Connect with Us

Merr fund dilema/ Khloe Kardashian reagon për herë të parë pas lajmeve për shtatzëninë

Showbizz

Merr fund dilema/ Khloe Kardashian reagon për herë të parë pas lajmeve për shtatzëninë

Publikuar

-

Merr fund dilema/ Khloe Kardashian reagon për herë të parë pas lajmeve për shtatzëninë

Një foto e Khloe Kardashian me barkun që i dukej si i rrumbullakosur është bërë shkak që fansat të aludonin për një shtatzëni të dytë.

Ylli i relaityshowt,  Khloe shfaqej e veshur me një fustan të gjerë, teksa pozonte buzë detit.

Barku paksa i rrumbullakosur shtoi dyshimet tek fansat se Kardashian po pret fëmijën e dytë me Tristan Thompson. “Mos është shtatzënë?” “Më duket sikur është shtatzënë”, ishin dida nga komentet e shumta të ndjekësve.

LEXO EDHE:  Patozi në qeverinë "Rama"?!/Ish-ministri i Berishës i përgjigjet deputetit të PD: Punishtja ...!

Burimet e afërta pranë saj kanë konfirmuar për revistën “E!” se 36-vjeçarja nuk është shtatzënë. Burimet thanë se ylli i “keeping Up With the Kardashians” dhe basketbollisti Tristan Thompson ndihen shumë mirë pranë njëri-tjetrit dhe vajzës së tyre./ CNA.al

Merr fund dilema/ Khloe Kardashian reagon për herë të parë pas lajmeve për shtatzëninë
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tha se do të bënte dasmë me 2000 të ftuar/ Zbulohet detaji për partnerin e këngëtares shqiptare

Publikuar

-

Nga

Tha se do të bënte dasmë me 2000 të ftuar/ Zbulohet detaji për partnerin e këngëtares shqiptare

Pak kohë më parë këngëtarja Rovena Stefa, deklaroi se ishte në një lidhje dashurie. E ftuar në një emision ajo është shprehur se për shkak të pandemisë ka shtyrë edhe dasmën e saj.

Stefa tha se kishte ndërmend të bënte një dasmë të madhe me 2000 persona të ftuar dhe për këtë arsye e ka shtyrë deri në fund të pandemisë.

Por duke qenë se ajo nuk zbuloi asgjë në lidhje me partnerin e saj, as identitetin apo imazhin, e ftuar në një emision në Kosovë ajo ka treguar se djali që i ka rrëmbyer zemrën është nga Kosova.

LEXO EDHE:  Berisha: Këshilli i vrasjeve thërret Prokurorin e Përgjithshëm

LEXO EDHE:  Paloka: Ngjarja në Ersekë e orkestruar nga Rama

Kujtojmë se këngëtarja pak javë më parë publikoi këngën e saj më të re “Le të thehen gotat”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja bën ndryshimin në pamje dhe se njeh as bashkëshorti: Kush është kjo?

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur e ekranit, Jonida Vokshi i është bashkuar trendit të momentit. Ajo ka prerë flokët me baluke dhe duket mjaft bukur me pamjen e re.

Ndryshimi është i dukshëm pasi nuk jemi mësuar ta shohim moderatoren të bëjë shumë eksperimente në pamjen e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)


Komentet në rrjet kanë qenë të shumta por ai që ka tëhequr më shumë vëmendjen është ai i bashkëshortit të saj, Besnik Krapi.

LEXO EDHE:  Dëshmoi kundër Metës/ Presidenca kërkon izolimin e menjëhershëm të gazetarit

LEXO EDHE:  I organizuan festë surprizë/ Mësuesja shtatzënë humb jetën nga Covid

Duke qenë se Jonida duket ndryshe aktori ka komentuar: “Kush është kjo?”

Më pas humori ka vazhduar mes saj dhe mikeshës së ngushtë e cila i drejtohet aktorit: “Gruaja jote Besnik.”

Ndërkohë Besniku shkruan: “E di more e di. E njofta prej kerrit”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-“Femra të degjeneruara”/ Plas grushti mes vajzave në emisionin e Top Channel

Publikuar

-

Nga

VIDEO-“Femra të degjeneruara”/ Plas grushti mes vajzave në emisionin e Top Channel

“Aventurierët” është një nga emisionet që transmetohet në ekranin e Top Channel. Në këtë emision kemi parë shumë herë skena të dhunshme, ku konkurrentët zihen me njëri-tjetrin.

Këtë herë kanë qenë dy vajza që janë zënë me grushta gjatë transmetimit. Një skenë aspak e hijshme për tu parë e aq më pak edukative.

Komentuesit kanë shprehur kritikat e tyre të shumta duke e quajtur një emision aspak edukativ.

LEXO EDHE:  I organizuan festë surprizë/ Mësuesja shtatzënë humb jetën nga Covid

LEXO EDHE:  Berisha: Këshilli i vrasjeve thërret Prokurorin e Përgjithshëm

Gjithashtu ndjekësit theksojnë se ky është një nivel shumë i ulët i shoqërisë dhe se është një turp i madh. “Ç’na i nxirni këtu këto për të mësuar adoleshenca që kur të dalin në jetë këto gjëra të jenë normale ? Femra të degjeneruara😡”, është një nga komentet krahas videos./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

LEXO TE PLOTE