Connect with Us

“Kam punuar për këtë”/ Ronela Hajati i bën dedikimin më të veçantë vetes në ditën më të rëndësishme

Showbizz

“Kam punuar për këtë”/ Ronela Hajati i bën dedikimin më të veçantë vetes në ditën më të rëndësishme

Publikuar

-

Këngëtarja Ronela Hajati feston ditën e sotme 31 vjetorin e lindjes. Këngëtarja ka menduar që në këtë ditë të rëndësishme dhe të veçantë për të të shkruajë disa fjalë shumë për veten.

Me fotot nga fëmijëria Ronela uron veten duke shkruar:”Gezuar ditelindjen Ronel! Ti qe ke qene gjithmone e qeshur, qejflie ? (shishja me foton e dyte eshte bosh normalisht) ,nje hap para (me demostrim serish ne foto) ? , qe e do jeten pafund,qe do njerzit me gjith shpirt ,muziken ,dashurine ,pozitivitetin! Kam punu per ket dite prandaj po uroj veten! Te dua shume Ron! ❤️”./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Poza të nxehta me bikini/ Fotot më provokuese të modeles amerikane

Publikuar

-

Nga

Tiffany Keller është një nga modelet më tunduese të Instagramit.

Modelja ka linja perfekte dhe një trup mjaft të tonifikuar.

Ajo shpesh ndan në rrjetet sociale foto ku shfaqet me bikini.

Tiffany është gjithashtu ambasadore e markave të njohura ku reklamon produkte dhe veshje të ndryshme.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Antonela po i shkon pas Mevlanit?/ Arjan Konomi e nxjerr zbuluar

Publikuar

-

Nga

Antonela po i shkon pas Mevlanit?/ Arjan Konomi e nxjerr zbuluar

Në puntatën e kaluar të Përputhen, Antonela zbuloi se kishte gatui një projket muzikor, duke treguar kështu se mes saj dhe Arsimit nuk kishte asnjë lidhje dashurie por thjesht një bashkëpunim.

Opinionisti Arjan Konomi nuk e ka  besuar aspak justifikimin e Antonelës dhe duke e pyetur konkurrentetn ka zbuluar dhe një tjetër sekret.

Konomi e pyet nëse këngën e ka realizuar në të njëjtën studio me Mevlanin, ajo përgjigjet po, duke e bërë të dyshojë edhe më shumë për arsyet e këtij bashkëpunimi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Antonela po përgatitet për këngën e re/ Por nuk keni dëgjuar akoma të vjetrën

Publikuar

-

Nga

Antonela po përgatitet për këngën e re/ Por nuk keni dëgjuar akoma të vjetrën

Antonela Berisha është një nga konkurrentet më shpërthyese të Përputhen.

Në episodin e kaluar të Përputhen ajo zbuloi se së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Antonela u shpreh se ish konkurrenti Arsim Abduli do të jetë bashkëpuntori i saj pasi do të jetë figurant në klip.

Ndërkohë që presim këngën e re, kujtojmë se ajo vite më parë ka patur një këngë tjetër që tiutllohet “Koha Kalon”.

LEXO EDHE:  Djali i Majk feston 1 vjetorin/ Reperi bën diçka speciale për të birin

LEXO EDHE:  Ditëlindje luksoze në Dubai/Fatmir Hysenbelliu feston 27 vjetorin si asnjë tjetër

Nëse jeni kurioz ta dëgjoni Antonelën duke kënduar shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE