Connect with Us

Pas lajmit të shtatzënisë, Tuna shton dyshimet: “A do të ulet apo do të rritet barku?”

Showbizz

Pas lajmit të shtatzënisë, Tuna shton dyshimet: “A do të ulet apo do të rritet barku?”

Publikuar

-

Pas shumë aludimeve për një shtatzëni të dytë, këngëtarja Tuna ka reaguar, por duke sqaruar si qëndorn e vërteta, por duke shtuar edhe më shumë dyshimet.

Pas fotove ku i dukej barku i rrumbullakosu gjatë recitalit që mbajti në Gjakovë, nëpërmejt një  postimi në rrjetet sociale ajo shkruan: “Ndjehem e privilegjuar që pas këtij izolimi të gjatë individual dhe profesional, @theparkfestival festival më dha mundësinë të riçvirgjërohem në skenë. Gostivar të faleminderit për këtë eksperiencë të veçantë. Uroj sa më shpejt të shihemi pa maska e pa distanca…PS A do të ulet apo rritet barku deri atëherë?!… stay tuned”.

Tuna ka ngjallur edhe njëherë shumë kureshtje tek ndjekësit e saj teksa ka lënë të hapur mundësinë se mund të jetë shtatzënë me fëmijëne  saj të dytë. Nga ana tjetër partneri i saj, Patris Berisha ka zgjedhur të mos tregojë asnjë detaj rreth raportit të tyre, duke e mbajtur përherë vëmendjen tek Tian./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Antonela po i shkon pas Mevlanit?/ Arjan Konomi e nxjerr zbuluar

Publikuar

-

Nga

Antonela po i shkon pas Mevlanit?/ Arjan Konomi e nxjerr zbuluar

Në puntatën e kaluar të Përputhen, Antonela zbuloi se kishte gatui një projket muzikor, duke treguar kështu se mes saj dhe Arsimit nuk kishte asnjë lidhje dashurie por thjesht një bashkëpunim.

Opinionisti Arjan Konomi nuk e ka  besuar aspak justifikimin e Antonelës dhe duke e pyetur konkurrentetn ka zbuluar dhe një tjetër sekret.

Konomi e pyet nëse këngën e ka realizuar në të njëjtën studio me Mevlanin, ajo përgjigjet po, duke e bërë të dyshojë edhe më shumë për arsyet e këtij bashkëpunimi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Antonela po përgatitet për këngën e re/ Por nuk keni dëgjuar akoma të vjetrën

Publikuar

-

Nga

Antonela po përgatitet për këngën e re/ Por nuk keni dëgjuar akoma të vjetrën

Antonela Berisha është një nga konkurrentet më shpërthyese të Përputhen.

Në episodin e kaluar të Përputhen ajo zbuloi se së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Antonela u shpreh se ish konkurrenti Arsim Abduli do të jetë bashkëpuntori i saj pasi do të jetë figurant në klip.

Ndërkohë që presim këngën e re, kujtojmë se ajo vite më parë ka patur një këngë tjetër që tiutllohet “Koha Kalon”.

LEXO EDHE:  Trupi i saj nuk ka koment/ Fotot më tërheqëse të modeles që jeton në Dubai

LEXO EDHE:  Çmend 15.8 milionë ndjekësit e saj me gjoksin dhe të pasmet shpërthyese/ Fotot më të pabesueshme të Demi Rose

Nëse jeni kurioz ta dëgjoni Antonelën duke kënduar shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Forma shpërthyese dhe poza seksi/ Kjo është “bomba” e Playboy

Publikuar

-

Nga

Forma shpërthyese dhe poza seksi/ Kjo është “bomba” e Playboy

Becky Hudson është një nga bombat e Playboy. Bukuroshja me sytë blu çmend meshkujt teksa dhuron poza shumë seksi.

Becky ka një numër shumë të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku publikon foto shumë të nxehta.

Ajo nuk lë rast pa ekspozuar format e saj shpërthyese.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE