Connect with Us

“Hazall” infektohet me Coronavirus/ Aktorja tregon për gjendjen shëndetësore

Showbizz

“Hazall” infektohet me Coronavirus/ Aktorja tregon për gjendjen shëndetësore

Publikuar

-

Aktorja e njohur turke Alina Boz, e njohur për rolin e saj në serialin “Fate të kryqëzuara”,  është infektuar me Covid-19. Lajmi është bërë i ditur nga mediat turke dhe më pas është konfirmuar edhe nga vetë aktorja. Alina është në gjendje të mirë shëndetësore dhe është karantinuar për të frenuar përhapjen e virusit.

Përmes një postimi në Instagram, aktorja ka falenderuar të gjithë fansat për mesazhet e shumta pasi ishin shqetësuar për gjendjen e saj. “Pas një kontrolli rutinë dola pozitiv me Covid 19. Gjendja ime shëndetësore është e mirë dhe do vazhdoj trajtimin në shtëpi.

Faleminderit për mesazhet tuaja”-shkruajti aktorja. Kujtojmë që Alina Boz e njohim nga roli i “Hazallit” në serialin “Fate të kryqëzuara” dhe “Azra” në serialin “Mos ma lësho dorën”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas ikjes së Ledjanës nga Përputhen/ Mevlani jep mesazhin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Pas ikjes së Ledjanës nga Përputhen/ Mevlani jep mesazhin e rëndësishëm

Konkurrentja e Përputhen, Ledjana Prenga, bëri të ditur vendimin e saj duke treguar se është larguar nga programi.

Nëpërmjet një statusi ajo bëri të ditur se largimi i saj nuk ka të bëjë me akuzat që janë hedhur së fundi ndaj saj, por për arsye të tjera të cilat i shprehu edhe në emision.

Nga ana tjetër, Mevlani nuk ka reaguar ende rreth largimit të saj, por nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka përcjellë një mesazh të rëndësishëm.

LEXO EDHE:  A mund të prekemi nga Covid-19 në ashensor? Ja çfarë thonë ekspertët

LEXO EDHE:  E infektuar me Covid-19/ Zamira Kita flet për herë të parë dhe jep mesazhin: Mos neglizhoni shenjat

“Shpresa nuk vdes kurrë”, shkruan ai. Ende nuk e dimë se çfarë ka ndodhur mes dyshes dhe nëse Mevlani do të vijojë të qëndrojë në program apo do të tërhiqet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-E papërmbajtshme/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa gjumë

Publikuar

-

Nga

FOTOT-E papërmbajtshme/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa gjumë

Tita Sahara është një nga modelet më të nxehta të momentit. Me pozat e saj tejet seksi, ka çmendur ndjekësit.

Sahara nuk nguron të  pozojë topless apo nudo, duke treguar kështu pa asnjë kompleks hiret e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trup i tonifikuar dhe poza tunduese/ Fotot më fantastike të modeles së fitnesit

Publikuar

-

Nga

Trup i tonifikuar dhe poza tunduese/ Fotot më fantastike të modeles së fitnesit

Raven Lexy është një nga modelet seksi të Instagramit. Bukuroshja ka qenë pjesë e shumë kopertinave të revistave të njohura.

Raven është një adhuruese e fitnesit dhe ushtrohet rregullisht në palestër. Për këtë arsye ajo ka një trup super të tonifikuar.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Raven Lexy./ CNA.al

LEXO TE PLOTE