Connect with Us

Moderatorja flet për largimin nga Top Channel/ Gjithçka ka një fillim dhe një fund

Showbizz

Moderatorja flet për largimin nga Top Channel/ Gjithçka ka një fillim dhe një fund

Publikuar

-

Moderatorja flet për largimin nga Top Channel/ Gjithçka ka një fillim dhe një fund

Moderatorja Dojna Mema është larguar së fundmi nga “Top Channel”. Moderatorja shqiptare zhvilloi një mini-intervistë me ndjekësit në ‘Instagram’ ku konfirmoi një herë e mirë se nuk do jetë më as moderatore e as autore e “Pop Culture”.

E pyetur rreth kësaj çështjeje, moderatorja shkruan se gjithçka ka një fillim dhe një fund.

“Jo, nuk do jem më autore dhe moderatore e ‘Pop Culture’ meqenëse është një pyetje në dy. Ka qenë një program që e kam dashur shumë dhe uroj të kem përcjell të njëjtën gjë edhe tek ju. Gjithçka ka një fillim dhe një fund. E rëndësishme është t’i bëjmë gjërat me vërtetësi dhe dëshirë. Ju përqafoj”, shkruan Dojna./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Surpriza e “supozuar” e Jasminës nga Amerika/ Vëllai i Andit ka dy fjalë për të

Publikuar

-

Nga

Surpriza e “supozuar” e Jasminës nga Amerika/ Vëllai i Andit ka dy fjalë për të

Jasmina ka treguar më shumë detaje rreth ndarjes së saj me Andin.

E ftuar në emisionin Glamour Zone, Jasmina tha se i kishte sjellë vëllain Andit nga Amerika dhe ai nuk e kishte përmendur në asnjë vend këtë surprizë të saj.

Ia kam sjellë unë vëllain nga Amerika, ia kam bërë unë surprizën dhe ai s’e përmendi në asnjëlloj vendi”, shprehet Jasmina në promon e publikuar të emisionit.

LEXO EDHE:  Tritoli i makinës në Vlorë/ Dalin detaje: Ditët e fundit Benzi përdorej nga gruaja

LEXO EDHE:  Gazetari ironizon Presidentin/ Sot ndollemi në Llërmi, nuk ka shpërndarje dekoratash

Ndërkohë pas deklaratës, ka reaguar vëllai i Andit i cili nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale shkruan: “Korrigjim: Unë veten e kam sjellë nga Amerika edhe surprizën unë ia kam bërë vëllait tim. Por megjithatë, faleminderit që m’ke marrë prej aeroportit.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Jasmin rrëfehet për jetën private/ “Nuk kam dëshirë të kem kontakte me babain”

Publikuar

-

Nga

Jasmin rrëfehet për jetën private/ "Nuk kam dëshirë të kem kontakte me babain"

Ish konkurrentja Jasmin Kadriu ka rrëfyer si asnjëherë më parë për raportin që ka me babain e saj.

Në mbrëmje ajo do të jetë e ftuar në “Glamour Zone” ku do të flasë për shumë detaje nga lidhja dhe ndarja me Andin.

Në promon e publikuar në rrjetet sociale, moderatorja e pyet për raportet me babain e saj dhe Jasmina tregoi se nuk ka patur asnjëherë kontakte me të dhe nuk do të kishte dëshirë të kishte ndonjëherë.

Ester Bylyku: Përmende mamin dhe vetëm familjen e mamit, me babin nuk mban kontakte?

LEXO EDHE:  Rama le drejtimin e qarkut të Durrësit/ Gjen zëvendësuesin e Vangjush Dakos

LEXO EDHE:  Gazetari ironizon Presidentin/ Sot ndollemi në Llërmi, nuk ka shpërndarje dekoratash

Jasmin Kadriu: Jo fare. Nuk kam pasur ndonjëherë dhe nuk kam dëshirë të kem ndonjëherë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dyshues për lidhjen me Sarën/ Atdheu i përgjigjet Arjan Konomit

Publikuar

-

Nga

Sara dhe Atdheu vendosën që të largoheshin çift nga Përputhen. Një prej atyre që nuk besoi në lidhjen e tyre ishte opinionisti Arjan Konomi.

Ai e cilësoi si një lojë të Atdheut dhe se po tallej me të gjitha vajzat aty. Madje në emision tha se nuk e besonte se lidhja e Atdheut dhe Sarës do të zgjaste as tre javë.

Pas kësaj Atdheu ka publikuar një video në Instastory ku shfaqet  me Sarën dhe krahas i kujton Arianit se kanë mbetur edhe dy javë kohë nga deklarata që bëri në Përputhen kundër tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE