Connect with Us

“Nëse s’më bën ai, atëherë kush”/ Enca tregon arsyen përse duhet i dashuri

Showbizz

“Nëse s’më bën ai, atëherë kush”/ Enca tregon arsyen përse duhet i dashuri

Publikuar

-

Të gjitha vajzat e fiksuara pas rrjeteve sociale apo fotove, duhet patjetër të kenë dikë pas kamerës që bën gjithçka për të realizuar atë që ato duan.

Një nga personat e duhur për të realizuar një set fotografik të bukur është padyshim i dashuri. Dhe në këtë pjesë është dakort edhe këngëtarja Enca Haxhia.

Ajo ka ndarë një video në Instastory nga pushimet e saj, ku shihet një çun që po i bën foto të dashurës së tij. Ja pse na duhet i dashuri”- ka shkruar këngëtarja, teksa dëgjohet duke thënë : “Arsyeja kryesore pse duhet një i dashur në jetë, sepse përndryshe kush mund të më bëjë foto. Nëse s’më bën ai, asnjë s’më bën. Kush do bëhet i dashuri im kur të kem photoshoot”./ CNA.al

Nga humbja e babait tek i dashuri/ Enca rrëfen për momentet më të bukura dhe të këqija të kohëve të fundit
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Publikuar

-

Nga

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj ku kryesojnë meshkujt.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.

Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t’a publikonte në qoftë se nuk do t’i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

LEXO EDHE:  Rituali i përditshëm/ Arsyet pse nuk duhet ta rregulloni krevatin në mëngjes

LEXO EDHE:  “Më futën kokën në tualet”/ Ava Max bën rrëfimin tronditës, tregon si e kanë bullizuar në fëmijëri

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Publikuar

-

Nga

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj.

Ajo publikon foto provokuese me bikini, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj perfekte kanë bërë që rrjeti të çmendet.

Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet.Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo. Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar. Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

LEXO EDHE:  “E kanë bërë se jemi shqiptarë?”/Këngëtarëve shqiptarë i ndodh e papritura në Selanik

LEXO EDHE:  “Pse shpërfytyrohesh”/ Ndjekësja e akuzon se ka bërë buzët, Vesa i kthen përgjigjen epike

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE