Connect with Us

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Defne i vë zjarrin shtëpisë së Xhemresë

Life Style

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Defne i vë zjarrin shtëpisë së Xhemresë

Publikuar

-

Kemal tallet me Serkanin kur mëson për gjendjen e familjes së tij. Serkan godet Kemalin me grusht. Defne tmerrohet nga kushtet e shtëpisë së re pasi është mësuar me luks.

Songyl sheh një foto të së ëmës në sendet e babait të saj dhe i kujtohet e shkuara e trishtë. Ajo i kërkon llogari të atit që e braktisi. Xhemre feston në shtëpinë e re së bashku me shoqet dhe shokët.

Defne tenton të djegë shtëpinë që tashmë i përket Xhemresë por digjet vetë. Gynej dhe Xhenk i shkojnë në ndihmë Defnesë. Marrëdhënia mes Ejlylit dhe Serkanit prishet. Gynej mëson se e ëma ka punësuar babain e Songylit. Gynej i thotë babait të Songylit se e ka seriozisht me vajzën e tij dhe është i gatshëm t’i kërkojë dorën./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Albano Bogdo del hapur/ Tregon për kë do të votojë në 25 prill

Publikuar

-

Nga

Zgjedhjet e 25 prillit po afrojnë.

Rudina Hajdari, kandidate për deputete në qarkun e Elbasanit për listën e Nisma Thurje, u shpreh se mbështetësi i saj në këto zgjedhje do të jetë dhe aktori i njohur shqiptar, Albano Bogdo.

“Albano Bogdo është padyshim një nga artistët më të talentuar shqiptarë dhe unë jam shumë krenare që ai më mbështet në këto zgjedhje.

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë/ Bavja e lë Rudrën, Somja rikthehet, ja ç’do ndodhë sot

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kader mëson të vërtetën për Meralin

Faleminderit”, shkruan Rudina Hajdari./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fationi ngacmon Ledjanën/ “Dëgjova se e le Mevlanin”

Publikuar

-

Nga

Mes Ledjanës dhe Mevlanit ka patur jo vetëm dashuri por edhe shumë zënka e debate. Pëlqimi i tyre vihet shpesh herë në pikëpyetje nga ndjekësit dhe konkurrentët saqë mendohet se dyshja po aktron njësoj si Andi me Tean.

Së fundi në një foto të Ledjanës ka komentuar Fationi, i cili thumbon konkurrenten duke i shkruar: “Çfarë dëgjova unë që e le Mevlon?”. Ledjana nuk ka nguruar dhe ka hedhur poshtë fjalët që thuhen lart e poshtë.

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë/ Bavja e lë Rudrën, Somja rikthehet, ja ç’do ndodhë sot

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ali bën marrëveshje me mafian, Feride zbulon sekretin

“Jo”, i shkruan ajo./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledjana Prenga 🧚🏼‍♀️ (@ledjanaprengaa)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti këndon, unë jetoj me zërin tënd”/ Selvija na preku zemrat me dedikimin për Shpat Kasapin

Publikuar

-

Nga

“Ti këndon, unë jetoj me zërin tënd”/ Selvija na preku zemrat me dedikimin për Shpat Kasapin

Selvije Jao dhe Shpat Kasapi janë kthyer në një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Dyshja po shijojnë dashurinë e tyre dhe në çdo moment të ditës janë bashkë.

Këtë e ka treguar së fundi Selvija me dedikimin e saj për njeriun e zemrës. Ajo ka publikuar në Instastory momente nga prapaskenat dhe krahas shkruan:

Sa me fat jam që dëgjoj çdo ditë zërin tënd, nuk lodhem duke pritur me orë të tëra në çdo aktivitet tëndin, shpirt. Ti këndon unë jetoj me zërin tënd.”/ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE