Connect with Us

Horoskopi i ditës, 9 shtator 2020

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 9 shtator 2020

Publikuar

-

Horoskopi i ditës, 21 tetor 2020

Dashi

Disa shqetësime të rëndësishme, mund t’iu kenë acaruar kohëve të fundit. Kjo e mërkurë do të jetë një ditë e mbushur me shumë zhvillime, pas provave të shumta me të cilat jeni përballur kohëve të fundit.

Demi

Kjo periudhë do të jetë shumë e lodhshme, ku do rrezikoni që të ndjeni një debulesë të përgjithshme. Kur jeni me humor të keq, gjithçka ju duket e vështirë për tu menaxhuar.

Binjakët

Në dashuri do të përballeni me debate, ku me gjasë diçka do të prishë qetësinë tuaj. Edhe pse disa situata ju duken të vështira për tu kaluar, mos e çoni dëm çdo gjë, sidomos në dashuri. Kjo pasi bëhet fjalë për një moment acarimi.

Gaforrja

Ka ardhur momenti që të lini pas shpine vështirësitë dhe shqetësimet që kanë të bëjnë me të kaluarën. Ka ardhur koha që të kapërceni vështirësitë me të cilat jeni përballur, në mënyrë që të përfitoni më shumë.

Luani

Në punë do të shfaqet një shkak për acarim. Ditët në vijim do të jenë mjaft problematike, për shkak se do të ketë zhvillime të pritshme, por të shoqëruara me vështirësi.

Virgjëresha

Mund të mbështeteni në një situatë astrologjike mjaft pozitive. Dallimi mes një suksesi dhe një mundësie të humbur, do të jetë kryesisht aftësia juaj për të reaguar. Ndaj bëni mirë që ti përqendroni objektivat për të arritur synimin e vendosur.

Peshorja

Duhet të riktheheni në lojë dhe të jeni të kujdesshëm, lidhur me zhvillimet e reja që kanë të bëjnë me të ardhmen, në mënyrë që të përfitoni më shumë. Ka ardhur momenti që të vlerësoni edhe ndonjë alternativë të re, ndoshta me një person të cilin keni pak kohë që e njihni.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 26 shkurt 2020

Akrepi

Nëse nuk jeni në humorin e duhur, kjo mund të ndodhë pasi mund të keni hasur vështirësi në punë, të cilat ju demotivojnë. Entuziazmi i deritanishëm, do të kalojë në plan të dytë.

Shigjetari

Ju pret një ditë interesante, ku dashuria paraqitet mjaft pozitive, po ashtu edhe raporti në familje, shkruan noa.al. Jeni përballur me disa tensione dhe keqkuptime, por më në fund rikuperimi nuk do të vonojë.

Bricjapi

Më në fund do të ketë përmirësim, sidomos në sferën sentimentale, ku do të keni mundësi që të jetoni në mënyrë më aktive, raportin tuaj. Yjet do të jenë në anën tuaj.

Ujori

Jeni duke përjetuar një periudhë jo shumë të qetë. Megjithatë nuk ka asgjë të re, krahasuar me problemet që keni pasur. Veç këshillohet që të bëni kujdes me mënyrën se si menaxhoni gjërat. Kujdes duhet treguar edhe në raportin në çift.

Peshqit

Merrni pak më shumë kohë për vete pasi jeni të stresuar dhe lodhur, nga ngarkesa e madhe. E keni të kotë të këmbëngulni, kur përballeni me një situatë kur nuk arrini që të jepni më të mirën tuaj. Gjithçka do ju duket më e komplikuar dhe rrezikoni që të bëni gabime si pasojë e shpërqendrimit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 22 tetor 2020

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 22 tetor 2020

Dashi
Një ditë e mirë, më gjithë kontrastin në shënjë të Merkurit me Afërditën dhe Hënën, nuk duhet komprometuar me veprime të pamenduara mirë. Mund të keni një surprizë të bukur.

Demi
Në sajë të një hëne në një orbitë shumë të favorshme pritet që dita e sotme të jetë përgjithësisht pozitive në aktivitetin e përditshëm dhe mjaft interesante në dashuri. Mirë shëndeti.

Binjakët
Me Merkurin pozitiv në shenjë dhe me një “qiell” dë dominuar nga yje të mirë me siguri që dita e sotme do të jetë nga ato qw nuk do të harrohet kollaj. Ka të ngjarë të keni në njohje të re.

Gaforja
Marsi dhe Saturni sot “luajnë” si kundërshtarët tuaj, prandaj pritet një ditë disi problematike ku nuk do të mungojnë tensionet. Kujdes në raportet me të tjerët dhe ën ato me partnerin.

Luani
Sot që yjet me ju do tregohen “dorwshtrwnguar” do t’ju duhet që të përpiqeni shumë vetë. Dhe do t’ia dilni mbanë me siguri, pasi kjo ka të bëjë me karakterin tuaj të papërkulur.

Virgjëresha
Edhe pse kuadri yjor është përgjithësisht pozitiv, sidomos me Markurin dhe marsin e favorshëm në shenjë, është mirë që të trgoheni të kujdesshëm në hapat që hidhni.

Peshorja
Janë yje shumë të ndtitshëm sot ato që ju ndriçojnë rrugën e, për rrjedhojë sot do t’jua bëjnë gjithçka më të lehtë. Kujdes, mos jepni mendime e gjykime nëse askush nuk jua kërkon.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 6 tetor 2018

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 13 mars 2018

Akrepi
Veprimi i Marsit në shenjë jo vetëm që bëhet edhe më evident, por “përplasja” e tij me Saturnin në një orbitë jo të favorshme për ju mund kete reflekse negative. Pozitiv erosi.

Shigjetari
Nëse keni në kokë ide apo projekte të reja është momenti më i përshtatshëm për t’i shpalosur, pasi edhe yjet sot janë të gjithë me ju. Kujdes, ruhuni nga “miqtë” armiq, sepse ju kanë zili.

Bricjapi
Me Marsin, Saturnin dhe Merkurin që ndodhen në një linjë mjaft pozitive për ju, nuk ka sesi të mos ju ecë mirë sot, sodomos puna që shtë ën “pole position’. Mjaft i mirë edhe erosi.

Ujori
Edhe qielli jauj është i mirë, ndonëse të lindurit e dhjetëditëshit të parë e aknë hënën disi kundër, prandaj janë edhe të irriutueshëm. Mos u mendoni dy herë të bëni një investim.

Peshqit
Eshtë Merkuri dhe Marsi që sot do t’ju mbështesin fuqishëm duke ju ruajtur edhe nga ndikimi negativ i dyshes Jupiter-Pluton. Një situatë e ndërlikuar zgjidhet me impenjim, jo duke iu shmangur.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Fytyra e bukur nuk është shumë e rëndësishme për ta/ Shenjat e horoskopit që dashurohen pas karakterit

Publikuar

-

Nga

Fytyra e bukur nuk është shumë e rëndësishme për ta/ Shenjat e horoskopit që dashurohen pas karakterit

Binjakët

Binjakët nuk do të bien kokë e këmbë në dashuri me ju thjesht se keni një fytyrë të bukur. Për këtë shenjë të qeverisjes së Mërkurit, komunikimi është jetik. Ata kanë cilësi të lindur në flirtim dhe janë njerëz që datojnë me mentalitetin se ka shumë peshq në oqean. Ata nuk dashurohen lehtë, megjithatë, kur e bëjnë këtë, zakonisht është me dikë që ata e gjykojnë tërheqës. Ata janë vazhdimisht kureshtarë dhe plotësisht të zënë me diskutime dhe debate intensive. Në rast se ata gjejnë dikë që mund t’i mbajë ata me gisht në gishtërinjtë e tyre, ata do të jenë pa dyshim.

Gaforret

Gaforret njihen për simpatinë, empatinë dhe instinktin e ngushtë psikik. Ata i ndiejnë gjërat intensivisht, kështu që si një masë mbrojtëse, ata zakonisht janë të ngadaltë për t’u hapur ndaj njerëzve të tjerë. Sidoqoftë, kur ta bëjnë këtë, është zakonisht me dikë se kujt mund t’i hapen. Meqenëse Kanceri është shenja e ushqimit dhe kujdesit, ata duan të ngushëllojnë, rregullojnë ose kurojnë të tjerët dhe në përgjithësi do të strukturojnë marrëdhënie pasionale përmes kësaj. Promovoni ujësjellësit pasi Kankarët e duan një histori të mirë tragjike po aq sa çdo prodhues të televizionit realitet. Significantshtë e rëndësishme për ta që të ndiejnë një lidhje emocionale të fortë dhe të fortë me dikë fillimisht, ose përndryshe ata nuk do të ndjehen sikur marrëdhënia ia vlen të kërkohet.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 26 shkurt 2020

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 3 korrik 2019

Peshqit

Peshqit është një sentimental aktual dhe i destinuar të pranojë që ju mund të gjeni vërtet lumturinë tuaj ndonjëherë në TV realitet. Në rast se ata ishin një kandidat në Love Is Blind, ata do të ishin të parët që do të provojnë ndjenja pasionante për të dhe do të kishin zero dyshime për t’u lidhur pas disa ditësh. Me planetin e tyre qeverisës Neptun, ky peshk ka të bëjë me ëndrrat dhe halucinacionet. Një Peshq mund të koordinojë me dikë në një aplikacion takimesh dhe të mendojë se ata e kanë takuar adhurimin për jetën e tyre pas shkëmbimit të disa mesazheve. Ashtu si Kanceri, Peshqit janë po aq emocionues dhe instiktivë. Kjo shenjë uji do të shikojë në përgjithësi tërheqjen fizike si një dhuratë për çdo lidhje qiellore të vendosur./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Këmbëngulëse në dashuri/ Shenjat më të dhëna pas partnerit sipas horoskopit

Publikuar

-

Nga

Këmbëngulëse në dashuri/ Shenjat më të dhëna pas partnerit sipas horoskopit

Gaforrja

Të dashura  pasionante dhe jo manipuluese, të lindurit nën shenjën e Gaforres nuk kursejnë efuzione dhe fjalë vlerësimi edhe në fazën e përparuar të një marrëdhënie dashurie. Përkundër kësaj, ato nuk ndërhyjnë dhe e dinë se në kontekste të caktuara nuk është e nevojshme ta bësh gjithmonë këtë. Ju nuk ndiheni të lënë pas dore me njërën prej tyre.

Bricjapi

Ato mbajnë një profil të ulët për një kohë të gjatë deri në njohje, por Bricjapët kanë shumë në zemër “gjendjen e shëndetit” të partnerit, si dhe atë të vetë marrëdhënies, gjithmonë duke marrë përgjegjësitë e tyre dhe ndonjëherë edhe ato të një të dashuri të tyre. Zakonisht i do marrëdhëniet e gjata dhe të qëndrueshme të dashurisë dhe bën gjithçka për sa kohë që një histori nuk mbaron para kohës së saj.

Demi

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 29 mars 2019

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 30 dhjetor 2018

Një shenjë e kushtëzuar thellësisht nga shpirti sentimental në çdo vend, e cila në mënyrë të pashmangshme gjithashtu kushtëzon shumë marrëdhënien në çift, për të cilën kujdeset me përpikmëri ata që kanë lindur nën këtë shenjë. Partneri meriton gjithë vëmendjen e kërkuar.

Dashi

Ato që kanë lindur nën Dashin shfaqin ndjenjat e tyre pa frikë se do të gjykohen, dhe homologia femër e shenjës bën të njëjtën gjë kur gjen një shok shpirti: gjithçka përjetohet me intensitet të madh, ndërsa me kalimin e kohës marrëdhënia bëhet më shumë ” normal “, por jo më pak i kënaqshëm. Marrëdhënia në çift bëhet një lloj “misioni për të kryer”, për Dashin, megjithëse kërkohet një bashkëpunim i caktuar nga partneri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE