Connect with Us

“Je për të ardhur keq”/ Ndjekësja sulmon Kejvina Kthellën: “Vendos një rolex, jo 500 ora 5 mijë lekëshe”

Showbizz

“Je për të ardhur keq”/ Ndjekësja sulmon Kejvina Kthellën: “Vendos një rolex, jo 500 ora 5 mijë lekëshe”

Publikuar

-

Kejvina Kthella është një nga modelet më të komentuara dhe të njohur në showbizin shqiptar. Bukuroshja bjonde me sytë qiellorë tërheq gjithnjë vëmendjen me daljet e saj në publik apo fotot provokuese që publikon në rrjetet sociale. Së fundi Kejvina ka publikuar një fot ku reklamon disa orë dhe kjo ka mjaftuar që rrjeti të ndizet nga komentet.

Njëra prej ndjekësve i shkruan: “Vendos një rolex dhe mbaro punë, jo 500 ora 5 mijë lekëshe”. Modelja nuk e ka anashkaluar këtë koment duke iu ktheyr ndjekëses : “Qaje, qaje hallin tim zemër me gjith shoqet.”

LEXO EDHE:  E kritikuan për kilet e tepërta/ Moderatorja e sportit iu mbyll gojën: Nuk kam operacione, përdor minimumin e fotoshopit

Ndjekësja më pas i kthehet duke shkruar: “Përderisa e poston je për të ardhur keq.”

Më pas sherri mes komentuesve ka vijuar duke bërë që ky reagim të marrë vëmendjen më të madhe në postmin e saj./ CNA.al

Kejvina Kthella publikon foto sensuale/ Ndjekësi i kthehet keq: Nuk di të shkruash…
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mevlani indiferent ndaj Ledjanës/ Veprimi i tij bën ndjekësit të dyshojnë

Publikuar

-

Nga

Mevlani indiferent ndaj Ledjanës/ Veprimi i tij bën ndjekësit të dyshojnë

Jasmina dhe Andi janë dy prej personazheve më të pëlqyer dhe të komentuar të Përputhen. Në puntatën e kaluar është transmetuar takimi mes tyre.

Pas takimit, Jasmina shpërtheu në lot duke u shprehur se, ndihej e lodhur nga e gjithë situata. Andi shkoi drejt saj për ta qetësuar dhe Ledjana i liroi vendin të ulej pranë Jasminës.

Ndërkohë ajo u ul në vendin e Andit, shumë pranë Mevlanit, por regaimi i tij ka marrë të gjithë vëmendjen.

Ndjekësit kanë vënë re që ai është treguar shumë indiferent, serioz dhe i ftohtë në atë moment. Menjëherë kanë vërshuar komentet në rrjetet sociale ku shumë prej ndjekësve ju duket e çuditshme pse Mevlani nuk reagoi në atë moment.

LEXO EDHE:  Dëbimi i diplomatëve rus nga Shqipëria/ Reagon ambasada: Fushatë antiruse nga SHBA dhe BE

LEXO EDHE:  Dëbimi i diplomatëve rus nga Shqipëria/ Reagon ambasada: Fushatë antiruse nga SHBA dhe BE

Për më tepër lexoni disa prej komenteve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ia arriti ta ndajë nga Sindi”/ Mevlani ia thotë në sy Olës: Super aktrim me Muratin

Publikuar

-

Nga

“Ia arriti ta ndajë nga Sindi”/ Mevlani ia thotë në sy Olës: Super aktrim me Muratin

Në episodin e kaluar të emisionit Përputhen, është transmetuar takimi i Olës me Muratin. Në lidhje me takimin e tyre, Mevlani është shprehur se, Ola po aktron me Muratin.

Mevlani tha se, ajo që donte të bënte ishte ta ndante nga Sindi dhe pasi e arriti këtë tani do ta parkojë në rreshtin e dytë.

Po mendoj për Olën që është një super aktrim sa i përket për Muratin.Sepse nuk mundesh me qenë aq i afërt për dy takime. Mundesh të jesh por kur shpreh edhe pëlqime për djem të tjerë. Ia arriti ta ndajë nga Sindi. Tashi nga java tjetër do e parkojë në rresht të dytë edhe pastaj e ka në dorë kur të dojë”, është shprehur Mevlan Shaba./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në New York me peshqir në kokë/ Ronela Hajati: Ja si dilet nga shtëpia

Publikuar

-

Nga

Në New York me peshqir në kokë/ Ronela Hajati: Ja si dilet nga shtëpia

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të dashura të shoëbizit. Hajati ëshët shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Së fundi ajo ka treguar se ndodhet në New York dhe i ka befasuar të gjithë me pamjen e saj.

Ronela shihet se ka dalë nga shtëpia me një peshqir në kokë dhe krahas shkruan:“Ja si dilet nga shtëpia kur e ke me ngut”.

Kujtojmë se Ronela pak ditë më parë publikoi këngën e dytë të albumit “Rron”, e cila ka rezultuar shumë e suksesshme dhe është pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE