Kejvina Kthella e bën “ves”/ “Heq dorë” nga të brendshmet

7 Shtator 2020, 08:24, Lifestyle CNA
Kejvina Kthella e bën “ves”/ “Heq dorë” nga

Kejvina Kthella është një nga modelet më të komentuara në showbizin shqiptar, jo vetëm për jetën private por edhe për pamjen dhe fotot provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Pas fotove me fustanin ku dukej qartë që nuk kishte veshur të brendshme, Kejvina ka çmendur sërish rrjetin.

Bukuroshja bjondinë është shfaqur e veshur me një palë pantallona ku tregon komplet pjesën e këmbës.

Por si çdo herë tjetër detajet janë shumë të dukshme dhe si në herë e kaluar Kejvina duket se nuk ka preferuar t?i veshë të brendshmet./ CNA.al

Lajmet e fundit nga