Connect with Us

Georgina Rodriguez nuk i ndahet stilistes shqiptare/ Fustani që veshi në festivalin e Flimit në Venecia një “mrekulli”

Showbizz

Georgina Rodriguez nuk i ndahet stilistes shqiptare/ Fustani që veshi në festivalin e Flimit në Venecia një “mrekulli”

Publikuar

-

Partnerja seksi e Cristiano Ronaldos është shfaqur më në formë se kurrë në festivalin e Filmit në Venecia.

Georgina për fustanin i ka besuar edhe një herë stilistes shqiptare, Lia Stublla. Fustani ishte i gjithi i punuar me temina në ngjyrë të zezë dhe me një bust fantastik që i nxirrte në pah dekoltenë bukuroshes brune.

“Si gjithmonë është një kënaqësi e veçantë të krijosh fustane për zonjën e bukur Georgina, shumë faleminderit edhe njëherë që i besove punës sonë, ti i bën që veshjet tona të shkëlqejnë ndryshe ❤️🌹 Dashuri @georginagio # venecefilmfestivali2020 #LS veshje”, shkruan stilistja.

Kjo nuk është hera e parë që Georgina zgjedh stilisten shqiptare pasi edhe në Sanremo ajo veshi dy krijime fantastike të sajat.

LEXO EDHE:  Sarah Hyland me fustan parashutë (Foto)

Georgina zgjodhi që Lia ta vishte edhe në një event në Shanghai, ku shkëlqeu me veshjen e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mbi gjoksin e saj vendos logon” Unë votova”/ Modelja e njohur bën thirrje për votim me pozat topless

Publikuar

-

Nga

Mbi gjoksin e saj vendos logon” Unë votova”/ Modelja e njohur bën thirrje për votim me pozat topless

Ireland Baldwin ka përdorur platformën e saj për të inkurajuar ndjekësit e saj të japin votën e tyre në zgjedhjet e ardhshme.

25-vjeçarja ka pozuar topless duke mbuluar gjoksin e saj, me dy ngjitëse ku shkruhej “Unë votova”. Modelja shfaqet afër buzës së pishinës me një palë pantallona dhe mjaft e relaksuar.

Menjëherë pas këtyre fotove të publikuara në rrjetet sociale kanë vërshuar komënetet e shumta komplimentuese drejt modeles së njohur./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Adele i befason të gjithë/ Shfaqet në publik me 45 kilogramë më pak

Publikuar

-

Nga

Adele i befason të gjithë/ Shfaqet në publik me 45 kilogramë më pak

Këngëtarja me famë botërore, Adele i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj teksa është shfaqur me një pamje totalisht ndryshe në publik.

Ajo ka humbur 45 kilogramë dhe së shpejti pritet që këngëtarja të rikthehet në ekran.

32-vjeçarja do të drejtojë “Saturday Night Live” dhe është tejet e emocionuar.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë ajo përmes një postimi në Instagram, ku shkruan: “Edhe tre ditë kanë mbetur”. Ndërsa në promon e emisionit, këngëtarja shfaqet më elegante se kurrë, gati sa nuk njihet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Goca e fortë që nuk dorëzohet kollaj”/ Aurela Gaçe i bën urimin e veçantë Soni Malajt për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Soni Malaj feston ditëlindjen. Këngëtarja ka marrë urime të shumta nga kolegët e saj, ndër ta dhe Aurela Gaçe.

Aurela i ka dedikuar disa fjalë shumë të veçanta koleges nëpërmjet një postimi në Instastory ku i uron të qëndrojë sa më gjatë në skenë dhe mbi të gjitha të jetë një nënë e lumtur.

Sot ditëlindja e Sonit, kësaj gocës së fortë që nuk dorëzohet kollaj. Kësaj gocës që i këndoi dashurisë me baladat që ngelen nga më të bukurat në muzikën tonë. Ka ditëlindjen kjo goca që këngën e ka shoqëruar me kërcim dhe koreografi atëherë kur tek ne as nuk mendohej. Mami i Anës, edhe 100 vjeç. Qëndrofsh në skenë e qofshë një nënë e lumtur”, shkruan Aurela në urimin e saj për Soni Malajn.

LEXO TE PLOTE