shtator 2020

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 10 shtator 2020

Publikuar

-

Horoskopi i ditës, 20 tetor 2020
DASHI 21. mars – 20. prill

Ju pret një ditë mjaft pozitive për dashurinë, por bëni kujdes që të mos kushtëzoheni nga probleme sipërfaqësore. Të ardhurat nuk janë të shumta, ndaj bëni kujdes që të vini në zbatim projektet që keni ndërmend brenda fundit të vitit.

DEMI 21. prill – 21. maj

Yjet ju ftojnë që të bëni kujdes ndaj debateve ku do të përfshiheni, sidomos në dashuri. Në punë, do të lindë nevoja për të bërë zgjedhje të rëndësishme, ndaj duhet vepruar sa më parë. Fundjava do të jetë mjaft pozitive për shëndetin.

BINJAKET 22. maj – 21. qershor

Dita do të nisë me ndikimin e favorshëm të Hënës në shenjën tuaj, e cila do të dhurojë emocione pozitive. Nëse jeni vetëm, mos i humbni mundësitë që do të shfaqen para jush. Kujdes duhet treguar në pjesën e dytë të ditës, e cila do të rezultojë mjaft e rënduar.

GAFORRJA 22. qershor – 22. korrik

Në lidhjet e lindura prej pak kohësh, do të ketë një përmirësim të ndjeshëm, në sajë të ndikimit të favorshëm të Hënës. Në punë, përfitoni nëse dikush ju vjen në ndihmë. Nga ana tjetër nuk duhet të prishni gjakun për gjërat që nuk ecin, pasi situatat janë kalimtare.

LUANI 23. korrik – 22. gusht

Në dashuri do të jeni të gatshëm për të ndërvepruar, në sajë të ndikimit të Venusit. Krahasuar me ditët e kaluara, ndiheni më mirë si me shëndet, edhe emocionalisht.

VIRGJERESHA 23. gusht – 23. shtator

Parashikohet një e enjte e mbushur me nervozizëm. Kujdes duhet treguar me sferën ekonomike, por edhe me regjimin ushqimor, pasi mund të keni shqetësime.

PESHORJA 24. shtator – 23. tetor

Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe situata në dashuri do të vijë duke u përmirësuar. Takimet e kësaj dite do të jenë mjaft të favorshme. Duhet të ruani qetësinë, pasi kjo periudhë nuk paraqitet aspak e lehtë.

AKREPI 24. tetor – 22. nëntor

Ju pret një ditë interesante, por kujdes duhet treguar me fjalët që do të thoni. Do të ketë tensione me të cilat do të përballeni, por rimëkëmbja nuk do të vonojë. Kush punon në grup, do të marrë diçka më shumë gjatë kësaj dite.

SHIGJETARI 23. nëntor – 21. dhjetor

Ndikimi i kundërt i Hënës do të sjellë disa debate më shumë. Kjo është një periudhë e rëndësishme, për gjithë ata që kanë një aktivitet të tyre. Bëni kujdes, që të mos bini pre e shpërqendrimeve të kota.

BRICJAPI 22. dhjetor – 20. janar

Do të ketë dyshime në dashuri gjatë kësaj periudhe. Lodhja do të ndihet dhe do të ndjeni nevojën për tu sqaruar me një person, shkruan noa.al. Po ashtu duket të bëni kujdes me regjimin ushqimor.

UJORI 21. janar – 19. shkurt

Për të lindurit e kësaj shenje, kjo ditë kërkon reflektim. Të treguarit shumë të mirë, po krijon disa vështirësi në dashuri. Jeni të tensionuar dhe nervoz, ndaj bëni kujdes. Duhet ta menaxhoni mirë energjinë tuaj, në mënyrë që të mos e ktheni në inat. Sa i takon shëndetit, duhet kujdes.

PESHQIT 20. shkurt – 20. mars

Në dashuri do të përballeni me momente nervozizmi. Eksperiencat e së kaluarës do të ndikojnë në lidhjet e reja. Nga ana tjetër do të keni më shumë energji dhe nuk do të ndiheni shumë të lodhur.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Mjeshtra të dialogut/ Këto janë 3 shenjat më të zgjuara të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Mjeshtra të dialogut/ Këto janë 3 shenjat më të zgjuara të horoskopit

Akrepi

Ndonjëherë Akrepi duket se është plotësisht i larguar nga problemet, por në të vërtetë duke qenë një shenjë shumë analitike dhe vëzhguese, ai ka një tendencë të fortë për të vërejtur detaje që zakonisht u shpëtojnë syve të të tjerëve, prandaj ata kanë një veprim gati “strategjik” në veprimet e tyre dhe vështirë se diçka mungon.

Virgjëresha

Udhëheqësit e vërtetë të heshtur, ata që kanë lindur nën Virgjëreshën kanë një maniaksitet dhe saktësi në krah që shumë pak mund t’i rivalizojnë: problemet dhe fatkeqësitë pothuajse duket se e stimulojnë atë për të dhënë më të mirën e tij. Thjesht mos i kundërshtoni ato drejtpërdrejt, duke qenë një profil shumë krenar.

LEXO EDHE:   Horoskopi i ditës, 8 maj 2019

LEXO EDHE:   Horoskopi i ditës, 8 maj 2019

Bricjapi

Mirësia e Bricjapit nuk duhet të jetë mashtruese: ata janë mjeshtra të vërtetë të dialogut dhe dinë të lëvizin përpara të tjerëve falë intuitës së tyre të lindur, të cilën ata zakonisht e shfrytëzojnë në fushën ekonomike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Paolo Fox zbulon surprizat e ditës së sotme

Publikuar

-

Nga

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Paolo Fox zbulon surprizat e ditës së sotme

Dashi

Situatë e mirë astrologjike me Hënën në një aspekt të shkëlqyeshëm. Ka akoma probleme por ju jeni gati të kapërceni pengesat. Kjo është një fazë e organizimit për të ardhmen.

Demi

Ky fillim i javës flet për disa kontraste , sidomos sot. Nëse duhet të zgjidhni një problem në familjen tuaj, është më mirë ta bëni deri të shtunën. Kujdes nga xhelozia.

Binjakët

Ju jeni akoma pak i mërzitur, mbase edhe nervoz sepse do të donit përgjigje të menjëhershme. Ajo që mund të ju zemërojë këto ditë janë saktësisht informacionet e bllokuara, mesazhet që nuk mbërrijnë.

Gaforrja

Nga tani deri në mes të dhjetorit mund të përjetoni konflikte të vogla sidomos me veten. Tani horoskopi Paolo Fox rekomandon që të filloni të kënaqeni më shumë. Ndryshoni diçka në punë.

Luani

Ju duhet të përfitoni nga kjo periudhë interesante për të marrë atë që dëshironi. Shumë prej jush janë të prirur të bëjnë gjithnjë e më shumë, për të rritur fuqinë tuaj, për të pasur një rol më të mirë.

Virgjëresha

Qielli juaj tregon se jeni ende nën një presion të vogël : kjo javë ka filluar në një mënyrë të egër. Mundohuni të jeni të kujdesshëm në marrëdhëniet ndërpersonale.

Peshorja

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 23 mars 2020

LEXO EDHE:   Horoskopi i ditës, 23 mars 2018

Kjo është një ditë e rëndësishme në një kohë që do të jetë vendimtare për ju. Në këtë të martë ju jeni shumë i fortë. Deri në fund të vitit do të ketë rishikime ose shkurtime që do të bëhen.

Akrepi

Këto ditë duhet të keni kujdes me shpenzimet. Kjo është një e martë e mirë, mund të gjeni bashkëpunim në marrëdhëniet me Ujorin dhe Peshoren.

Shigjetari

Duhet ta përmbani energjinë dhe zemërimin që ndjeni brenda vetes . Nëse po ndiheni nervoz kjo është për shkak se keni një projekt në rrezik.

Bricjapi

Ju dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes dhe që fjala juaj të dëgjohet. Diçka në vendin tuaj të punës po ndryshon dhe kjo ka ndikuar edhe tek ju.

Ujori

Po jetoni një javë disi të veçantë dhe keni kaq shumë dyshime saqë po përpiqeni të zbërtheheni. Dita e sotme iu fton të jeni më të fortë.

Peshqit

Ju jeni shumë të mërzitur dhe ky shqetësim pasqyrohet menjëherë në fytyrën tuaj. Ju duhet të përpiqeni të reagoni me forcë ndaj gjithë kësaj dhe të përpiqeni të mos ndikoheni nga ngjarjet e jashtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 20 tetor 2020

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 20 tetor 2020

Dashi

Të dashuruarit do të kalojnë një ditë të veçantë pasi do marrin një propozim fantastik nga partneri. Në lidhje me financat, të ardhurat do të jenë të mira dhe mund të kryeni pa frikë shpenzimet tuaja më të domosdoshme.

Demi

Do të keni shumë dyshime për partnerin tuaj gjatë gjithë kësaj dite dhe do të mundoheni ta kontrolloni atë. Nuk këshillohet ta bëni këtë gjë. Në planin financiar po nuk kursyet keni për të pasur probleme serioze.

Binjakët

Ata që janë në një lidhje shpesh do të bëhen xhelozë ndaj partnerit. Në planin financiar do të keni vështirësi të njëpasnjëshme.

Gaforrja

Do të jetë një ditë pozitive kjo e nesërme për të gjithë të dashuruarit. Do të kaloni momente romantike. Në planin financiar bëjini me kujdes llogaritë para se të shpenzoni dhe nuk do keni probleme.

Luani

Nesër do t’ia shprehni ndjenjat partnerit/es ashtu siç ju dini dhe do të kaloni çaste të bukura. Në planin financiar do të jeni shumë të kujdesshëm dhe nuk do të keni tronditje.

Virgjëresha

Do të shqetësoheni për disa situata në të cilat do të udhëhiqeni të bëni një zgjedhje. Partneri do ju mbështesë në të gjitha zgjedhjet tuaja dhe gjithashtu do t’ju japë këshilla të vlefshme. Në aspektin profesional do të merrni lajme pozitive.

Peshorja

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 16 korrik 2020

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 29 qershor 2020

Do të jetë një ditë e bezdisshme dhe do ta lini veten të ndikoheni nga reagime impulsive. Në punë është koha që t’i jepni më shumë hapësirë interesave dhe përparësive tuaja.

Akrepi

Nesër do të keni mosmarrëveshje me partnerin tuaj dhe nuk do bini dakord për asgjë. Në lidhje me financat, buxheti do të fillojë të ekuilibrohet.

Shigjetari

Nesër do të kaloni një ditë të mrekullueshme dhe gëzimi do të mbizotërojë gjithë kohës. Në lidhje me financat, shpenzoni vetëm për gjërat e nevojshme.

Bricjapi

Ditë e bukur për të dashuruarit. Do të merrni vendime të rëndësishme. Në lidhje me profesionin, edhe këtu do të jetë një ditë pozitive sepse do të keni sukses në projekte.

Ujori

Të lindurit e kësaj shenje nesër mund të jenë vërtet të privilegjuar, sepse nuk ndodh gjithmonë që Afërdita, Marsi, Jupiteri dhe Urani të jenë kaq “dashamirës”. Interesante parashikohet edhe jeta sentimentale.

Peshqit

Situata në çift do të jetë e bukur. Gjërat mes jush do të funksionojnë për mrekulli. Në lidhje me financat, do të arrini të kryeni te gjitha shpenzimet e nevojshme.

LEXO TE PLOTE