Connect with Us

Bashkëpunimi me Gëzim Metën/ Stefi Prifti rrëfen arsyen pse përfshiu dhëndrin në klipin e këngës

Showbizz

Bashkëpunimi me Gëzim Metën/ Stefi Prifti rrëfen arsyen pse përfshiu dhëndrin në klipin e këngës

Publikuar

-

Stefi dhe Endri Prifti pak javë më parë sollën dy hite muzikore, “Digje sonte” një bashkëpunim me Gëzim Metën dhe “Aj aj aj”, një bashkëpunim me Gerta Mahmutaj dhe Herbert.

Pjesë e këngës dhe klipit “Digje sonte” ishte Gëzim Meta, bashkëshorti i vajzës së Stefit. Në një intervistë për Revistën Story, Stefi Prifti ka treguar se arsyeja pse e përfshiu në këngë dhe në klip është sepse Gëzim Meta është një artist shumëdimensional dhe pjesa e repit është shkruar nga vetë ai.

“Dhëndri im është një artist shumëdimensional. Kjo është e vërteta e pamohueshme. Së pari unë vlerësoj shumë talentin e tij në pikturë, rryma Hyperrealistic, shumë e kërkuar sot në botë, por pak piktorë munden ta përfaqësojnë. Një ndër ta është edhe dhëndri im, Gëzim Meta, i identifikuar në klipin tonë si Biggie X.”, është shprehur Stefi.

Pyetjes nëse mendon se Gëzimi është një reper i lindur Stefi i është përgjigjur:

LEXO EDHE:  "Vajzat e duan..."/Reperi shqiptar habit me deklaratën

“Pa ai është një reper i lindur. Edhe më parë ka bërë përpjekje me material të tjera, veçoj këtu Philip Plain që unë e vlerësoj shumë. Por si gjithë artistët e rinj në mungesë të kritikës artistike dhe filtrimit artistic nga institucione apo media kompetente, i duhej një mbështetje. Dhe ja ku e gjeti…unë dhe Endri.Bashkëpunimi ishte i shkëlqyer. Edhe tekstin e repimit e shkroi vetë dhe i dha këngës një energji moderne dhe pak zhargon të kohës”, vijon më tej këngëtari./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Publikuar

-

Nga

Të gjithë meshkujt “çmenden” pas saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me format e saj

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj ku kryesojnë meshkujt.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.

Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t’a publikonte në qoftë se nuk do t’i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

LEXO EDHE:  Shefi i diplomacisë serbe i këndon Edi Ramës

LEXO EDHE:  “Zbutet” Ralf Gjoni/ I shtrin dorën PD: Duhet të bashkojmë forcat

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Publikuar

-

Nga

Trup perfekt dhe poza provokuese/ Njihuni me basketbollisten më seksi të momentit

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj.

Ajo publikon foto provokuese me bikini, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj perfekte kanë bërë që rrjeti të çmendet.

Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet.Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Një “bishë” e vërtetë/ Kjo është modelja ruse që “shpërthen” rrjetin

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo. Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar. Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

LEXO EDHE:  Video-Do qeshni me lot/ Kënga “Osman Aga” risillet në versionin korean

LEXO EDHE:  Spotify publikon këngët më të dëgjuara, ja çfarë vendi zënë këngëtaret shqiptare

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE