Connect with Us

U përfol se hyri mes Robertit dhe Norës/ Modelja sqaron njëherë e mirë të vërtetën

Showbizz

U përfol se hyri mes Robertit dhe Norës/ Modelja sqaron njëherë e mirë të vërtetën

Publikuar

-

Pas ndarjes së çiftit Nora dhe Robert, në mediat rozë nisën aludimet se Roberti ishte në një lidhje me modelen seksi Jessica Kadiu.

Ajo pranoi se pak kohë më parë kishte një lidhje me Robertin, mirëpo më pas u tha se ata u ndanë. Gjithçka mbeti në kuadër të thashethemeve, deri sa pak orë më parë, Jessica ka konfirmuar gjithçka.

LEXO EDHE:  Modelja më e nxehtë e revistës Playboy/ Fotot më marramendëse të Lindsay Pelas

“Po dhe nuk kam kohë dhe energji të merrem me dikë. Një lidhje me dikë kërkon shumë punë nga të dy personat që të shkojë mirë. Jam duke mësuar të plotësoj nevojat e mia së pari, para se të plotësoj nevojat e dikujt tjetër”, ka shkruar Jessica në mini intervistën e realizuar me ndjekësit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Provokuese dhe sensuale/ Luana Vjollca nxeh rrjetin me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca është një ndër personazhet më të pëlyer të publikut shqiptar. Ajo shpesh herë poston foto hot në instagram e saj.

Ditën e sotme moderatorja shihet e veshur me një palë rroba banjo ngjyrë gold ku ka veshur edhe një këshimë të verdhë sipër.

Si gjithmon Luana di si ti tërbojë ndjekësit e saj, në përshkrimin e saj ajo i ka pyetur: Si keni qenë?

LEXO EDHE:  “Je për të ardhur keq”/ Ndjekësja sulmon Kejvina Kthellën: “Vendos një rolex, jo 500 ora 5 mijë lekëshe”

LEXO EDHE:  Foto/ Shikoni “Strefien” që po rritet

Në fotot e publikuara ajo shihet shumë provokuese dhe sensuale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Vetëm me bikini, Jasmina çmend rrjetin/ Bën lëvizje provokuese

Publikuar

-

Nga

Jasmin Kadriu është një nga vajzat më seksi të momentit. Ish konkurrentja e Përputhen nuk ndalet së provokuari ndjekësit në rrjetet sociale.

Jasmin ka publikuar një video ku shfaqet duke kërcyer në mënyrë shumë provokuese.

Ish konkurrentja bën lëvizje provokuese teksa shihet e veshur vetëm me bikini.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Flet këngëtari i hitit “Despacito”/ “Fama më kushtoi shumë”

Publikuar

-

Nga

Kënga “Despacito”, vijon të jetë një nga këngët  më të dëgjuara në të gjithë botën.

Depsacito e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee numëron 7.4 miliardë klikime në Yotube.

Por fama pas kësaj kënge i ka kushtuar shumë këngëtarit Luis Fonsi. Ai tregon se iu desh të ishte më shpesh në koncerte dhe turne, si pasojë humbi hapat e parë të djalit të tij.

LEXO EDHE:  Vuan nga një sindromë e rrallë/ 28-vjeçarja në luftë me sëmundjen

LEXO EDHE:  Vuan nga një sindromë e rrallë/ 28-vjeçarja në luftë me sëmundjen

Rocco lindi pak muaj para publikimit të këngës. Pastaj me famën që Despacito mori unë kisha më tepër pune. Duhet të shkoja në çdo koncert. Njerëzit kërkonin që t’ua këndoja. Kështu qëndroja shumë pak në shtëpi”, u shpreh Fonsi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE