Connect with Us

Meshkujt i bëjnë oferta me shifra marramendëse/ Fotot e modeles që u “pasurua” falë rrjeteve sociale

Showbizz

Meshkujt i bëjnë oferta me shifra marramendëse/ Fotot e modeles që u “pasurua” falë rrjeteve sociale

Publikuar

-

Natalia Garibotto ka rrëfyer se fiton më shumë se 300 mijë euro në vit vetëm falë fotove që shpërndan në rrjetin social.

26-vjeçarja tregon që merr shumë mesazhe në privat dhe që janë tronditëse. Ka persona të pasur nga Dubai që përpiqen t’i sjellin avionin e tyre privat, ose i ofrojnë nga 40 mijë, 70 mijë, ndonjëherë edhe 100 mijë euro vetëm për të pasur shoqërinë e saj.

Por ata që e çudisin më shumë, janë këngëtarët dhe futbollistët e famshëm, të cilët i bëjnë propozime të panumërta nëpër mesazhe, edhe pse në Instagram-et e tyre duket se janë të martuar e të lumtur me gratë e tyre.

LEXO EDHE:  Shkëmbeu puthje pasionante me Robert Berishën/ Modelja italiane sqaron të vërtetën e lidhjes me këngëtarin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

WOW-Njihuni me mamin më seksi të Instagramit/ Trupi i saj është një ëndërr

Publikuar

-

Nga

Yana Yatskovskaya është një nga modelet më të pëlqyera në rrjetet sociale. Bukuroshja e Instagramit ka rrëmbyer zemrat e të gjithë ndjekësve të saj.

Modelja ka një fizik marramendës, me linja perfekte edhe pse është nënë e një vajze.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më mahnitëse të Yana Yatskovskaya./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pozon tërësisht e zhveshur mbi kalë/ Modelja “Playboy” ekspozon trupin “bombë”

Publikuar

-

Nga

Stefanie Gurzanski është një modele dhe një aktore shumë e njohur. Karriera e saj si modele nisi pasi nuk po gjente dot një profesion të përshtatshëm për të jetuar dhe vendosi të postonte fotot e saj në rrjetet sociale.

Duke treguar bukurinë e saj dhe trupin perfekte, Stefanie arriti të tërhiqte vëmendjen e revistave të njohura duke pushtuar kështu kopertinat e tyre.

LEXO EDHE:  Forma perfekte dhe tepër tunduese/ Njihuni me modelen që po bën namin me fotot "bombë"

Ajo ka pozuar për shumë revista të njohura si Playboy, Vogue, Maxim dhe Elle.

LEXO EDHE:  Modelja që nxeh rrjetin me fotot s*ksi/ Njihuni me bjondinën e “Playboy”

Gurzanski gjithashtu ka njënumër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku kalon numrin e 1 milionë përdoruesve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Boksierja më seksi që keni parë ndonjëherë/ Fotot më fantastike të Amber Field

Publikuar

-

Nga

Amber Field është një modele dhe sportiste e njohur. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku dhe ndan foto shumë seksi.

Field nuk nguron të tregojë format e saj shpërthyese teksa pozon më së shumti me bikini. Ajo merret me boks ku dhe ka fituar në titull të rëndësishëm.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE