Connect with Us

Çfarë po kurdisin?/ Duke u puthur dhe përqafuar, Dafina Zeqiri dhe Enca në pushime bashkë

Showbizz

Çfarë po kurdisin?/ Duke u puthur dhe përqafuar, Dafina Zeqiri dhe Enca në pushime bashkë

Publikuar

-

Dy këngëtaret shumë të dashura për publikun shqiptar, Dafina Zeqiri dhe Enca po kalojnë një ditë pushimi së bashku.

Këngëtaret kanë ngritur dyshime për një bashkëpunim të mundshëm pasi kanë publikuar dy video ku shihen duke u puthur dhe përqafuar si dy mikesha shumë të mira me njëra-tjetrën.

Ende nuk e dimë nëse Enca dhe Dafina kanë preferuar të kalojnë një ditë pushimi me njëra-tjetrën apo po mendojnë për një bashkëpunim, por nëse bëhet fjalë për një të tillë atëherë duhet të përgatitemi për një super hit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Publikuar

-

Nga

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj ku kryesojnë meshkujt.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.

Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t’a publikonte në qoftë se nuk do t’i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

LEXO EDHE:  I tregoi trupin me bikini, Noizy i qepet keq Dafina Zeqirit

LEXO EDHE:  Video Ekskluzive- "Tërbohen" qindra qytetarë/Shikoni çfarë ndodhi sot në rrugë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Publikuar

-

Nga

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj.

Ajo publikon foto provokuese me bikini, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj perfekte kanë bërë që rrjeti të çmendet.

Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet.Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo. Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar. Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

LEXO EDHE:  “Nuk ka 15 kushte”/ Rama nxjerr videon dhe i jep mesazhin e fortë opozitës

LEXO EDHE:  Video Ekskluzive- "Tërbohen" qindra qytetarë/Shikoni çfarë ndodhi sot në rrugë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE